• Damiel

Tak tomuhle se říká učebnicový případ klamavé reklamy. Název slibuje „teenagerovku“ v nechutném stylu Holky to chtěj taky nebo Prci, prci, prcičky, uvnitř tohoto obalu ale najdete jen průměrnou komedii bez pořádné zápletky a bez zmíněných lechtivostí. Takový méně vydařený klon populárních Snowboarďáků. Režisér-dokumentarista zůstal ve všem tak na půl cesty, takže i výsledek je průměrný. Nic ve stylu prcičkovských nechutností, z lechtivých záběrů tady neuvidíte vůbec nic. Ti teenageři, kteří právě tohle očekávají, jistě film do konce nedokoukají. Slabý scénář bez zápletky (jen čekáte, jak o „to“ naši hrdinové přijdou) drží pohromadě jen několik vtipných situací, které sice pobaví, ale dobrou komedii samy o sobě nedělají. Stejně jako prokládané animace evokující známé Básníky. Nepřekonatelným problémem je také obsazení. Superstar Šárka Vaňková je ve filmu evidentně jen z důvodu komerčního lákadla pro její fanoušky, pro své herecké nadání určitě ne. Obávám se, že se nám tady rodí česká Jennifer Lopez, se stejně umělým a toporným projevem. Ani casting tří Pražáků se moc nepovedl. Zejména Tomáš Žatečka vypadá jako desetiletý Eda Souček ze Svěrákovy Obecné školy, rozhodně ne jako šestnáctiletý puberťák. Dobrý je hudební soundtrack (skupiny NightWork a UDG), jinak je Panic opravdu nanic.(19.1.2006)

• L_O_U_S

Tenhle film je sice dost velká volovinka, ale po pár štamprlích na mě vůbec nepůsobil tak špatně, jak jsem čekal. Dokonce se dá říct, že mě vůbec neurážel, což třeba nemůžu říct o amerických romantických komediích. Dost tomu přidala i atmosféra českého venkova se sámoškami a lidovými hospodami, pro které mám slabost. Jasně, postavy se chovají nemožně, animované sekvence jsou zbytečné a situace, které mají být vtipné, moc vtipné nejsou, ale člověk to dokáže ve zdraví přežít. A když už nic, tak na ženské osazenstvo (myšlena mladší část samozřejmě) se dá docela dobře dívat, ale že by Šárka Vaňková měla přes prsa 89 centimetrů, to se mi věru nějak nepozdává (stejně jako jednomu bývalému spolužákovi, který nad tím kroutil hlavou tři dny). (805., 27. IV. 2013)(28.4.2013)

• choze

Jednu hvězdičku zato, že chvílemi to bylo tak zoufale nevtipné a ubohé, že jsem se prostě musel smát. A taky že jsem se díky kochání se vším tím diletantstvím ani nestihl moc nudit a naštvat. Vše co fungovalo na SNOWBOARĎÁCÍCH tady děsivě nefunguje. Nemá to spád, nemá to styl, nemá to vtip, scénář a dialogy jsou otřesné, obsazení a výkony jakbysmet, režie amatérská. Atraktivních (a známých) slečen je tu požehnaně (Aichmajerová, Verešová, Vaňkovka), ale žádná z nich nic neukáže, nicméně Boučkovo cameo bylo nezapomenutelné, nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo plakat. Opravdu hrozný šrot, jsem zvědavý na EXPERTY, kteří jsou údajně ještě horší. Není možná!(16.8.2006)

• Ruut

Panic je nanic. A tady bych měl svuj komentář utnout, protože režiser Macharáček byl tak solventní že nás varoval už v názvu své parodie na teenagerskou komedii. Ne konec posměšků. Je to opravdu děs. Nevadilo by že Panic nemá scénář. ale horší je že postavy jsou naprosto nesympatické. Proč bych měl fandit klukům co se blbě chechtají a chovají se vetšinu filmu jako hulváti? A ta Šarka Vaňková? No kde jí je dnes konec. To hovoří za vše.(12.8.2008)

• decouble

Nechci být jen dalším ve frontě, kdo hází kameny (velký šutry) na tenhle film, ale nemohl jsem uvěřit čemu jsem venoval 100 minut života. Kéž by ty kluky ten velkej a tlustej chlapík zabil. Stejně se určitě i on vyspal se Šárkou Vaňkovou. A soundtrack byl taky pěkně debilní. Pořád ty teplý pop-rockový odrhovačky už od Snowboarďáků.(30.12.2006)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)