• Deimos
  **

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +vedlejší postavy, soundtrack -scénář, technické zpracování/// Narovinu řeknu, že se jedná o nejslabší teenagerskou komedii, kterou můžete vidět. Rovněž je to jeden z úletů, na který jsem si letos zašel do kina. No ale řekl jsem si že to risknu i u TV, mrknu na to s kámošem, pozvu k tomu 2 slečny, však co? Když to bude opruz tak se budu bavit alespoň s nimi. No měli ste vidět jejich reakce :-) Vlastně jsem i zjistil, že to je film určen pouze pro puberťáky kolem 14-16 roku života, starší publikum se nějak nechytá. Když vyzdvihnu hudební soundtrack, který je bez filmu ještě lepší, tak jediný důvod proč tohle sledovat je ten, že máte možnost vidět několik miniroliček (Libor Bouček, Eva Aichmajerová, Milena Dvorská, případně i Irena Máchová) Nebo pro mě hlavní důvod proč jsem tehdá zašel i do kina. Vidět v akci Šárku Vaňkovou, u které jsem se přesvědčil, že tohle je její první role a k mé lítosti jistě i role poslední. Přesto (teď mě nekamenujte) jí dám vždy kdekoliv přednost před Anetou. To aby bylo jasno. Pokud tohle co jsem zmínil výše považujete za plusy filmu, tak to jsou plusy jediné. Dále už vás čeká jen velice špatná ústřední trojice, přehrávající kombo dívek a mnoho nevtipných dialogů. Například začátek filmu mě celkem odrovnal. Když pominu jakoby domácí kameru, tak dialogy hlavních protagonistů (a vlastně nejen na žačátku) jsou velice "obyčejné". Po hláškujícím Kotkovi a Mádlovi je to opravu slabota. Jedno však musím přiznat. Jejich dialogy jakoby vypadli z úst mejch 16 letých kámošů (jinak řečeno, to co tam kluci předvádí je sice přehnané, ale něco na tom bude), ale pssst, holkám to neříkejte./// Celkem 45%///(31.12.2006)

 • tron
  **

  Otrasné - a to mám rád blbosti (BLBÝ A BLBŠÍ, PLNOU PAROU VZAD!) i českú kinematografiu. Avšak PANIC JE NANIC (výborný názov, ktorý do kín priláka množstvo divákov) je zosobnením všetkých záporov, akým celovečerný film môže trpieť. Príšerná réžia, scenár útočí na diváka na všetkých frontoch, traja chlapčenskí hrdinovia sú až tak bolestivo neschopní hereckého výkonu, až mi boli odporní, nevraviac o tom, že keď sa vyzliekli, mal som pocit, že pozerám pedofilné porno. Producentom chýba súdnosť od prvých minút, soundtrack je o ničom, komické scény nie sú komické, dialógy sú také strojené až to nie je pekné a jediné, čo zostáva, sú tie štyri pi... dievčence.(1.3.2007)

 • LaciLC
  odpad!

  Úroveň kinematografie u nás na Slovensku je možno úbohá, ale pokiaľ by nejako takto mala vyzerať jedna zo slovenských komédií pre - násťročných, musel by som sa jedine a jedine hanbiť. Pustil som sa do toho z čírej zvedavosti, no hodne som sa musel presviedčať, aby som to nakoniec dopozeral. Preglgnúť by sa dalo to, že všetky filmárske aspekty sú tu na bode mrazu, ale, že aj humor je nulový?! Alebo je to len preto, že nepatrím do generácie pre ktorú je tento film určený? Snowboarďáci neboli ničím výnimoční, ale boli aspoň priemerní a neporovnateľne vydarenejší. Panic je nanic je nanič a bude nanič. 0%(22.6.2007)

 • L_O_U_S
  **

  Tenhle film je sice dost velká volovinka, ale po pár štamprlích na mě vůbec nepůsobil tak špatně, jak jsem čekal. Dokonce se dá říct, že mě vůbec neurážel, což třeba nemůžu říct o amerických romantických komediích. Dost tomu přidala i atmosféra českého venkova se sámoškami a lidovými hospodami, pro které mám slabost. Jasně, postavy se chovají nemožně, animované sekvence jsou zbytečné a situace, které mají být vtipné, moc vtipné nejsou, ale člověk to dokáže ve zdraví přežít. A když už nic, tak na ženské osazenstvo (myšlena mladší část samozřejmě) se dá docela dobře dívat, ale že by Šárka Vaňková měla přes prsa 89 centimetrů, to se mi věru nějak nepozdává (stejně jako jednomu bývalému spolužákovi, který nad tím kroutil hlavou tři dny). (805., 27. IV. 2013)(28.4.2013)

 • Rocky62
  odpad!

  Vážený pane Macharáčku! Nejprve bych se Vás chtěl zeptat zda Vám říkají něco jména, jako: Kachyňa, Vláčil, Forman či Hřebejk. Předpokládám, že ne, neboť by jste takový do nebevolající počin nemohl nikdy vpustit do tohoto světa. Musel by jste si totiž ihned po projekci nějakých filmů od těchto osobností uvědomit, že tito pánové povýšili českou kinematografii na velmi vysokou úroveň, která se dočkala mezinárodního uznání. Proč jste se právě Vy rozhodl tímto dílem dělat pravý opak je mi velkou záhadou. Nicméně bych Vás chtěl tímto požádat aby jste své povolání neprodleně pověsil na hřebík. Protože to co vytváříte uráží nejen nás diváky, ale českou kinematografii všeobecně. Zanechte marných pokusů o úspěchy a běžte prodávat hot dogy, to snad nepohnojíte....i když :)(30.5.2009)

 • - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace