Reklama

Reklama

Obsahy(1)

...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (618)

Derek odpad!

všechny recenze uživatele

totalna sracka, dnes som tiez pozeral pidihajzlika (aka little man) a musim povedat ze pri tom filme som sa obcas zasmial ale bol to smiech nenuteny a po pravde prekvapujuci (cakal som blbost najhrubsieho zrna) to ale nemozem povedat o tomto filmovom skvoste. taku hovadinu ktora je nevtipna, trapna, nudna a hlavne plna nesympatickych postav ktore by si zasluzili vykastrovat a vystrelit do vesmiru (az tak otrasny su) som dost dlho nevidel a nemyslel som si ze to niekedy poviem ale v porovnani s tvorcami tohto paskvilu su aj bratia wayansovci v podstate umelci:-) ()

Ruut 

všechny recenze uživatele

Panic je nanic. A tady bych měl svuj komentář utnout, protože režiser Macharáček byl tak solventní že nás varoval už v názvu své parodie na teenagerskou komedii. Ne konec posměšků. Je to opravdu děs. Nevadilo by že Panic nemá scénář. ale horší je že postavy jsou naprosto nesympatické. Proč bych měl fandit klukům co se blbě chechtají a chovají se vetšinu filmu jako hulváti? A ta Šarka Vaňková? No kde jí je dnes konec. To hovoří za vše. ()

Reklama

choze 

všechny recenze uživatele

Jednu hvězdičku zato, že chvílemi to bylo tak zoufale nevtipné a ubohé, že jsem se prostě musel smát. A taky že jsem se díky kochání se vším tím diletantstvím ani nestihl moc nudit a naštvat. Vše co fungovalo na SNOWBOARĎÁCÍCH tady děsivě nefunguje. Nemá to spád, nemá to styl, nemá to vtip, scénář a dialogy jsou otřesné, obsazení a výkony jakbysmet, režie amatérská. Atraktivních (a známých) slečen je tu požehnaně (Aichmajerová, Verešová, Vaňkovka), ale žádná z nich nic neukáže, nicméně Boučkovo cameo bylo nezapomenutelné, nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo plakat. Opravdu hrozný šrot, jsem zvědavý na EXPERTY, kteří jsou údajně ještě horší. Není možná! ()

Džejkop 

všechny recenze uživatele

Tento film pokračuje v žánru teenagerovských komedií, vesměs ekvivalent amerických Prciček, ovšem nešahá jim ani po pás. Něčekal jsem kdo ví co, přesto jsem věřil, že třeba budu příjemně překvapený..To se nestalo. Marně si vzpomínám, že bych se alespoň jednou rozesmál. Odpad nedávám kvůli Šárce Vaňkové, které nedělali problém tři šestnáctiletí puberťáci za jednu noc :) ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Česká vrze prciček dopadla tak jak se dalo čekat - na piču. Tři hovada ehm hrdinové tohoto sqostu, hodlají udělat co jen půjde, aby své ocásky dostali do zatuchlých jeskyněk děvek z jednoho Vidlákova. Nejvíce v oblibě bude česká šukenstar Čárka Vaňková, která hraje sama sebe (kurvu) a některým, ne-li všem třem hovádkům poskytne změření svého hrudníku a pak jim dovolí, aby jí vykropili hrobku. Nejvíc napínavé tedy je , jestli zvládne všechny tři, nebo jí přetře rošt jen některý z naší trojice. Kdo má rád 50 kg teplé hošany s propadlejma hrudníkama a humor o hovně, ten bude nadšen. Jedna hvězda za zjištění, že Vaňková má taky kouzelná prsa jako já. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Do českých kin na film přišlo 82,7 tisíc diváků, kteří v pokladnách nechali 7,1 milionu Kč. (NIRO)
  • Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)

Související novinky

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)

Reklama

Reklama