• GilEstel

PANIC JE NA NIC. Tenhle film je na nic. Je to produkt postavený na uměle vytvořeném kultu celebrity jménem Šárka Vaňková, které zde sekundují další trapní výrostci. Tato skoro vítězka (druhá za Langerovou) první soutěže ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR si zkusila vlastní estrádní show na Nově. Navzdory obrovské reklamě a profesionální podpoře zkrachovala hned po prvním díle. Jako bavička se neosvědčila, tak to zkusila jako herečka. Se stejným výsledkem. Milion sms hlasů ze Superstar se nepodařilo přetransformovat v masu diváků nadšeně plnící multikina. A to jsme mohli vidět reklamy na každém rohu. Nová česká teenagerská komedie propadla na celé čáře. Další marketingový debakl. Nutno dodat, že ani jako zpěvačka to nedotáhla dál než na průměrná muzikálová vystoupení. Jediné pozitivum z této celebrity si odnesly bulvární deníky, kterým několik let přivydělávala na chleba. Už je asi na čase tuto umělou celebritu definitivně zapomenout. Vlastně. On si jí ještě někdo pamatuje?(3.8.2011)

• L_O_U_S

Tenhle film je sice dost velká volovinka, ale po pár štamprlích na mě vůbec nepůsobil tak špatně, jak jsem čekal. Dokonce se dá říct, že mě vůbec neurážel, což třeba nemůžu říct o amerických romantických komediích. Dost tomu přidala i atmosféra českého venkova se sámoškami a lidovými hospodami, pro které mám slabost. Jasně, postavy se chovají nemožně, animované sekvence jsou zbytečné a situace, které mají být vtipné, moc vtipné nejsou, ale člověk to dokáže ve zdraví přežít. A když už nic, tak na ženské osazenstvo (myšlena mladší část samozřejmě) se dá docela dobře dívat, ale že by Šárka Vaňková měla přes prsa 89 centimetrů, to se mi věru nějak nepozdává (stejně jako jednomu bývalému spolužákovi, který nad tím kroutil hlavou tři dny). (805., 27. IV. 2013)(28.4.2013)

• Trellíno

Příznám se, že jsem čekal daleko větší hrůzu. Sice je to vlastně úplně o ničem, bez jakékoliv alespoň trošinku zapamatovatelné scény, ale na druhou stranu jsem během filmu na sobě ani na chvílku nepozoroval nějaké znechucení či vytočení tím, co se na plátně odehrávalo, byť mne podivné animované vložky ala Básnicí k jistému druhu otrávení pobízely. Takhle je to jenom první z vlaštovek kopířujících styl veleúspěšných Snowborďáků, která určitě do kin opět přitáhne zástupy omladiny, přičemž mě prostě a jednoduše nijak neoslovila, ale ani nepopudila. Takže nechme Panice Panicem s konstatováním že klidně může být ještě mnohem hůř(uvidíme s čím se vytasí Experti a Kotek s Mádlem na vodě). 30,0000000000000000001%(17.1.2006)

• Bauer

No, takže další teenagerská komedie, která je na způsob amerických Prciček a nebo českých Snowboarďáků. Zatímco oba dva zmiňované filmy byli alespoň vtipné, tak tento film postrádá jakýkoliv humor, vtipné scény a hlášky. Ti tři kluci mi byli velice nesympatičští a o jejich hereckém výkonu ani nemluvě. Jediné co stálo za to, tak byla krásná ale protivná Šárka Vaňková, kterou jsem nikdy neměl rád ale zde mně překvapila ale radši ať se drží toho zpívání. Děj filmu je předvídatelný a ničím nás to nepřekvapí. Jako pohodvá komedie ( bez jakéhokoliv vtipu ) se to celkem dá ale jinak je to opravdu velmi slabé!!(20.9.2007)

• Ištván87

Film, kde žádná scéna nemá smysl, a kde naprosto chybí cokoliv, co by se dalo nazvat příběhem, tak to jsem dlouho nežral. Celý film je vlastně jedno velké čekání na nějaký příběh, nebo alespoň malilinkatý dějový zvratík. Nicméně tam byl jeden dobrý fórek na nádraží s Alexandrem Minajevem. To je o jeden vtip víc, než např. ve Waterloo počesku.(15.3.2009)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)