Tuxedo

Ať už je ten nápad jakkoliv super, pořád je to jen tradiční příběb otce, co pořád jen pracuje a nemá čas na rodinu. 70% ()

Hal_Moore

Adam Sandler válí. Jeho herecký výkon je na stejně vysoké úrovni, jako ten komediální. Sandler se v poslední době ukazuje v čím dál více kvalitních snímcích, a samozřejmě nezapomněl pozvat i svého kamaráda Roba Schneidera, jehož princ byl nejvtipnější postavou filmu (v poměru s dobou strávenou na obrazovce). Hasselhoff si zahrál nejlepší roli svého života a o Walkenovi je zbytečné se vůbec zmiňovat. Snad první film, kde Sandler dokázal, že umí hrát i dramatické role, a ke konci mě donutil uronit slzu, a ne jednu. Zápletka docela originální (docela... podobné balení tu bylo už několikrát, nyní ale se zbrusu novým obalem), takový univerzální ovladač mého vlastního univerza by nebyl rozhodně k zahození. ()

Aluska88

Tato komedie mě vůbec nezklamala a rozhodně mile potěšila a pobavila. Soudila bych, že pro mě asi nejvydařenější Sandlerovský kousek, jaký jsem dosud zhlédla. O půvabnou stránku filmu se postarala kráska Kate Beckinsale a podivného vědátora zase úspěšně ztvárnil Christopher Walken. Nebýt poměrně odpuzující scénky s voňavým dárečkem Davidu Hasselhoffovi pod nos a závěrečného rodinného patosu za deště uprostřed silnice a pár ostatních drobností, považovala bych tuto vydařenou komedii téměř za dokonalou. ()

genetique

No, keď niekto príde s podobne prevratným nápadom, hlavne v podobných žánroch a nebojí sa experimentovať, prečo nie, len aby to nedopadlo ako (ne)slávny Bruce a Evan. A presne také zlé tušáky som mal z tohoto. Komicky poňatá variácia na môj top The Butterfly Effect? Áno. Našťastie to všetko zachránilo práve to nenápadné zdramatizovanie ku koncu a dojalo. Asi preto musím na hodnotení pridať. Naozaj sa mi to páčilo a aj celé zvládnutie zahrávania si s časom a priestorom naozaj oceňujem. Svoje plusy nesú však aj dosadené esá, okrem menovaných ja vyzdvihujem práve Ha-Ha-Hasselhoffa. 75%. ()

3DD!3

První půle je typická Sandlerovka se vším všudy. Vtípky se skoky v čase + "bonusové" funkce dálkového ovladače + stírání sousedovnic spratka (po pravdě řečeno, to jsem si užíval nejvíc:-). Zatímco ta druhá je smutným až dojemným dramatem o životě. I přes to všechno, že je druhá polovina očekávatelná a jednoduchá dokáže dojmout hlavně díky vynikajícímu Sandlarovu výkonu. Navíc, úžasné tělo Kate Beckinsale, mě taky přivádí k šílenství ;-). Po opětovném shlédutí zvedám na 5. ()

Le_Chuck

Nesílená moralitka naroubovaná do nadpriemernej komédie tak, aby sa chytali čo najširšie popkornové masy (veľa barličiek, jeden prefláknutý twist a záver). Ku koncu, ale prekvapivo naberá na dramatických obrátkach, ktoré šlapú na plný plyn. A k tomu celému pridaná hodnota v podobe ovládača (ktorý by sa občas hodil), v podobe Sandlera (po Punch-drunk Love znova na uzde) a podobe 4 hereckých bonusov: Hasselhoff - Walken - Schneider - Beckinsale. 80% ()

berg.12

Se Sandlerovkami mám opravdu problém. Zdá se, že začínají představovat určitý normovaný typ komedie, který sice místy pošilhává po solidním humoru, ale nerad se přitom zbavuje toho opačného. Dát jim tři hvězdičky, vyzdvihnul bych je ve svém hodnocení někam na roveň "Heartbreakers" či "Nesvatbových". Zůstanu-li u dvou, klesnou někam na úroveň Roba Schneidera (který ovšem sám pro mě ještě nepředstavuje komediální dno). Tentokrát jsem se ovšem zas tolik nepobavil a toho trapného bylo i díky časovému posunu přeci jen víc. Porovnám-li třeba s podle mě o něco povedenějším "Anger Management", volím protentokrát možnost číslo dvě. ()

Falko

Tato komedia ma opät milo prekvapila. Na tretikrat som si ju pozrel s Madison a opät to stalo za to. Tentokrat som sa nasmial este viac a opät sa mi pacila hlavne druha polovica filmu, kde Adam Sandler zacinal chapat nasledky, ktore zazil pomocou ovladaca a ze cely svoj zivot postupne stracal. Takze hlavna myslienka filmu nam dava odpoved na otazku, co je v zivote dolezitejsie. Praca alebo rodina. Reziser Frank Coraci dokazal zaujimavo postupne menit komedialny zaner na dramu, co je aj dovod, preco sa mi tento film velmi pacil. ________ Adam Sandler - (Michael Newman) +++ Kate Beckinsale - (Donna Newman) +++ Christopher Walken - (Morty) +++ David Hasselhoff - (Ammer) +++ Henry Winkler - (Ted Newman) +++ Julie Kavner - (Trudy Newman) +++ Sean Astin - (Bill) +++ Produkcia: Adam Sandler +++ ()

castor

Tupoučké vtipy (místy až nemístné - jako v případě Sandlerova pozadí namířeného na obličej Davida Hasselhoffa) vystřídá relativně příjemná (i když předvídatelná a prostá) melodramatická moralita, která jednodušším zámořským divákům cpe do hlavy moudrá slova, že "rodina je základem všeho"!! Vedle toho extrémně půvabná Kate Beckinsale, kromě několika výjimek stále stejný Sandler, několik dobře mířených gagů a jeden šílený vědec v podání Christophera Walkena. Přesto nejlepší dítko ze spolupráce Coraci-Sandler!! ()

Rex Mundi

Filmy s Adamom Sandlerom majú kolísavú kvalitu, tento (nezabúdajme, že v rámci jeho štandardu) patrí k tým lepším. Zostáva však klasickou romantickou komédiou s morálnym ponaučením, a tak sa vlastne vymyká iba prvkami sci-fi. ()

Trellíno

Další sandlerovka za 70%. Plno výborných gagů (u dvou tří jsem skoro brečel smíchy), ale taky spousta vtípků pouze průměrně kvality (u dvou tří jsem sebou hodně nervózně škubal). Skoro závěrečná vážnější půlhodinka až nečekaně funguje na výbornou (většinou mě takhle nedojme ani plno oficiálně vážných filmů). Zbytek je tradiční. Kdo viděl alespoň dva filmy ze Sandlerovy již velmi početné řady komedií, ten jistě ví o čem mluvim. Tohle však není výtka, ale pochvala, páč sandlerovka začíná být poslední dobou prakticky trademark ne-li malý komediální subžánr, stejně jako například taškařice týpků z Frat Packu. P.S. Nebyl náhodou Schneider ten neskutečnej princ Habiněco na začátku? ()

MM_Ramone

Nenápadná americká komédia s nádychom sci-fi fantasy. Variácie na cestovanie v čase mám rád, takže tento film mi prišiel celkom vhod. Využíva túto tému jednoducho a s humorom. Adam Sandler v hlavnej úlohe odviedol taktiež dobrý výkon, čo možno tvrdiť i o ďalších hercoch, vrátane Davida Hasselhoffa. Nie je to však komédia pri ktorej sa budete zadúšať smiechom, ale je to podarený príjemný film. *** ()

freddy

Průměrná komedie, která přichází se zajímavým a nekonvenčním nápadem, že díky jednomu ovladači můžete ovládat celý svůj život, ale nakonec už o to ani nestojíte a přejete si, aby se vám tento ovladač nikdy nedostal do ruky. V hlavní roli tohoto filmu je k vidění Adam Sandler, který v sobě komika rozhodně nezapře, a který si svou roli vyloženě užívá. Já se přiznávám, že komedie mám velmi rád a je to můj nejoblíbenější žánr. Je mi jasné, že pro někoho je komedie žánr pokleslý, pro mne to je ovšem hlavně žánr, díky kterému mám možnost se pobavit, odpoutat se od reality a zapomenout na své starosti. A přesně to mi tato komedie nabídla, takže si určitě nezaslouží nějaké nízké hodnocení. Ovšem je pravda, že onen originální nápad už po nějaké době začne nudit, a i když tvůrci dělají, co mohou, aby neupadli do jakéhosi bludného kruhu a hlavní hrdina se díky tomu dostává do stále nových a zajímavých situací, přesto to opravdu začne tak po půlhodině nudit a dá se říci, že diváka potom už téměř nic nepřekvapí. A to je hlavní chyba této komedie. Nápad je to dobrý, ale pobaví jen chvíli. Ale pořád to stačí na to, abych film zařadil do průměru, protože přece jen tak špatné to zase nebylo. Proto tato komedie ode mne získává tři hvězdičky. ()

Spooner

Komedie se Sandlerem jsou v posledních letech jistotou velké zábavy a o tomto filmu to platí taky. Zápletka je celkem originální a první půlka je opravdu nabušená vtipy. Potom už se to dostane trochu do vážnější roviny, ale i zde to bylo velice zajímavé a to hlavně díky Sandlerovi, který dokazuje že umí opravdu hrát. Kate Beckinsale je tu opravdu sexy, Walken hraje svůj standart a David Hasselhoff je tu ještě lepší než ve Spangebobovi :-). No prostě dobrá zábava. ()

petero

Vskutku zábavná komédia založená na skvelích výkonoch excelentne vydareného castingu, ktorá však od polovice brutálne prehodí výhybku smerom k dráme. ()

Davies182

Za ten konec, který mě dokázal překvapit co se týče mých reakcí na něj, prostě musím dát alespoň půl hvězdy navrch. Jinak jde o vcelku vtipnou podívanou, pár trapných gagů se snímku ale nevyhne. ()

Xmilden

Klik aneb prožíj svůj život pomocí dálkového ovládání a přeskoč všechny nepříjemné situace. Sandler byl v roce 2006 ve vrcholné formě a jeho nejplodnější a nejlepší období pomalu končilo. Na triku měl tou dobou několik povedených komedií a tato se minimálně ve svojí první hodince k nim může směle řadit. V druhé polovině už směšné situace ustupují, protože náš hrdina si moc dobře uvědomuje co se svým životem provedl a na scénu se dostavuje drama. Nebudu prozrazovat jak to celé nakonec dopadne. Ve filmu hraje plno sandlerovských postaviček a k nim se povedlo ukecat úchylného Walkena, plavčíka Hasselhoffa a jednu z nejkrásnějších ženských Kate. Nasmáli jsme se, emoce se dostavily, takže spokojenost. 70% ()

sepp

Dobrý film. Při prvním shlédnutí jsem byl znuděn, ale na druhý pokus o mnoho let jsem prozřel. Jeho poselství je silné. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky