• Tom Hardy

Slováci tu vedle u Hostelu brečí, že díky filmu vypadají jako idioti. Myslím, že u Panic je nanic budou podobně skuhrat Pražáci (sám jsem tímto postižen). Pokud si dodnes někde mysleli, že máme „svoje“, kvůli kterým bychom si zasloužili dostat po papuli, pak nechci vidět ty reakce, až tohle projde kiny. Úvodní trojice nadrbaných Pražáčků je tak nesehraná, debilní, namachrovaná, nezábavná, hloupá a nesympatická, že to nemá v teenagerovské žánru obdoby. A s tím padá celý film. Pár slušných vtípků tu sice je, stejně tak třeba žánrově vydařený soundtrack, ale ti tři kluci v hlavních rolích, co jsou fakt „děěěsně v pohodě“, táhnou film k zemi (o náznaku zábavnosti lze mluvit pouze u Žatečky, jehož kyselé ksichty mají jistý potenciál). Holt ne vždy může zafungovat chemie, jako v případě dua Mádl/Kotek(18.1.2006)

• RAiken

Říká se, že blázen vůbec neví nic o tom, že je blázen a já si myslím to samé o blbcích. A kdo natočí něco takového je prostě blbec. Možná že bych musel "panu režisérovi" pustit tenhle film dokolečka, aby si uvědomil co si vůbec dovolil vypustit do světa. Nevím, co se Ivo Macharáček snažil tímhle filmem dokázat. Snad chtěl trochu podivným způsobem upozornit na problematiku dětské pornografie, neboť jeho rádoby hrdinové se chovají, jednají, myslí a hlavně VYPADAJÍ jako dvanáctiletí caparti. Navíc jsou tak strašně nesympatičtí (snad jen nosáč z reklamy na kofolu je sympaťák) a jenom jsem čekal, až jim Dušín rozbije hubu. Jenom na to proboha nechoďte do kina, stačí když si to pustíte zadarmo a stejně budete namíchnutý. Dokoukal jsem to jenom proto, abych zjistil, kam až dokáže český filmový průmysl klesnout...BOHUŽEL AŽ NA DNO...(20.10.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +vedlejší postavy, soundtrack -scénář, technické zpracování/// Narovinu řeknu, že se jedná o nejslabší teenagerskou komedii, kterou můžete vidět. Rovněž je to jeden z úletů, na který jsem si letos zašel do kina. No ale řekl jsem si že to risknu i u TV, mrknu na to s kámošem, pozvu k tomu 2 slečny, však co? Když to bude opruz tak se budu bavit alespoň s nimi. No měli ste vidět jejich reakce :-) Vlastně jsem i zjistil, že to je film určen pouze pro puberťáky kolem 14-16 roku života, starší publikum se nějak nechytá. Když vyzdvihnu hudební soundtrack, který je bez filmu ještě lepší, tak jediný důvod proč tohle sledovat je ten, že máte možnost vidět několik miniroliček (Libor Bouček, Eva Aichmajerová, Milena Dvorská, případně i Irena Máchová) Nebo pro mě hlavní důvod proč jsem tehdá zašel i do kina. Vidět v akci Šárku Vaňkovou, u které jsem se přesvědčil, že tohle je její první role a k mé lítosti jistě i role poslední. Přesto (teď mě nekamenujte) jí dám vždy kdekoliv přednost před Anetou. To aby bylo jasno. Pokud tohle co jsem zmínil výše považujete za plusy filmu, tak to jsou plusy jediné. Dále už vás čeká jen velice špatná ústřední trojice, přehrávající kombo dívek a mnoho nevtipných dialogů. Například začátek filmu mě celkem odrovnal. Když pominu jakoby domácí kameru, tak dialogy hlavních protagonistů (a vlastně nejen na žačátku) jsou velice "obyčejné". Po hláškujícím Kotkovi a Mádlovi je to opravu slabota. Jedno však musím přiznat. Jejich dialogy jakoby vypadli z úst mejch 16 letých kámošů (jinak řečeno, to co tam kluci předvádí je sice přehnané, ale něco na tom bude), ale pssst, holkám to neříkejte./// Celkem 45%///(31.12.2006)

• LV.Helter

Film presračkovaný reklamami. Inač by by asi ani tento bullshit nezvnikol. Je to možno tupé, jeblé a miestami ohrané, ale ani takáto sračka si týchto 10% nezaslúži. A preto aj aj za protest táto druhá bonusová hviezda. Akokoľvek radšej preferujem klasické Madlovky než tieto prazdné a už retardované komédie.30%(4.5.2013)

• Marsik

Tak to zírám, že je tento film jako 8. nejhorší :)) Faktem ale je, že dialogy mezi klukama a dívčí partou, vedenou Šárkou Vaňkovou, jsou trapné. Ale myslim si, že mladí puberťáci se v tomto filmu najdou a celkem dobře se pobaví. Ovšem pokud je vám více jak 17, tak už to opravdu není film pro vás. 2 hvězdčiky za to, že mě to nenudilo natolik, že bych film nedokoukal. 35%(18.5.2009)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)