• mat.ilda

Jestli se tímto způsobem baví a uvažují dnešní teenageři, tak je mně jich upřímně líto. Ale pravda spíš bude, že doby a situace neznalí tvůrci mysleli, že se trefí do vkusu dnešních náctiletých, ale to se šeredně spletli, předpokládám, že se nepobavily ani ročníky 1999/ 2000. A že u nás nejsou peníze na nové filmy? Pokud jsou podobného ražení jako tento, pak nemáme čeho litovat.(1.3.2009)

• Dudek

OMG, tohle bylo něco nehorázně špatného. Při prvním záběru jsem myslel, že se jedná jen o ubouhou reklamu na McDonald a doufal, že film se předvede v trochu lepším hávu, bohužel. Tak hrozné herecké výkony jsem snad ještě v žádném filmu nevyděl, tady se k chlapcům nehodí ani slovo toporní, jsou prostě k smíchu. Podobný pocit jsem měl i u scénáře, neuvěřitelně ubohého scénáře. Začínám mít pocit, že chlapci se asi opravdu scházejí ve skupinkách, chtějí hromadně přijít o panictví a zároven neustále dávají najevo, že mají nějaký trapný pokřik. Prostě scénář opisuje z úspěšných teen komedii a s něčím novým přichází jen minimálně. Trochu lepší je režie, ale ne o moc, Ivo Macharáček touží potom stát se novým Janákem a to přímo ční z každičkého záběru, přičemž tenhle princip se ukazuje jako naprosto nefunkční. Co je na tomhle filmu ale nejhorší není absence zápletky nebo šílené dialogy, ale zejména to, že více kůže (a velmi často) ukazují spíše chlapci, než dívčiny, což je možná originální, ale nepříliš funkční. [TOP 19/6 7%](31.12.2006)

• Tosim

Oproti většinovému mínění tady mi to přišlo ještě příšernější než Experti. Z větší části to bude asi dáno tím neschopným hereckým obsazením. Od kluků až po Šárku Vaňkovou. Technicky je na tom Panic lepší, než ti druzí experti, ale vyprávění je ještě o chlup impotentnější. Trošku jsem se zasmál jen jednou (Bouček.) A už k čertu s tím!(2.10.2006)

• sek

"Viděl jsem budoucnost českého filmu a nebyl to hezký pohled." Tolik SMSka jednoho mého kolegy, kterou napsal bezprostředně po shlédnutí filmu. Jistý vysoký pracovník nejmenované televize zase po skončení projekce se zcela vážnou tváří bez náznaku ironie řekl: "Já myslel, že to měla být komedie." Velmi špatný je samotný scénář: takřka nulová zápletka, neprofilovaní hrdinové, dýchavičná pointa. Doslova tragické jsou představitelky holek (čestnou výjimkou je ta, co hrála v Redakci), kluci střídají povedené momenty se slabšími. Osobně jsem měl velký problém s obsazením Tomáše Žatečky, možná je mu šestnáct, nevím, každopádně vypadá výrazně mladší, takže ve všech "sexuálních" scénách jsem měl nepříjmený pocit, jako kdyby mě někdo naváděl k pedofili. Po celkem slušném rozjedzu se film zasekne a zmateně se točí v kruhu. Tehdy jsem měl velmi intenzivní potřebu vykřiknout, ať už konečně zasunou a my můžeme jít domů. Jinak velmi dobrá kamera a sympatická hudba. A nejvydařenější fór je ten, když kluci naměří Šárce Vaňkové přes prsa 89 cm! :-)(21.1.2006)

• Asia_Power

Česká vrze prciček dopadla tak jak se dalo čekat - na piču. Tři hovada ehm hrdinové tohoto sqostu, hodlají udělat co jen půjde, aby své ocásky dostali do zatuchlých jeskyněk děvek z jednoho Vidlákova. Nejvíce v oblibě bude česká šukenstar Čárka Vaňková, která hraje sama sebe (kurvu) a některým, ne-li všem třem hovádkům poskytne změření svého hrudníku a pak jim dovolí, aby jí vykropili hrobku. Nejvíc napínavé tedy je , jestli zvládne všechny tři, nebo jí přetře rošt jen některý z naší trojice. Kdo má rád 50 kg teplé hošany s propadlejma hrudníkama a humor o hovně, ten bude nadšen. Jedna hvězda za zjištění, že Vaňková má taky kouzelná prsa jako já.(30.11.2015)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)