• Ruut

Panic je nanic. A tady bych měl svuj komentář utnout, protože režiser Macharáček byl tak solventní že nás varoval už v názvu své parodie na teenagerskou komedii. Ne konec posměšků. Je to opravdu děs. Nevadilo by že Panic nemá scénář. ale horší je že postavy jsou naprosto nesympatické. Proč bych měl fandit klukům co se blbě chechtají a chovají se vetšinu filmu jako hulváti? A ta Šarka Vaňková? No kde jí je dnes konec. To hovoří za vše.(12.8.2008)

• Tosim

Oproti většinovému mínění tady mi to přišlo ještě příšernější než Experti. Z větší části to bude asi dáno tím neschopným hereckým obsazením. Od kluků až po Šárku Vaňkovou. Technicky je na tom Panic lepší, než ti druzí experti, ale vyprávění je ještě o chlup impotentnější. Trošku jsem se zasmál jen jednou (Bouček.) A už k čertu s tím!(2.10.2006)

• Tuxedo

Snowboarďáci měli tu výhodu, že v našich končinách to byl první film svého druhu, tudíž se nemohl jakkoliv po někom opakovat a měl volné pole. Panic je nanic to má horší. A je horší. Film bez začátku a konce. Film bez dobrých herců, režie a scénáře. Jediné, na co se dá dívat, je Šárka Vaňková a to ještě když nemluví. Tenhle film prostě nedoporučuji. Radši si vezměte metr a jděte někoho změřit :)(3.2.2006)

• swamp

Neodpustím si srovnání s filmem "podobného" ražení, se Snowboarďáky. Podobného v uvozovkách, protože tam, kde Karel Janák exceluje, Ivo Macharáček naprosto propadá. Příšerné dialogy (tvůrci museli pracovat stylem "říkejte, co vás napadne"..jenže to je u dětských neherců špatně), hrozné obsazení (ústřední trojice by si zasloužila určitě výraznější - a asi i o něco starší - obsazení..a ne takové 3 vidláky) a žádný děj..to je to, co z filmu dělá ubohost.(26.1.2007)

• RAiken

Říká se, že blázen vůbec neví nic o tom, že je blázen a já si myslím to samé o blbcích. A kdo natočí něco takového je prostě blbec. Možná že bych musel "panu režisérovi" pustit tenhle film dokolečka, aby si uvědomil co si vůbec dovolil vypustit do světa. Nevím, co se Ivo Macharáček snažil tímhle filmem dokázat. Snad chtěl trochu podivným způsobem upozornit na problematiku dětské pornografie, neboť jeho rádoby hrdinové se chovají, jednají, myslí a hlavně VYPADAJÍ jako dvanáctiletí caparti. Navíc jsou tak strašně nesympatičtí (snad jen nosáč z reklamy na kofolu je sympaťák) a jenom jsem čekal, až jim Dušín rozbije hubu. Jenom na to proboha nechoďte do kina, stačí když si to pustíte zadarmo a stejně budete namíchnutý. Dokoukal jsem to jenom proto, abych zjistil, kam až dokáže český filmový průmysl klesnout...BOHUŽEL AŽ NA DNO...(20.10.2006)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)