...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

motyka52 odpad!

Konečně! Konečně jsem viděl film tak špatný, že mu bez nejmenších výčitek můžu dát "odpad". Trojice totálně nesympatických vocasů dojede do nějaký prdele, kde se samozřejmě naprosto nepravděpodobně objeví neobydlenej statek a čtveřice votravnejch holek, které ti pitomci chtějí vojet. To je celý příběh. Nakonec nic proti. Ale to celé je doprovázeno extrémní dávkou špatného herectví, neuvěřitelně - ale opravdu neuveřitelně - blbejma, křečovitejma a nepřirozenejma dialogama a totální absencí jakéhokoliv humoru. Nic, nula, pusto, prázdno. Kdyby měl ten film aspoň dost cti na to, že by byl tak špatnej, až by byl zábavnej, dalo by se to brát. Ale on je jen špatnej. Ukrutně. Těm hovadům se navíc nestane nic dost zlého na to, aby to člověka škodolibě uspokojilo, a ty nanynky se taky nesvlíknou dost na to, aby se vyplatilo u toho trpět. Tady není nic. Tohle je čisté a absolutní zlo. A co kurva měly znamenat ty animované vložky?! ()

wallenrod odpad!

Debilní scénář, debilní herecký výkony, debilní Šárka Vaňková!!! Naprosto nesnáším, když nějakej patnáctiletej kokůtek solí světácký hlášky o životě a ženských jako nějakej čtyřicátník a tady byli kokoti hned tři. Nechápu jak mohl scénárista napsat tuto kravinu pro tři malý šulinky, kterým nerostou ani chlupy. Podobných filmů co možná nejmíň... ()

Bow-Z

Nevěřil jsem, že to může bejt až takhle špatný. Tohle se nemohlo líbit ani věkový kategorii, pro kterou byla "komedie" určena. Můj čtyřletej synovec je lepší herec než hlavní představitelé paniců. Komedie bez vtipu, zápletky a příběhu. 1* za vzteklýho bráchu jedný Vaňkový souputnice. Ze sledování panice mi bylo nanic. ()

Gugos odpad!

Tady je to názorná ukázka, jak jde pokazit film s jednoduchým a dobře prodejným námětem....film ve stylu Rafťáků, Snowboarďáků apod...kdy jde mladým klukům jen o jedno skórovat, nezačne až tak špatně, ale postupně se potápí hlouběji a hlouběji do bažiny nudy a stupidity a v okamžiku, kdy se ve filmu objeví "hvězda" filmu Šárka Vaňková, tak skončí všechno co se jen trochu podobalo teenagers komedii...její výkon nelze hodnotit jiným slovem než strašný, zabilo to i to málo co ve filmu ještě doutnalo...doporučuji všem co si chtějí pokazit odpoledne ....nelze hodnotit jinak než odpad! ()

moviess odpad!

Tak takhle rychle jsem vypnula snad jen Experty. Než jsem tento film dokoukala do konce, myslela jsem si, že je to to nejtrapnější co jsem kdy viděla, poté co jsem ho do konce, po těžkém přemáhání, skutečně shlédla mám jisto, je to jeden velkej kýbl nudy a trapnosti. Jen nevím co bylo horší, jestli scénář nebo výkony mladých „umělců“ každopádně kombinace těchto dvou aspektů je skutečně vražedná podívaná. ()

Maverick* odpad!

Přesně konzumní produkt, který mě avšak během sledování dožral a donutil to dokonce vypnout, protože stačí ztráta těch mozkových buněk, které ma na svědomí alkohol. Z toho taky bolí hlava, ale během konzumace se člověk pobaví :( ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)