• Rocky62

Vážený pane Macharáčku! Nejprve bych se Vás chtěl zeptat zda Vám říkají něco jména, jako: Kachyňa, Vláčil, Forman či Hřebejk. Předpokládám, že ne, neboť by jste takový do nebevolající počin nemohl nikdy vpustit do tohoto světa. Musel by jste si totiž ihned po projekci nějakých filmů od těchto osobností uvědomit, že tito pánové povýšili českou kinematografii na velmi vysokou úroveň, která se dočkala mezinárodního uznání. Proč jste se právě Vy rozhodl tímto dílem dělat pravý opak je mi velkou záhadou. Nicméně bych Vás chtěl tímto požádat aby jste své povolání neprodleně pověsil na hřebík. Protože to co vytváříte uráží nejen nás diváky, ale českou kinematografii všeobecně. Zanechte marných pokusů o úspěchy a běžte prodávat hot dogy, to snad nepohnojíte....i když :)(30.5.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +vedlejší postavy, soundtrack -scénář, technické zpracování/// Narovinu řeknu, že se jedná o nejslabší teenagerskou komedii, kterou můžete vidět. Rovněž je to jeden z úletů, na který jsem si letos zašel do kina. No ale řekl jsem si že to risknu i u TV, mrknu na to s kámošem, pozvu k tomu 2 slečny, však co? Když to bude opruz tak se budu bavit alespoň s nimi. No měli ste vidět jejich reakce :-) Vlastně jsem i zjistil, že to je film určen pouze pro puberťáky kolem 14-16 roku života, starší publikum se nějak nechytá. Když vyzdvihnu hudební soundtrack, který je bez filmu ještě lepší, tak jediný důvod proč tohle sledovat je ten, že máte možnost vidět několik miniroliček (Libor Bouček, Eva Aichmajerová, Milena Dvorská, případně i Irena Máchová) Nebo pro mě hlavní důvod proč jsem tehdá zašel i do kina. Vidět v akci Šárku Vaňkovou, u které jsem se přesvědčil, že tohle je její první role a k mé lítosti jistě i role poslední. Přesto (teď mě nekamenujte) jí dám vždy kdekoliv přednost před Anetou. To aby bylo jasno. Pokud tohle co jsem zmínil výše považujete za plusy filmu, tak to jsou plusy jediné. Dále už vás čeká jen velice špatná ústřední trojice, přehrávající kombo dívek a mnoho nevtipných dialogů. Například začátek filmu mě celkem odrovnal. Když pominu jakoby domácí kameru, tak dialogy hlavních protagonistů (a vlastně nejen na žačátku) jsou velice "obyčejné". Po hláškujícím Kotkovi a Mádlovi je to opravu slabota. Jedno však musím přiznat. Jejich dialogy jakoby vypadli z úst mejch 16 letých kámošů (jinak řečeno, to co tam kluci předvádí je sice přehnané, ale něco na tom bude), ale pssst, holkám to neříkejte./// Celkem 45%///(31.12.2006)

• Tosim

Oproti většinovému mínění tady mi to přišlo ještě příšernější než Experti. Z větší části to bude asi dáno tím neschopným hereckým obsazením. Od kluků až po Šárku Vaňkovou. Technicky je na tom Panic lepší, než ti druzí experti, ale vyprávění je ještě o chlup impotentnější. Trošku jsem se zasmál jen jednou (Bouček.) A už k čertu s tím!(2.10.2006)

• korbitch22

No ty píčo to je sračka!Ubohej pokus o letní parafrázi na Snowborďáky, které navíc monumentálně nakopla prdel i o rok starší "pecka" Rafťáci.Macharáček je neuvěřitelnej ubožák, herecký obsazení mě připomínalo výprodej největších debilů z nějakýho zapadlýho maloměstskýho gymplu, nulová výprava, naprosto úděsná dějová skladba, střih horší než my v Liberationis, dialogy složený z pár frází o panictví a měření velikosti kokotů a objemu koz ploché a nesnesitelně hnusné nesuperstár Vaňkové.Pane Macharáček, pane Buberle...vy dva ste kokoti dokonalý, hodně dlouho sem neviděl tak ubohej film a bez pardonu je to jeden z nejhorších filmů, kterej sem vůbec kdy viděl.Navíc to bylo úplně o ničem a když to skončilo, připadal sem si jak po lobotomii.0%.(1.5.2013)

• Crocuta

22. 3. 2008, 20.00h - Nova vysílá návod na krocení krokodýlů a Prima kontruje nanicovatým Panicem. Věru těžkému ataku musí odolávat tento večer psýcha českého televizního diváka. Dal jsem přednost Macháčkovu opusu, abych si zas jednou s chutí mohl od plic zanadávat na upadající úroveň české kinematografie. O filmu samotném se netřeba rozepisovat, to už zde obstarala řada jiných, pár slov už jen k Šárce Vaňkové - herečka je to asi jako zpěvačka, v Panicovi (na rozdíl od jednoho strašidelného klipu) alespoň nechala ta svoje větrolamná ušiska povětšinou zakrytá vlasy. A k tomu ustavičnému, otravnému měření prsíček - kde nic není, ani tři pubertální kašpaři nic neberou!(22.3.2008)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)