Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (118)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Pokud si už nějaký ten měsíc tykáte s menstruací, se svým dosud se neholícím přítelem hodláte z úterního neckingu přejít na středeční petting a mamince kradete Gauloisky z kabelky, patříte do cílové skupiny této filmové fekálie a připočtěte si k mému hodnocení klidně 4 hvězdy. Za takových patnáct let snad prozřete a odpustíte starci před penzí, že byl tenkrát tak přísný.. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Děvče je vždy můj typ." Tak s tím nemohu při vzpomínce na Halinu Pawlowskou úplně souhlasit, ale kalhotový radar Johna Tuckera zaznamenává cíle o několik váhových kategorií níže, takže mu tak trochu rozumím. A samozřejmě rozumím tomu, že když děvčata zjistí, jak John skoro až údernicky obšťastňuje několik klínů najednou, tak na hezouna vymyslí pomstu. A ta je rafinovaná tak, že jsem se při ní bavil o něco víc, než jsem ochoten oficiálně přiznat. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Richard Gibbs: 1. Dirty Little Secret - The All-American Rejects ,2. Honestly - Cartel ,3. Chelsea - Stefy ,4. Hope Song - Rock Kills Kid ,5. Instantly Gratified - People In Planes ,6. Better Open The Door - Motion City Soundtrack ,7. Time After Time - Quietdrive ,8. Fool For Love - Stefy ,9. This Will Be Our Year - Ok Go ,10. I Like What You Say - Nada Surf ,11. Float On - Ben Lee ,12. Sunset Lover - Josh Kelley ,13. We Got To Leave - Caesars ,14. The Next Big Thing - Rockett Queen , ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $18miliónovTržby USA $41,011,711Tržby Celosvetovo $68,824,526Tržby za predaj DVD v USA $32,726,066 //počet predaných kusov 1,768,200║ Na tento prevarený teen žáner sa to celkom dalo, tie herečky boli fajn kočky a občas prišiel aj nejaký ten podarený vtip. /50%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Takových filmů už je na světě tooooolik, že ať přemýšlím jak chci, nedokážu si vybavit důvod, proč koukat zrovna na tento, i když má docela sadistický a rázný název. Jenže po příběhové stránce je to neskutečná hrůza, nevtipná, nevkusná, tupá a průměrná, až to bolí. Takových filmů za tu dobu v Americe vzniklo a dokázaly být zábavné i přes svojí romantickou stránku. Jenže občas už toho člověk má plný zuby a u mě to odnes právě John Tucker musí zemřít. Příběh jakoby tvůrci obšlehli od teenagerských komedií, kterých má Amerika plno. Dřív jsem to možná žral, v čele s Prcičkama, dneska mě to už začíná nepříjemně rozčilovat. Proč na to koukat? Proč koukat stále na jeden a ten samý problém? ()

Galerie (56)

Zajímavosti (7)

  • V jedné ze scén Kate (Brittany Snow) schválně cituje Johnovu (Jesse Metcalfe) hlášku ze šatny o "Bordó, které otevřeš a vyžahneš." Tu však Kate slyšet nemohla, protože byla schválně vystřížena, aby si myslela, že to s ní John (Jesse Metcalfe) nemyslí vážně. (necisty)
  • Psi režisérky Betty Thomas, Jackie a Rico, pobíhali kolem během natáčení a z několika scén museli být vystřihnuti. (D3VIL)
  • Štáb musel získat od studentů skutečné školy, kde se natáčelo, povolení k užívání jejich skříněk. (D3VIL)

Reklama

Reklama