Nejžhavější mladá hollywoodská hvězda dnešních dnů Jesse Metcalfe (TV seriál Zoufalé manželky) vyvolává salvy smíchu po celé škole jako hlavní hvězda tohoto neuvěřitelně legračního filmu! Když tři nádherné holky zjistí, že se staly obětí nenasytného lamače dívčích srdcí Johna Tuckera (Metcalfe), zosnují důmyslný plán odplaty. A tak se Tucker buď konečně změní…nebo bude brzy tenhle král školy všem jen pro smích! Dokáže svůdné dívčí trio proměnit “sériového milovníka” ve věrného muže? Přesvědčte se o tom v úspěšném filmu, který dokazuje, že pomsta nemusí být jen sladká, ale také hodně legrační. (oficiální text distributora)

Juto

Filmy o pomste sa často končia správou, že pomsta je prázdna a márna, nikdy však nie je povzbudivé, keď sa pomsta od začiatku zdá byť nezmyselná. 5/10 ()

Biggy

No řekl bych, že takovéto komedie moc komerční úspěch nemají a mít nebudou, protože je to jen jako odreagování na odpoledne, nikoliv nějaké lepší filmy s touto tématikou, viz. Prci, prci, prcičky ()

c.tucker

Ničím nepřekvapivá teenagerovská komedie odebírající se stejným směrem jako mraky filmů před ní. Zajímavá postavyčka je hlavní představitelka Brittany Snow, která je roztomiloučká. Jinak ale ničím jiným film nezaujme. ()

KatanaCZ

Možná je to tím, v jakém jsem momentálně rozpoložení, ale musím říct, že jsem se opravdu bavil. Vůbec to není špatná komedie ()

kocik1

Šablona na romantiku ze školy v Holywoodu nikdy nezklame. Cílovka dosud sledovala jen pohádky a tak nemá s čím srovnávat.:-) ()

Ivush

pro teenagery a hlavně pro holky je to určitě super film..dospělý už to ale asi moc nenadchne, pohodová komedie s nenáročným dějem ()

Diego

Zapletka pro pubertacky, spousta nedotazenych scén, které tam jsou jen pro to, aby vyplnily prazdny místa. Konec predvídatelný a ničím bohužel neoriginální: / ()

Natabar

Původně jsem chtěl být shovívavý, ale po neuvěřitelně pitomý scéně s estrogenem na basketu jsem si řekl, že tohle si absolutně žádnou shovívavost nezaslouží. (Ta 1* je za neokoukanou Brittany Snow.) ()

zdenny

Já si myslím, že špatné to nebylo. Hlavně scéna s ženskými hormony. Pro puberťáky to nebylo vůbec špatné. ()

Guzo

V poslední době bych řekl, že se po teenagerovských komediích slehla zem. Vždyť kromě, snad každoročně vycházejících, prciček není nic, co by stálo alespoň za jedno zhlédnutí. Až John Tucker. Čtyi holky se rozhodnou, že zlomí srdce největšímu děvkaři na škole, zápletka tedy opravdu nic moc. Co se ovšem týče vtipných scén, těmi je film docela nabitý, nabitý je i spoustou hezkých holek včetně půvabné A. Kebbel, proto záběry na toho ošklivého chlapce snad mužská část populace taky přežije :) ()

blackJag

Od podobného typu filmů těžko čekat nějaký zásadní přesah nebo neobvyklé dějové zvraty a nedočkáme se ani tentokrát. Jako by se nás scénáristé těchto spotřebních záležitostí snažili přesvědčit, že laciné závěrečné poučky jsou jedinou cestou, jak se dostat "z města". Jeden toho má už dost, na druhou stranu ale pořád podobné programy vyhledáváme, asi abychom se ujistili, že hodinu a půl budeme moci vypnout a nechat plynout děj skrz nás... Proč vedu tyto zjevné a obecné kecy? Asi že se sám sobě snažím omluvit, proč jsem se na to vůbec díval a že jsem se docela i bavil (být film v trochu erotičtější poloze, možná bych i procentuálně přitvrdil). Hrubé pokrytectví :-) 50% ()

IvyH

Je to americké, moderní, šablonovité a o teenagerech, co to je? Romantická komedie z prostředí střední školy - bohužel však i v tomhle pažánru je John Tucker musí zemřít jen pouhým podprůměrem. Tři holky, resp. čtyři se snaží zničit jednoho kluka. Že jim to nakonec (ne)vyjde (ta čtvrtá skončí s jeho mladším a "lepším" bratrem a John Tucker začne chodit s dvěma holkama naráz, přičemž ty o sobě navzájem ví) je sice dá se říct originální závěr, než na jaký jsme zvyklí, přesto John Tucker nenabízí nic víc, než co bychom neviděli v dalším tuctu podobných filmů, teda až na vlasatého Penna Badgleyho (Gossip Girl). ()

jenik71

Podprůměrná, trošku psychologická komedie, určená zejména dospívajícím dívkám. Ani ty to ale nejspíš moc nezaujme. Ničím mě to nenadchlo, jen jsou tu k vidění docela hezké holky. Dějově je to dost ubohé a ke komedii to má vlastně také docela daleko. ()

Babous

Až na pár okamžiků nijak vtipné. Nijak nevybočuje z řady stovek dalších podobných "komedií" pro teenagery. ()

kenkaku

“Na rande s ním šla jiná a stejně mě svlíknul!” Naprosto ultimativní hláška z filmu, kdy woke bylo ještě v plenkách a proto casting je zcela přirozený a za mě hodně povedený. Děj není žádná neotřepaná hitparáda, ale nepůsobí iritujícím dojmem. Je to taková ta roztomilá komedie ze staré školy, ze které se na zadek neposadíte, ale opravdu (opravdu) v ni není jediná věc, co by vás nechtěla pobavit (a naopak chtěla diváka poučovat). ()

Lukoboss

No to se zase někdo vyřádil. Takových filmů jsou tisíce, všechny jsou stejné (většinou stejně špatné) a je vlastně úplná zbytečnost je sledovat. Nejsem sice zase tak starej, ale přece jenom potřebuju na zasmání trochu jinej humor. ()

YoZo8

Podpriemerná komédia so zábleskami humoru. Nebiť pekných herečiek, tak to asi ani nedopozerám :-). Záver bol ľahko čitateľný, ako pri všetkých slabých romantických filmoch. ()