• LaciLC

Úroveň kinematografie u nás na Slovensku je možno úbohá, ale pokiaľ by nejako takto mala vyzerať jedna zo slovenských komédií pre - násťročných, musel by som sa jedine a jedine hanbiť. Pustil som sa do toho z čírej zvedavosti, no hodne som sa musel presviedčať, aby som to nakoniec dopozeral. Preglgnúť by sa dalo to, že všetky filmárske aspekty sú tu na bode mrazu, ale, že aj humor je nulový?! Alebo je to len preto, že nepatrím do generácie pre ktorú je tento film určený? Snowboarďáci neboli ničím výnimoční, ale boli aspoň priemerní a neporovnateľne vydarenejší. Panic je nanic je nanič a bude nanič. 0%(22.6.2007)

• dobytek

Než jsem film viděl, tak jsem si nejdřív přečet všechny komentáře a čekal jsem to nejhorší. Dokonce jsem se těšil, jak si tento film vychutnám a napíšu, jaká to byla hrozná sračka. Takže k filmu jsem se vybavil flaškou vodky a zhlédnul ho. Možná to bylo tou vodkou, ale já nemůžu ani omylem říct, že by si zasloužil hodit do odpadu. Pro mě to byl takovej lehce podprůměrnej film. Hlavně ho srážely ty animovaný sekvence (nejspíš okopírovaný z básníků) a pak výkon Libora "dementa" Boučka v jeho miniroli (ten svuj nejlepší výkon předvedl zde, když se rozjel s traktorem tak razantně, až jeho slovenský kolega z traktoru slítnul a namlátil si kokos). Tahle scéna tam byla úplně navíc a byl to snad jedinej okamžik, kdy jsem měl chuť vypnout televizi. Na druhou stranu, když třeba ten jeden týpek jel v autobuse plnym důchodců na prázdniny, tak mi ho bylo opravdu líto, atd... atd... update 22.3.2008: No prostě pod vlivem jsem tomu dal 3 hvězdičky, ale musel jsem tenkrát bejt fakt hodně vožralej. V mojí alkoholem lehce poznamenaný paměti mi film utkvěl jako docela zábavnej. Dneska, téměř za střízliva (měl jsem jenom 2 Budvárky), mi to připadalo spíš na hovno a uprostřed jsem to přepnul na Něco na té Mary je. Přesto jsem se i tak něčemu zasmál. Takže po flašce vodky ***, za střízliva * - svoje hodnocení měnim na 2 hvězdičky a dodávám, že pokud do sebe nalejete flašku vodky, tak se možná budete bavit.(30.12.2006)

• Indiana

Ach můj bože. Ještě nikdy jsem si nebyl při sledování filmu hned během prvních tří minut tak jistý, že mu tám odpad, jako tady. Je sice pravda, že s klukama vedeme o holkách podobný řeči, ale aspoň o tom netočíme film s trapnejma, ale opravdu hodně trapnejma hereckejma výkonama. A ty neuvěřitelně debilní zvraty. Já fakt nevim.(30.12.2006)

• Ištván87

Film, kde žádná scéna nemá smysl, a kde naprosto chybí cokoliv, co by se dalo nazvat příběhem, tak to jsem dlouho nežral. Celý film je vlastně jedno velké čekání na nějaký příběh, nebo alespoň malilinkatý dějový zvratík. Nicméně tam byl jeden dobrý fórek na nádraží s Alexandrem Minajevem. To je o jeden vtip víc, než např. ve Waterloo počesku.(15.3.2009)

• castor

„Scénář byl plný vtipu, který vychází z reálných situací, do kterých se mladí kluci zákonitě dostanou, když nemají žádné zkušenosti s holkama. Přišlo mi, že má silný autentický výraz pro mladou generaci. To bylo pro mě rozhodující, proč jsem scénář přijal.“ - Tj. jen krátký, pro zoufalého diváka „lehce“ rozpačitý, úryvek z rozhovoru s režisérem snímku. Já osobně bych naopak ústřední trio spolu se "scénáristou" posadil na patník a nacpal do nich nějakou násilnou metodou (abych jim to vrátil) nutnou dávku logiky a inteligence!! Na některé skoky v ději nás nikdo neupozorní, na zoufalé dialogy tvůrci asi chodili do nejvzdálenějších končin někde v Horní Dolní, jejich konání srážené hubou k zemi prostoduchými reakcemi dohání k slzám – stejně jako ztrapňování hereckých legend (Milena Dvorská). Do závěrečných titulků vede cesta bolavá, okořeněná měřením předností Šárky Vaňkové, která vlastně žádná prsa nemá!! K tomu všemu nevýrazná kamera kroužící neustále kolem intimních partií hlavních hrdinek, až to místy hraničí s pedofilií.. Děkuju nejen za slibného režiséra Marka S. Waterse, za Sexbombu od vedle, za Chrise a Paula Weitzovi, kteří leccos odstartovali, když přivřu oči, tak i za kdejaké jiné „poprcičkovské“ komedie z americké provenience, ale i za toho Kotka s Mádlem. Po shlédnutí Panice si člověk srovná v hlavě jejich význam. Nejnižší možné hodnocení nedávám za nějaké zásadní znechucení (režisér s tělními tekutinami naštěstí nevyrukoval - navíc oproti mladšímu Ro(c)ku podvraťáků není tak smutně vulgární), nýbrž za naprosto nenápaditý odvar zvučnějších teenagerovských komedií, laciný soundtrack, za podprůměrné herecké výkony, bez jakéhokoliv náznaku humoru, originality, stylu. A už jen za to neustálé tlemení (tak ve stopadesáti případech jsem netušil, čemu se vlastně smějí) bych je všechny na onom METRU oběsil!!(30.12.2006)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)