Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

Hannibal1913 odpad!

Proč... Proč vůbec podobné filmy musí vznikat? Pětileté dítě s alespoň průměrnou inteligencí by dokázalo napsat scénář devadesáti procent podobných "cool american" filmů... Škola, krásky, krasavci, největsí pařby (hlavní hrdina by dovedl vypít až neskutečných 3 piva a ještě by zvládl rovně chodit! Nezlobte se na mně, ale toto nejsou filmy pro mně. Nebýt toho, že jsem sledování slíbil svojí slečně, asi bych nevydržel déle, než 8,5 minuty... U 85 minut filmu jsem ale doopravdy umíral! 11.10.2010 - 10% ()

KdG

Tahle romanťárna je ze slabšího soudku, už jen proto, že jako hlavní postavu (Brittany Snow) zvolili tuctovou bloncku. Vtipných situací je ve filmu opravdu jen pár a jsou ze slabšího soudku, konec je předvídatelný od samého začátku, je to celkově podprůměrný film, vhodný spíš pro děti. ()

Šňůra

Teenagerovská komedie o tom, jak se tři holky praly o jednoho kluka a čtvrtá se nejdříve smála, pak je dala dohromady, aby mu daly společně na frak a nakonec sama taky zaplakala. Vy budete pravděpodobně plakat taky, neboť děj je většinou dost hloupý a vůbec ne vtipný. Nepomůže tomu ani závěrečná dortová bitva, která není třešinkou na dortu, ale spíše hřebíkem do rakve. ()

Tiiso

Jaký sáhodlouhý komentář vytvářet na běžný tuctový podprůměrný filmový výtvor jako je takováto komedie? Veskrze žádný. Snímek je určen pro americkou skupinu dospívající mládeže navštěvující školu. Splňuje čistě zábavnou rovinu a nemá v úmyslu předesílat žádné hluboké myšlenky. Jeho humor naštěstí nespadá do primitivní sféry, ale také nedosahuje nikde opačné strany přímky. Mě osobně snažení se několika dívek o potrestání jednoho universitního playboe, zanechalo chladným a bez zájmu. Už jsem takových filmů prostě viděl velké množství a John Tucker nepřinesl žádná oživení či nějaký inovativní prvek. Takže za hodinu a půl stopáže jsem neviděl a neslyšel nic za co bych se mohl chytit a něco hezkého o tom napsat. ()

DadysGirl

Nevim jestli je Jesse Metcalfe nejžhavější hvězda dnešních dnů, ale sympaťák to je... :) Přislazené, vtipné, pro náctileté především, ale i dospělýto zkoukne celkem bez následků... ()

riza-do

Pohodová, jednotvárná komedie vhodná na sobotní klidné odpoledne proleželé u televize. Ničím moc překvapivý, někdy hloupý a jednoduchý. John Tucker který podvádí tři veleznámé holky na střední škole, ty se následně dají dohromady ještě s jednou naprosto neznámou dívkou na škole (ač je jedna z nejkrásnějších, nikdo si ji nikdy příliš nevšímal, až teprve bratr Johna Tuckera). Ta jim pomůže s pomstou Jochnu Tuckerovi a společně začínají vymýšlet jak ho zesměšnit a následně i zlomit srdce. ()

Zdenda

Ino celkem zabavna komedie, resp film s par celkem vydarenymi vtipy, ale ten konec.. To clovek nevi jestli se ma smat nebo brecet.. ()

GoreManiac

Neni to tak špatný. První půlhodinka je docela vtipná a koukatelná. Hlavně to, jak se snaží toho blbečka znemožnit, ale on z toho vždycky vyklouzne a naopak udělá z nevýhody přednost. Jenže pak to zase začne sklouzávat k typické americké teen-age romantické komedii a se zápletkou, kterou dokáže předvídat i cvičená opice. Bych teda chtěl vědět, jestli autor i tohoho scénáře před lety taky stávkoval.Ale jinak sou to 2** ()

Lennie

V podstatě nic nového...průměrný rom-kom, který sice nepřínáší vesměs nic originálního, ale dívalo se na to dobře. Navíc díky této hlopusti jsem pochopila, že na takovéto typy filmů se nemůžu dívat sama, jinak se u nich ani nezasměju ;-) ()

Mykhaluu

Hmmm... asi bych se měl držet při zdi a dát jen tři hvězdičky... ale nééé... :) Takové filmy moc nesleduji, takže je to pro mě docela vtipné zpestření. Fungovalo to. Byla to sranda. Dopadlo to poučně a dobře... Co víc chtít od televize? :) No, je sice ostuda, že jsme si šli původně pustit Tři veterány a zůstali jsme u té televize, ale nelituju... :) Taky se mi líbilo, že to nebylo sprosté... :) ()

Boudyy

Totálně nezajímavý film, tuctový námět o "napravení zlého muže", otřesný scénář. Snad jen ústřední čtveřice mstitelek stojí za podívání. ()

carodejb

Má to dobrý námet (partia sliepok sa chce pomstiť nadržanému chalanovi) dobrý soundtrack. A to je všetko. Veľmi rýchlo to skĺzne do prvoplánového klišé. Každá jedna postava je nesympatická hrozná osoba. Zbytočný film, lebo rovnakú tému zvládlo EASY A v omnoho lepšom štýle. A "Ačko" obsahuje Emmu Stone. Toto obsahuje nikoho. ()

booom

No neni to moc vtipný ani moc romantcký. Je to prostě další teen slátanina z USA high school ale ukoukat se to dá. ()

Prubner

Zpočátku to vypadá jako příjemně cynická nadsazená komedie, ale postupem času jako by se tvůrci toho cynismu zalekli a film se mění v běžnou romantickou komedii, která nakonec vyústí v trapnou moralitu. ()

lobo87

Typická americká stredoškolská komédia, tentokrát o partii dievčat. Obsadenie sympatické, príbeh nie až tak hlúpy. Príjemne strávených 85 minút. PS: Všimli ste si Taylora Kitscha?... 60% ()