• !RedruM

Film presračkovaný reklamami. Inač by by asi ani tento bullshit nezvnikol. Je to možno tupé, jeblé a miestami ohrané, ale ani takáto sračka si týchto 10% nezaslúži. A preto aj aj za protest táto druhá bonusová hviezda. Akokoľvek radšej preferujem klasické Madlovky než tieto prazdné a už retardované komédie.30%(4.5.2013)

• swamp

Neodpustím si srovnání s filmem "podobného" ražení, se Snowboarďáky. Podobného v uvozovkách, protože tam, kde Karel Janák exceluje, Ivo Macharáček naprosto propadá. Příšerné dialogy (tvůrci museli pracovat stylem "říkejte, co vás napadne"..jenže to je u dětských neherců špatně), hrozné obsazení (ústřední trojice by si zasloužila určitě výraznější - a asi i o něco starší - obsazení..a ne takové 3 vidláky) a žádný děj..to je to, co z filmu dělá ubohost.(26.1.2007)

• korbitch22

No ty píčo to je sračka!Ubohej pokus o letní parafrázi na Snowborďáky, které navíc monumentálně nakopla prdel i o rok starší "pecka" Rafťáci.Macharáček je neuvěřitelnej ubožák, herecký obsazení mě připomínalo výprodej největších debilů z nějakýho zapadlýho maloměstskýho gymplu, nulová výprava, naprosto úděsná dějová skladba, střih horší než my v Liberationis, dialogy složený z pár frází o panictví a měření velikosti kokotů a objemu koz ploché a nesnesitelně hnusné nesuperstár Vaňkové.Pane Macharáček, pane Buberle...vy dva ste kokoti dokonalý, hodně dlouho sem neviděl tak ubohej film a bez pardonu je to jeden z nejhorších filmů, kterej sem vůbec kdy viděl.Navíc to bylo úplně o ničem a když to skončilo, připadal sem si jak po lobotomii.0%.(1.5.2013)

• Enšpígl

No nevím jak panic,ale tenhle film je zcela evidentně na nic.Jediné co jsem od toho čekal byl vtip,jediné čeho se mě nedostalo byl vtip.Zato se Vám dostane v míře vrchovaté product placementu, kolik jen bude chtít, zejména ten na koupelny rabak, je jak ze snu.Ještě že se tam objevil Libor Bouček, ten mě pořádně probral ze snění.No nepopírám, že Šárka Vaňková je krásná mladá dívka,ale myslím , že herečka z ní nebude. Navíc těm klaunům ve filmu by v realném životě nedala ani zoufalá osmedesátka, natož Šárka Vanková:).Ale neva hlavně že máme třetí řady Superstar, může pak alespoň být druhý díl Panice.Děti hladoví v africe a sponozři platí panice.(22.9.2006)

• Matty

Existuje pouze jeden důvod, proč jsem se díval na film Panic je nanic, chtěl jsem zjistit, jak moc je špatný. Více než cokoliv jiného, zní odpověď, ale vezměme to pěkně po pořádku. Děj: Tři nesympatičtí sígři chtějí během letních prázdnin přijít o panictví. Potkají čtyři nepříliš pohledné dívky. Nadrženost je oboustranná, nicméně neopětovaná. Otěže do svých rukou nakonec uchopí Šárka Vaňková, která dá všem (klukům). Pokud máte dojem, že jsem prozradil z děje příliš, vězte, že jsem vám pouze chtěl ušetřit čas zabitý jeho sledováním. Vtipy: Vtipy jakoby ve filmu ani být neměly a těch pár nevypointovaných pokusů o ně vzbuzuje úsměv jedině svou nepatřičností. Sex: Nejodvážnější scénou filmu je asi třívteřinový záběr na šedesátiletou ženu bez horního dílu plavek. Něco dalšího: Když milostivě přivřeme oči nad trapným cameem Libora Boučka, nad amatérskou režii, nad vrcholně (ne)nápadným product placementem (Semtex) a sadistickou délkou, nezůstane nám nic, vůbec nic. Vůbec nic mi tudíž nebrání napsat tento stupidní vtípek: Panic je nanic je na nic. 10%(7.1.2007)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)