Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

Marek1991

Na tomto filme je dobré to poukázanie na niektorých ľudí, ktorí aj keď urobia hlúposť, tak sú stále rovnako obľúbení a druhí sa môže snažiť, ale uznanie si nezískava. Inak je film totálny des a ako romantická komédia sa mení na trápnu klišé frašku. Bol to ten typický desný film, aké ma vyvádzajú z miery. ()

Torision

Nepříliš vtipná či zábavná ptákovina s neuvěřitelně(!!!!!) nesympatickym hereckym obsazením až z toho bolí....ledacos. ()

hous.enka

Jsou puberťácký komedie, které se věnují závažnému tématu. Jsou puberťácké komedie, které jsou vtipné. A pak je tu John Tucker a parta přiblblých holek, co to neumí s chlapama... Tenhle film je jen přehlídka ztraceného času. Nuda. ()

Ridick

obycajna priemerna teenagerska komedia s dobrym napadom aj s par dorymi formi, ale necakajte nic viac. ako vzdy je tam zalubenie a happy end. ()

ABLABLABLA

Svěží vtipný filmík, který se nijak nevleče. Sympatické herecké obsazení, rychlý spád děje, není tu nuda, naopak docela povedený humor. Rozhodně některé scény byly hodně vtipné. No ale jak to tak chodívá u tohoto typu filmů, už po první čtvrhodině mi bylo jasné, jak vše skončí. Ale film naplnil má očekávání, já se pobavila a byl to příjemně strávený večer. ()

01Zuzana10

teenagerska hovadinka. ale bola to haluz, dost som sa nasmiala. :) take na oddych fajn. i ked vite, ako to skonci. BTW ta blondinka mi silene pripominal Britney S. ! hruza :D ()

runner85

Ono to tak asi musí byť, ak je vo filme nadválada pekných slečien sa neovládnem a skoro vždy sa do deja zažeriem :D, musím súhlasiť aj stým, že filmov ako je tento habadej, no akurát nepôsobia takým dobrým dojmom ... ()

Chen

Neobjevná, zábavná, na pilu netlačící, sympaticky obsazená, pokud chcete více, máte smůlu, pokud vám to stačí, budete spokojeni. ()

SallyZen

Jelikož mám rád komedie(ale i jiné žánry -->) ze středních nebo vysokých škol, tak musím podotknout, že to bylo vtipné, občas chytré a herecké obsazení sympatické. Především hlavní herečka mi vykouzlila úsměv na tváři. Také do toho skvěle zapadala hudba Mr.Gibbse. Sice je to hodně komerční, ale i tak jsem se docela dobře pobavil a těmto komediím podobného typu se nebráním. Akorát ten konec nemuseli tak odfláknout. 65% ()

Elyssea

Zábavná teen komedie, jedna z těch, které mě baví. Jesse Metcalfe sice není nějak přitažlivý /spíš jen nanicovatý hezoun/, ale jeho bratr mi to bohatě vynahradil. Penn Badgley mi tu hrozně připomínal Heatha Ledgera v Deseti důvodech, proč tě nenávidím (stejně mi to připomněla i ta písnička na konci, která byla stejná). Dámské obsazení bylo také celkem příjemné. Jen by mě zajímal ten "ne tolik optimistický" konec. :) ()

Crawler-D

Jediný ryze upřímný smích ve mně vyvolala scéna, při které se čtveřice hlavních dívek začne při volejbalu mlátit a s neuvěřitelnou dávkou nezájmu a odměřenosti je pozoruje emo-banda. Jinak totiž humoru je poskrovnu a romantika se zaplétá do svých vlastních zapeklitých plánů, až nakonec vůbec nikdo nevyjde příliš šťasten. ()

necisty

Klidně pět hvězd, protože to má na rozdíl od svých dvojčat kvalitní děj a opravdu po celou dobu příjemné prostředí. Sice to nemá tolik vtipu jak jsem si myslel, že bude mít, ale aspoň si to nemusí doplňovat sebevědomí nechutnostmi. Líbí se mi jeho fígle, které nejsou jen tak vycucané z prstu a podle mého opravdu fungují. Ani poučování matky není klasicky po americku tak trapné a rozhodně si nemůžu stěžovat na nedostatek roštěnek:D. Jediné co mi vážně vadilo byl ten proslov na oslavě narozenin, takové už mě nebaví, to si mohli odpustit. ... Má to skvěle vymyšlené, vybírá si holky z různých skupin, které se normálně nikdy nepotkají. ... Ne, nehraju, pořád je všechno na mě, potřebujem tě Johne, jdeme Johne, Johne, Johne... pořád na mě křičíte, ale neposloucháte mě, já mám taky city. Nechte mě bejt. ... Hele mami, bez rukou. ()