Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

noby

Typická teenagerská komedie, oproti jiným ale přeci o kus chytřejší. Hlavní hrdinka není úplný svatoušek, hlavní antihrdina není nakonec vůbec hajzl, hlavní „hot girls“ nejsou úplně blbé… A to se cení. ()

dopita

Oddechová komedie, s tradičně přihlouplou teenagerovskou zápletkou, na kterou se i přes občasnej trapas dá koukat. ()

Ondis

Daší pohodová teen komedie a jelikož tentokrát jsme dostali four hot girls in one pack, tak i lehce nadprůměrná. 3 a půl * ()

defagoo

Fajnová ústřední pětka v čele s Tuckerem. Chvíli nic moc, chvíli to ujde. Velkým kladem je to, že do poslední chvíle nevíme s kým Kate skončí. Bohužel to skončilo smutně... :) ()

ThomasCrown

Prečo nie. Romantická komédia, ktorá spĺňa síce všetky klišé, ale nenudí, najmä vďaka ženskému obsadeniu. Trailerová scéna z Jeepu je tou najvtipnejšou, no dobre, a aj nejsexy z celého filmu. Tango nohavičky rules! ()

Angie91

I když je tahle komedie kapka ve velkém oceánu, něco mi na téhle komedii prostě sedělo. Mělo to šťávu a jakýsi entusiasmus, který se mi vlil do žil jako heroin feťákovi. Vsadím se, že jsem ho neviděla naposledy, a jak už jsem někde psala, takových je u mě opravdu málo. ()

Yardie

Hodně slabá komedie. Komedií bych to asi ani nenazval. Co se týká příběhu - klasika od začátku do konce. Je v podstatě jasné, jak bude film probíhat a jak skončí. Vtipných momentů tam opravdu příliš nebylo, spíše asi žáden. Nevzpomínám si, že bych se u něčeho nasmál. 100x ohrané "vtipy" a situace, které působí spíše trapně než vtipně. Příběh o ničem, takže v podstatě není na filmu nic, co by stálo za to. Tedy kromě pěkného pohledu na hlavní hrdinky a toho, že to rychle uteklo a moc mě to netrápilo a neubíjelo. Prostě nuda, ale ne ubíjející, že by se to nedalo dokoukat! Howgh! ()

Reverger

Ano, vzít v potaz to, že je zde na jedné straně banda uřvaných, nadutých buchet a na druhé všemi oblíbený student, který mávne a má každou, je zcela jasná klišé sračka, ale jistojistě mě zaujala myšlenka pomsty, která se urodila právě hlavách buchet, co utváří jeden mozek. Samozřejmě nebudu srážet celý film, a taky nebudu tvrdit, že se tam něčemu nedalo zasmát... ()

suzanne1997

Romantický film, který nevyjde až tak podle očekávání. Jestliže čekáte, že se s Johnem dají dohromady, nebude to až tak úplně jednoduché. V této komedii se dají dohromady tři holky, které se staly Johnovými obětmi při vztazích a společně se čtvrtou vymýšlí všelijaké situace, při kterých ho můžou ztrapnit. Byl lehce vtipný, na druhou stranu průměrný, žádná moc velká sláva, ale ne až tak úplně hrozný, musím uznat, že mě překvapil, jak tím, že jsem tušila, jak dopadne a nakonec to bylo úplně jinak, tak stylem, zase jsem se podívala na něco jiného, než jenom romantické komedie typu: A žili spolu šťastně až na věky ... A co bych na něm změnila? Asi bych trošku prodloužila konec, který nebyl až tak jasný, je sice pravda, že se zamilovala, ale mohl být delší, třeba další záběr z laborek a co John? Tak ten se polepšil, podle mě měl mít na konci jen jednu holku, ne plejádu. Asi bych neměnila, kdybych si měla vybrat, na co se podívám, ale není to rozhodně něco, na co bych se dívala docela často. Líbil se mi natolik, abych řekla: víc než průměr, ale na pět hvězdiček a horlivé doporučení to není, něco mi v něm chybělo, já nevím, pravý vztah, nic nepředstírat. Takže abych to shrnula: tenhle film byl dobrý, tedy nadprůměrný, něco málo bych na něm změnila, ale na druhou stranu bych jej nechala tak, je to lepší než ho ještě zkazit a jako poslední věc ke shrnutí: nevím, jestli ho doporučit nebo ne, byl takový jiný, ale zároveň stejný, jako ostatní, snažím se na něm najít něco jiného, ale moc to nejde, takže se podívejte sami a uvidíte, možná se mnou budete souhlasit a možná taky ne, to už je jen a jen na vás. ()

embecka

Tak presne takéto filmy by mal niekto zakázať točiť... A to podotýkam, že by sa mi to nepáčilo, ani keby som mala znova štrnásť :/ ()

atmen

To už není možné, zase jedna holka, která není (údajně) hezká, pro všechny neviditelná, ale v mých očích je královna. Pak jí kamarádky přesvědčí, aby se změnila, tak vymění šatník, kadeřníka, slušné chování a výsledek - nezajímavá Barbie. Svět (škola) jí leží u nohou a já mohu jen vzpomínat na začátek filmu... zde je vše korunováno i jejím protějškem, vypadá sice jakoby by právě sestoupil z mola, ale přesvědčí nás, že zdání klame a on chudák, o dívkách může jen snít... zde je sice nelogičností spousta, ale co, v tomto žánru je všechno možné a ono se na to celkem pěkně dívá a to někdy stačí... ()

merigieren

Hezké holky se snaží strapnit vůdce týmu, ale nějak jim to nevychází. Lhát se nemá :-) Ty vtipy mě moc nezaujaly, kalhotky nenosím, sukni taky ne. S trochou snahy se na to dá koukat. ()

hazaba

Víceméně průměrný film určený hlavně pro puberťáky s pár vtipnými scénami. Holky hezké, hlaní představitel spíše nic moc. Odreagování na jeden večer, které rychle vyšumí. ()

arnost

To teda bola strasna blbost. Uz som nevidel dlho nejaku teenage komediu a ak takto budu pokracovat dalsie, tak uz nikdy viac. Jedna hviezda je za 4 hlavne protagonistky su to kocky. Jedine plus tohoto filmu. ()

serena88

Je to další tuctová americká komedie s už dávno ohraným a předvídatelným scénářem,která kupodivu ničím novým nepřekvapí.Film je naprosto ideální pro odreagování,má dobré tempo a je lehký.Občas jsem se docela i bavila .... Pro teenagery myslím dobré ()