Reklama

Reklama

Legendy zítřka - Série 4

(série)
USA, (2018–2019), 11 h 21 min (Minutáž: 42–43 min)

Hrají:

Brandon Routh, Dominic Purcell, Caity Lotz, Tala Ashe, Courtney Ford, Jes Macallan, Sara Rabey, Matt Ryan, Adam Tsekhman, Nick Zano, Tom Wilson, Susan Hogan (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Série sleduje Legendy, nefunkční tým superhrdinů a antihrdinů cestujících časem, a jejich misi, jejímž cílem je znovu chytit magické uprchlíky, které omylem vypustili v čase. (LUKICKK)

Recenze (9)

ACDCKL 

všechny recenze uživatele

Je to jak na houpačce, když už si člověk říká, jo super Constantine a Neron, výborná dvojka na obohacení seriálu, ale následně pak někdy až trapné epizody, kdy si říkáte, zda koukáte na sci-fi seriál či pubertální výrostky, kteří ve svých 35-ti letech neví, jak se mají chovat. Ze všech seriálů DCverse je tento nejslabší, i když ze všech měl největší potenciál. Též zvěsti o konci Atoma do další série, to seriálu moc nepřidá. Nevidím to moc růžově, tvůrci si sami kopou hrob. Slabé 3* si to zaslouží, ale za to může jen John a Neron. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Komiksová verze Community. Zcela bez přehánění. Naprosto utržené, řetězící zběsilé nápady a přitom nezapomínající na postavy. S původním konceptem seriálu už to nemá prakticky nic společného, ale mě osobně ani to vážné zachraňování osudu světa nebavilo. Zato tahle pestrobarevná šílenost, která má něco z roztomilé naivity Power Rangers a Xeny, to mě bere hodně. Přirozeně ne každý nápad padne na úrodnou půdu, ale je jich tolik, že je to jedno. Oddechovka jak víno. ()

Zek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série mi teda absolutně nesedla. Některé epizody, které asi mají být vtipné jsou spíš trapné. Hlavní zápletka byla taky totální blbost. Kdyby mi bylo deset let, tak bych možná dal větší hodnocení. ()

Galerie (207)

Reklama

Reklama