John Tucker musí zemřít

John Tucker musí zomrieť

John Tucker Must Die

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 85 min

"Děvče je vždy můj typ." Tak s tím nemohu při vzpomínce na Halinu Pawlowskou úplně souhlasit, ale kalhotový radar Johna Tuckera zaznamenává cíle o několik váhových kategorií níže, takže mu tak trochu rozumím. A samozřejmě rozumím tomu, že když děvčata zjistí, jak John skoro až údernicky obšťastňuje několik klínů najednou, tak na hezouna vymyslí pomstu. A ta je rafinovaná tak, že jsem se při ní bavil o něco víc, než jsem ochoten oficiálně přiznat.(23.11.2016)

• montel

Lamač dívčích srdcí John Tucker (Jesse Metcalfe) podvádí všechny dívky se kterými kdy chodil. Tentokrát ale třem dívkám dojde trpělivost a zosnují plán, který by Johna zostudil před celou školou....Další z řady nezáživných teenagerských komedií. Ničím nepřekvapí a pointa filmu je naprosto předvídatelná. O jednu hvězdičku navíc za pěkné herečky, které ovšem moc hrát neumí. 35%(29.11.2009)

• Malarkey

Takových filmů už je na světě tooooolik, že ať přemýšlím jak chci, nedokážu si vybavit důvod, proč koukat zrovna na tento, i když má docela sadistický a rázný název. Jenže po příběhové stránce je to neskutečná hrůza, nevtipná, nevkusná, tupá a průměrná, až to bolí. Takových filmů za tu dobu v Americe vzniklo a dokázaly být zábavné i přes svojí romantickou stránku. Jenže občas už toho člověk má plný zuby a u mě to odnes právě John Tucker musí zemřít. Příběh jakoby tvůrci obšlehli od teenagerských komedií, kterých má Amerika plno. Dřív jsem to možná žral, v čele s Prcičkama, dneska mě to už začíná nepříjemně rozčilovat. Proč na to koukat? Proč koukat stále na jeden a ten samý problém?(27.3.2008)

• Tiiso

Jaký sáhodlouhý komentář vytvářet na běžný tuctový podprůměrný filmový výtvor jako je takováto komedie? Veskrze žádný. Snímek je určen pro americkou skupinu dospívající mládeže navštěvující školu. Splňuje čistě zábavnou rovinu a nemá v úmyslu předesílat žádné hluboké myšlenky. Jeho humor naštěstí nespadá do primitivní sféry, ale také nedosahuje nikde opačné strany přímky. Mě osobně snažení se několika dívek o potrestání jednoho universitního playboe, zanechalo chladným a bez zájmu. Už jsem takových filmů prostě viděl velké množství a John Tucker nepřinesl žádná oživení či nějaký inovativní prvek. Takže za hodinu a půl stopáže jsem neviděl a neslyšel nic za co bych se mohl chytit a něco hezkého o tom napsat.(10.1.2010)

Člověk chodí na tyhle typy filmů celkem skepticky, ale během sledování jsem musel postoj docela přehodnotit, protože mě film opravdu bavil, dokonce jsem sám sebe přistihl, jak se občas směju. Možná jsem se smál hlouposti a tuctovosti scén, ale smích jako smích, což bylo moc fajn a na film se klidně podívám časem znova.(21.8.2015)

• - Byly natočeny dva odlišné závěry filmu, nakonec byl upřednostněn ten pozitivnější. (D3VIL)

• - V jedné ze scén Kate (Brittany Snow) schválně cituje Johnovu (Jesse Metcalfe) hlášku ze šatny o "Bordó, které otevřeš a vyžahneš." Tu však Kate slyšet nemohla, protože byla schválně vystřížena, aby si myslela, že to s ní John (Jesse Metcalfe) nemyslí vážně. (necisty)

• - Psi režisérky Betty Thomas, Jackie a Rico, pobíhali kolem během natáčení a z několika scén museli být vystřihnuti. (D3VIL)