Likeness Tie

Po zápasu v dešti jsem se rozhodl pro čtyři hvězdičky. To kvůli té vášní. Po posledním zápasu jdu na plný počet. To, protože mě to dojalo. ()

Ajbell

Skromný a krátky príbeh, ale na pripomenutie si osudu jedného človeka, ktorý nestratil vieru v seba, to určite stačilo. ()

pupidup

Kdyby nešlo o americký fotbal,dala bych čtyři hvězdy.. ale toto téma mě absolutně nezajímá. Jinak skvele odehraná partie - tyhle do stará zasažené filmy miluju Marka taky! Ach... Medo! 😁😁😁 ()

SNCIS

Kdyby v tomhle snímku nehrál Mark Wahlberg, tak o něj v životě ani nazakopnu jelikož fotbal nesnáším.- 40%. ()

Eladriel

ŠPORTOVÁ ROZPRÁVKA OD ŠTÚDIÍ WALTA DISNEYHO. Aj keď Vince Papale rozhodne nebol hráčom z ulice ako nám ho zobrazuje film, ale hral za nižšiu ligu, kde zaujal trénera Philadelphia Eagles, Dicka Vermeila, predsa sa na túto rozprávku díva dobre. Napomáha tomu aj kvalitná kamera i hudba. O niečo menej som spokojný s obsadením Grega Kinneara do roly trénera. Hodnotenie: 60% ()

Sejkorka

Hodně dobrý životopisný film o tom, jak se fanoušek promění v hráče. Záběry z amerického fotbalu jsou podle mne celkem věrohodné. Herci se snaží. Určitě nadprůměrný film o sportu. Podle skutečné události vznikl příběh o fanouškovi amerického fotbalu jménem Vince Papale, kterého hraje Mark Wahlberg.  ()