• TheMaker
  odpad!

  ::::::::::::::::::::::::::::: Dlouho jsem hledal film, u které bych tohle slovo použil, jelikož ho nemám rád, hlavně u lidí, co ho moc použivají. Ale já ho teď také použiji, jelikož tady se náramně hodí. Takže jdem na to: TRAPNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!! A to nemluvím o Michalu Hruškovi, který je debilní jen jak to jde !!! To bych mohl bý už i já hercem !! ::::::::::::::::::::::::::::::(28.3.2009)

 • WANDRWALL
  *

  Snad každý ví, že s porodností v České republice to není nejrůžovější. Proto už název je volen jako agitace pro muže, aby se rychle (a bezhlavě) zbavovali samoty a šli do spojení se ženou. Je to snadné, říká návod. Ale co dál? Proč ve filmu není zvýrazněná problematika se studiem, následnou zaměstnaností, s bydlením, a jde jen po ledabylém povrchu. Film se sichruje, že jde o komedii. Ale dost odfláknutou! Tohle je důkaz, jak filmaři vyhazují peníze komínem, a taky proč by tedy měli v jiných oborech si víc vážit korunu? Není lepší jen brát a nic nedávat, mít pro sebe a na druhé kašlat. Ano, takový je náš svět!(1.7.2010)

 • Asia_Power
  *

  Česká vrze prciček dopadla tak jak se dalo čekat - na piču. Tři hovada ehm hrdinové tohoto sqostu, hodlají udělat co jen půjde, aby své ocásky dostali do zatuchlých jeskyněk děvek z jednoho Vidlákova. Nejvíce v oblibě bude česká šukenstar Čárka Vaňková, která hraje sama sebe (kurvu) a některým, ne-li všem třem hovádkům poskytne změření svého hrudníku a pak jim dovolí, aby jí vykropili hrobku. Nejvíc napínavé tedy je , jestli zvládne všechny tři, nebo jí přetře rošt jen některý z naší trojice. Kdo má rád 50 kg teplé hošany s propadlejma hrudníkama a humor o hovně, ten bude nadšen. Jedna hvězda za zjištění, že Vaňková má taky kouzelná prsa jako já.(30.11.2015)

 • kingik
  ***

  Tomuhle filmu nelze upřít snahu vyrovnat se americkým teenage komediím a právě v tom tkví jeho největší slabina. Na své americké vzory nedosáhne ani omylem, ale přesto to není film na odpis. Ústřední neokoukaná chlapecká trojice umí hrát a slabiny scénáře umí maskovat. U filmu jsem se celkem bavil, ale o nějakém veledílu nemůže být řeč, ale na druhé straně moc teenage komedií se u nás zrovna netočí, a jako pokus to bylo sympatické.(29.3.2009)

 • MATADOR
  odpad!

  Nějaká česká sebranka se rozhodla natočit české Prci,prci,prcičky. To se ale samozřejmě nepodařilo a tak banda ubohejch náctiletejch fracků běhá kdesi. A k tomu ze Superstáru přiběhne absolutně nudná,ničim nevynikající Vaňková! Ano tento film je asi pro pubertální část publika, ale i tak co to sakra je ? Radši tu i hodinu a půl budu koukat hezky z okna!(4.1.2008)

 • - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace