Fr

Univerzální ovladač. Jedno tlačítko na všechno. Jen namířit, zmáčknout, potom se naprogramuje sám...... . Některé věci se prostě dějí, dějí a užitek - tedy požitek - žádný. Trochu fekálního humoru (inu Sandler) a také moralizování, ze kterého Vám (asi) budou slzet oči. Ale obojí beru, protože je to bohužel (to moralizování) FAKT. Už to není jen o sympatiích k Sandlerovi. Jeho filmy začínají být pro všechny. Jen by to chtělo zvednout kvalitu. Po skončení mě napadá, že to mohla být veselá komedie. A bacha! Každej nemá dva pokusy! ()

Dever

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. MagicDo It Again 2. Come Out and Play 3. Cool 4. EverybodyI Feel the Earth Move 5. 22 Days 6. Be Anything (But Be Mine) 7. Sequence Groove 8. Give Up the Funk (Tear the Roof Off the Sucker) 9. Match Game Theme 10. Price Is Right Theme 11. Theme from S.W.A.T. 12. Yakety Sax 13. Family Feud Theme ()

novoten

Plno nápadů na začátku a mírně toporné moralizování v závěru. Sandler sám trochu překvapivě jede naplno a více než zdatně mu sekunduje božský Sean Astin. Kate Beckinsale na druhou stranu splňuje úlohu okrasného doplňku. Nicméně, ono veškeré ponaučení by ani tolik nevadilo, ale u klíčové scény v dešti mi místo lítosti naskočil nad její nefunkčností široký úsměv a pejskové, kteří neustále objíždí plyšáka mi taky vtipní nepřijdou. Vzhledem k super námětu nakonec smutně promarněná příležitost. ()

tron

„Ak to zvládneš, urobím z teba partnera. Ak to poserieš, pôjdeš triediť poštu. Ha-ha-ha!“ Príjemná a rozkošná komédia s poučením s nápadom, za ktorý by som vraždil. Predstavte si, že dostanete ovládač, ktorým môžete stíšiť štekajúceho psa, zrýchliť nudnú šichtu v robote, pretočiť naspäť sexi okoloidúcu a ak vás niekto ide biť, stopnete ho, párkrát ho kopnete medzi nohy a „pustíte“. Ten nápad je v podstate geniálny. Môžete z neho mať sci-fi, triler, tragikomédiu, horor, i komédiu. A práve pre to posledné sa rozhodol Adam Sandler so svojou produkčnou firmou Happy Madison. Pribral do partie Kate Beckinsale a hercov, ktorých nečakáte (Sean Astin vo VEĽMI TESNÝCH ČERVENÝCH SLIPOCH, Christopher Walken ako „anjel smrti, ktorému je to celé vlastne dosť ľúto“, David Hasselhoff ako samčí šéf robiaci seminár na tému Sexuálne obťažovanie). Sandler neodolal sprostostiam, no vďaka nim je príbeh sympaticky odľahčený a hoci ročne vidím v priemere 3OO nových filmov, snáď už dva roky som sa tak dobre na nejakej komédii nesmial (otravný bohatý chlapec od susedov, pes posadnutý veľkou žltou kačičkou, druhý pes posadnutý veľkou žltou kačičkou, buldog s obrovskou mašľou okolo krku... tiež posadnutý žltou kačičkou). Je to šikovné, pôvabné a zábavné a hoci vás to možno bude trochu nudiť (skrátenie aspoň o 20 minút by pomohlo), následne sa dej (a povedal by som, že aj žáner) obráti úplne inam a zrazu si uvedomíte, že Sandler to dal. A rumázgate ako malí. ()

B!shop

Sandler rozhodne uz natocil lepsi filmy, ale ani tenhle neni spatnej a ze zacatku je dokonce hodne vtipnej. Sice je to vlastne furt dokola, pauzovani, pretaceni atd., ale sem tam se povede nakej fakt brutalni vtipek a mezitim to je aspon pohodicka, takze prvni hodinu to je paradne vtipna jizda. Jenze posledni pul hodinu je z toho najednou drama, kdy Sandlerovi preskakuje zivot, o vsechno prichazi a je to jeden velkej dojak. Ale musim uznat, ze vcelku pusobivej, az me napadlo, jak by film vypadal, kdyby byl celej branej tak vazne, jako ta zaverecna pulhodinka. No ale samozrejme je film komedie, takze tam tvurci museli hodit zaverecnejch 10 minut, ktery naserou. Jinak Sandler je tady fakt dobrej a kdyz zacne postupne starnout, tak ukazuje, ze neni vubec spatnej herec a chytne se i jinde nez v komedii. Co se tyce Kate Beckinsale, tak ta je furt hezka, coz je problem, vsichni starnou, jen ona vypada vetsinu casu furt stejne. Z ostatnich jeste potesi uchylackej Hasselhoff, kterej, kdyz ma hlavni roli, tak je na hovno, ale tyhle vedlejsi uchylny postavy mu jdou. Co se tyce Walkena, ne ze by byl spatnej, ale pride mi, ze posledni dobou furt dela jen uchylny vedlejsi postavy v komediich, chtelo by to, aby zas dostal nakou hlavni roli v necem jinym nez komedii. Celkove jsem se vetsinu filmu dobre bavil, takze nevidim duvod, proc nedat 4*. ()

Slasher

Překvapivě rozmáchlá komedie. Poté co Sandler sežene ovladač na všechno a cokoliv ho štve začne přetáčet, přístroj se přepne na autopilot a on tak ztratí kontrolu nad svým životem. Ačkoliv Sandlera vůbec nemusím, tady mi ani moc nevadil. A humor postavený na psím šukání a prdění Hasselhoffovi do ksichtu je chvílema vážně povedený. Poté se příběh přesune do sentimentální fáze, kdy život hlavnímu hrdinovi propadá mezi prsty, což je možná nejlepší část filmu. Překvapivě povedený snímek. ()

Lateef

V několika posledních letech se k mnoha filmovým kategoriím přidala jedna nová - takzvaná "sandlerovka"...ta totiž zahrnuje filmy, jejichž děje se točí kolem profláklého úsměvu Adama Sandlera a jejichž posláním je diváka bavit a moc mu do hlavy nevtloukat pïtomoučký děj...od Clicku jsem nečekal vůbec nic nového a možná právě proto jsem z kina odcházel s přesvědčením, že se tomuto druhu snímků začíná blýskat na lepší časy...Click totiž není tak úplně stejný jako ostatní Sandlerova díla...především zdůrazňuji, že je opravdu vtipný...není mnoho scén, při kterých byste neplivali smíchy pop-corn po sedačkách a nevytáčeli bránici do nejvyšších obrátek...invence gagů, kterými je scénář důkladně prokládán, je výborná(scény barevné metamorfózy Sandlerovy kůže či digitálně upravený David Hasselhoff jsou famózní), vtipné dialogy jsou přesně načasované a fungují skvěle...Příběh o ovladači ovládajícím celé univerzium beru s nadhledem, stejně jako s nadhledem hraje Christopher Walken, jež by své charisma mohl půjčit polovině Hollywoodu...Film je dobrý jako celek, výrazně slabší chvilku nemá, krom několika x-krát omílaných klišé, kterým se v tomhle typu filmů zřejmě nevyhne nikdo a tradičního závěrečného ponaučení se z vlastních chyb, nicméně Click vcelku slušně ustojí i tyto pasáže a když přihlédnu k roztomilé fešandě Kate Beckinsaleové a libozvučnému hudebnímu doprovodu, vychází mi 80% 82,5 miliónů dolarů(rozpočet)/232 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

Boss321

FIlm, který se dá rozdělit do dvou rovin... první polovina se nese spíše v komediálním duchu, kdežto druhá polovina je spíše drama, které místy dohánní až k slzám (Sandlerovi běh z nemocnice za synem). Adam Sandler předvádí slušný výkon a rozhodně umí zahrát i jiné než komediální role. Kate Beckinsale krásná jako vždy. Určitě za zmínku stojí vedlejší role Christophera Walkena, který hraje otce Sandlera.... ()

Shit

Ze začátku opravdu výborná komedie, Adam Sandler nijak nepřehrává a daří se mu dobrý fórky i hlášky, bohužel zhruba po hodině kdy se pořád opakuje to stejný, tak to začíná docela silně nudit ,a le naštěstí to je tu a tam proložený vtipnou nebo zajímavou scénou, takže to nakonec celkově nevyzní tak špatně a konec je vtipnej a dokonce dojemnej, jenže na mě to moc nepůsobilo, protože mi kámoš ještě než jsem to viděl vykecal celou pointu filmu, což je jeho oblíbená disciplína, že mi mezi řečí vykecé všechno o filmu, kterej sem ještě neviděl, ale stejně si myslim, že i kdybych to nevěděl předem, tak to je hned od začátku tak jednoznačný, že bych stejně nepochyboval jak to asi bude. ()

Djoker

Originálních nápadů není nikdy dost. Když jsou navíc podtržené humorem, skvělou vizuální stránkou a zatraceně sexy Kate Beckinsale, tak si můžete říct, že ta hodina a půl stála za to. Hlavní myšlenka děje je sice celkem obehraná, ale dokud se lidé budou chovat jako idioti a žít ve spěchu, tak je potřeba, aby jim to čas od času někdo vpálil do obličeje. ()

Dragoni

Začátek filmu je vskutku dobrá komedie, ovšem do té chvíle než se převalí na vážné srdce rvoucí drama a divák jen s napětím čeká jak vše dopadne ... ()

flanker.27

Překvapivě nápaditý film, který sice oplývá řadou vychytaných legračních momentů (teda až na to s těma špekama, ale na to si člověk musí u Sandlera zvyknout, že tam má aspoň jednu podobnou scénu), navíc ale dokáže oslovit i v nekomediální rovině. Přetáčení scény s loučícím se otcem bylo nečekaně působivé. Musím pochválit i herce, hlavně CHristophera Walkena. Scéna mlácení šéfa mi připoměla Klub rváčů. "S kým by ses popral? - S Davidem Hasselhofem." Docela symbolická v těch všech vychytávkách ovladače byla ta nemožnost vrátit se zpátky. P.S. Hezkej vtip na blondýny. ()

choze

Námět by vydal na geniální taškařici, ale vyšla z toho jen průměrná a v závěrečné třetině nepříjemně melancholická sandlerovka. ()

Segrestor

Když záhy poznáte, že se nejedná o ulítlou filosofii a rozuzlení podstaty tajemného ovladače je jen rádoby fantastická cesta k humornému sci-fi, dojdete až nakonec obyčejné rodinné komedie s poučením. ()

Dudek

Nemám rád Adama Sandlera, přesto jsem však čekal, že Klik bude v mnohém netradiční a nepoveze se na přiblbé vlně starších Sandlerových filmů. Nemýlil jsem se. Klik - život na dálkové ovládání je velmi povedený film s nepřeberným množstvím nadstandartně vtipných situací, které těží zejména ze své jednoduchosti. Jednotlivé gagy jsou povětšinou sice snadno předvídatelné ale díky Sandlerovu talentu (!) a skvělému hereckému výkonu (!) vás jistě dokáží rozesmát. Na humor se však soustředí pouze jedna, delší, část filmu; druhá se je totiž očekávaným morálním ponaučením, přesto je však vyprávěna v již jasně přednastaveném tempu. Skvělým překvapením je pak velkolepý návrat mistra Davida Hasselhoffa, který pro mě byl jedním z mnoha lákadel proč zhlédnout tento snímek v kině. 65% [TOP 19/5 44%] ()

Gilmour93

Butterfly Effect s dálkovým ovladačem.. Ze začátku jsem se těšil z maličkostí, jako třeba, že je Hasselhoff střízlivý (kdyby ne, tak natáčení scény prdění do ksichtu, pokud by to vzal Sandler opravdu profesionálně, mohlo skončit ošklivými popáleninami), či že Schneiderův "šejk štěk" neobsahoval kroucení bradavek a zařezávání spodků, až jsem se dopracoval do poslední třetiny, která překvapila twistem na vážnější, řekl bych až dramatickou, rovinu. Všem asi bylo jasné, že krizovým vývojem poučený Sandler se ve finále vrhne s kladivem a hřebíky v ruce na stromový domek svých dětí, přesto ten lehce moralizující závěr o určení si životních priorit potěšil a možná i mnohé inspiroval k zvolnění životního tempa, kde možnost využití tlačítka REWIND jaksi neexistuje. ()

Psema

Klasická sandlerovka, která si nese to dobré i špatné z předchozích kousků. Ale i přesto, že je prakticky pokáždé to samé v bledě modrým, tak to Sandlerovi zase žeru. Krásných 7/10. Bavil jsem se celou stopáž. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky