Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

jjjerry

nechápu hodnocení "odpad" když je to Komedie / Romantický, tak logicky nemůže nikdo čekat film s vyšším smyslem, intelektuálním humorem a podobně. Hodnotím fim v rámci žánru ne celkovýho přínosu kinematografii:-D Prostě je to komedie na kterou můžete kouknout, bavit se a nemusíte u toho přemejšlet (vlastně nesmíte;-) ()

Lilith03

Plný počet už jen za to, že mě tento film mnohokrát v mých náct letech pobavil, rozveselit a vytáhl z tolika depek. Tohle je ovšem klasika doteď, zaručeně rozveselí ikdyž je to blbost a ani nikterak kvalitní. Úžasná Brittany Snow a Sophia Bush,... tam se už vůbec netřeba vyjadřovat, byla v tomto snímku překrásná. ()

montel

Lamač dívčích srdcí John Tucker (Jesse Metcalfe) podvádí všechny dívky se kterými kdy chodil. Tentokrát ale třem dívkám dojde trpělivost a zosnují plán, který by Johna zostudil před celou školou....Další z řady nezáživných teenagerských komedií. Ničím nepřekvapí a pointa filmu je naprosto předvídatelná. O jednu hvězdičku navíc za pěkné herečky, které ovšem moc hrát neumí. 35% ()

cocostorm

Z počátku se mi to zdálo dobré. Zhrzené dívky, co se chtějí pomstít atd.... I děj byl v pohodě, bylo tam i pár slušných hlášek, ale ten konec byl divný. Netvrdím, že by měla skončit s Tuckerem ale proč každá holka co si začne s oblíbencem skončí povětšinou s "lůsrem"? V tomto filmu to není přímo, ale je to naznačeno.. Ale každopádně, dívat se na to dá. ()

P@\/EL

Další z nepřeberného množství teenagerovksých komedií, která dle mého názoru patří k těm lepším. Film je ideální pro diváky, kteří nehledají v ději žádné velké umění ani originalitu, ale chtějí si oddychnout po náročném dni a bez velkého přemýšlení se pobavit. Srandovních situací a skvělých hlášek se zde totiž najde dostatek. Navíc filmy založeně na motivu pomsty mě vždy přirozeně bavily. ()

Tess92

Možná kdybych byla o deset let mladší a nacházela se v období, kdy bych tohle teoreticky mohla zažít, koukalo by se na to lépe. Ale asi ne, už tehdá jsem neměla zrovna pozitivní vztah k romantickým filmům. Příběh naprosto příšerný, závěr naprosto nelogický, kličkování mezi bratryy podivné. ()

soukyd33

Bavil jsem se po celou dobu filmu, a jako komedie to účel splnilo. Romantiky je v tom dost. 😁 Konec filmu nabere pěkný zvrat, ale ty scény ve filmu jsou k nezaplacení. Herečky jsou sexy, a Brittany Snow tomu dokonale padla. 👍 Občas se zasměji jenom si na ty scény vzpomenu. poznámka: Doporučuji shlédnou tento film s titulky forced. Hvězdiček 4**** ()

matilda33

Potrebovala som ožehliť hromadu prádla a k tomu sa mi táto teen komédia celkom hodila.... takže žehlenie bolo príjemnejšie a ja som nemala pociť, že som čosi cez hodinu venovala niečomu, čo vlastne za to vôbec nestálo... alebo inak, ak potrebujete vypnúť a pozrieť si, ako riešia problémy so vzťahmi decká v amerike (a nečakáte, žeby ste pritom museli premýšlať alebo že by vás to nejako hlbšie zasiahlo), tak nech sa páči. ()

Kikaa_B

Takový ten klasický americký film pro teenageri. Mně se ale líbil. :) Hraje v něm spousta hezkých lidí. :) Takže takový o něco lepší průměr. :) ()

len.tilka

Dost dobrý. Žádný "aah, tak do tebe sem se jakožto největší fešák školy zamiloval, poďme spolu žít" čau a titulky. Neee jestli máte chuť na romantickou oddechovku, ale zrovna se nevyžíváte v klasických hollywoodských happyendech, je tohle ono. (ne, Tucker neumře, jen to neni sladkej konec :D) ()

BH7

Člověk chodí na tyhle typy filmů celkem skepticky, ale během sledování jsem musel postoj docela přehodnotit, protože mě film opravdu bavil, dokonce jsem sám sebe přistihl, jak se občas směju. Možná jsem se smál hlouposti a tuctovosti scén, ale smích jako smích, což bylo moc fajn a na film se klidně podívám časem znova. ()