Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

MeaCulpa

Pořád je to zručně natočené a herci si natáčení evidentně užívali naplno, ale lehkost a švih jedničky je nenávratně pryč. ()

Henry Morgan

Oproti prvním dvěma dílům pěkně slabej odvar. Zbytečně zdlouhavé, roztěkané, odtažité. Nedokázal jsem se do toho nějakým způsobem vžít. Snad to byla Oceanova poslední rána. Nerad bych si zkazil dojem, už tohle mi přišlo moc. ()

Withree

Třetí a možná i nejlepší z parťákovek. Al Pacino se skvěle hodí k obsazení, plán je jednoduchý, ale zároveň jednoduše šílený. Do popředí se poprávu dostává Matt Damon, kterého si tady užijeme až až. Navíc filmu prospívá absence výrazné ženské složky, Julii tady nehledejte. Kvalitní zábava okořeněná hvězdami hollywoodských atelierů a kvalitní 4 hvězdičky. ()

FireTight

Tak jsem se po hříchu konečně dostal i k třetímu dílu a musím uznat, že po zcela slaboučké a totálně překombinované dvojce se série konečně vrátila k tomu, co jí zřejmě sedělo nejvíce - kasíno. A i když už to není tak skvělá podívaná jako v případě první dílu, alespoň jde o důstojné zakončení Dannyho parťáků. Jen škoda té lehce překombinované zápletky, přeci jenom bojovat proti nějakýmu "ultra modernímu počítači, co umí sám myslet, uvažovat a já nevím co všechno..." nebo použít "urychlovač" a podobný šílenosti... Nevím no! :D ()

danny_21

Hurá, Steven si mě získal zpátky. Po neslaném, nemastném předchůdci jsem se obával dalšího průseru, ale mile jsem byl překvapen - opět jsem zažil to podobné nadšení jako u první jedenáctky, i když ta zůstaně v mém žebříčku nejlepší - uvidíme jestli bude črtnáctka, těšil bych se... :-) 80 %. ()

josieaddms

Podle mě nejlepší díl. Hlavně to bude zásluha Ala Pacina, kterého opravdu zbožňuji. A navíc tady to zase klapalo, pěkně jako v prvním díle. Každá postava tady zase dostala svůj prostor, všichni pěkně fungovali, a to se mi líbilo. A dokonce to mělo pár i docela vtipných míst, třeba když se Danny s Rustym radí o ženách, a porovnávají si svoje zkušenosti. A hlavně to odsejpalo. Žádné zbytečné natahování času. Sice mě trošku vadil ten sentiment ke konci, ale Američani si na to prostě potrpí. A celkově ta ženská složka v tomhle filmu mi přijde rušivá. Přesto že tam nebyla Barkinová úplně špatná, mě tam vadila. Pořád mě to ale přes všechny klady nijak nechytlo. Nijak mě neberou ani jejich obličeje, ani úsměvy, celkem ani ty převleky. Je to dost dobře vymyšlené, a samozřejmě za to zacvakali pořádně hodně peněz, které se jim díky sledovanosti jistě vrátili více než dvakrát zpátky. Přijde mi to jako taková samo-účelová zábava. Když se pánové při natáčení bavili, tak jim to moc přeji. Ale celé to jde nějak mimo mě. ()

umbjaz

do dneška si kladu otázku, proč jen tam je s nima kur.. Matt Damon? to potřebovali v celí sérii snížit koeficient šarmu? :D ()

Pathrose

Což o to Al Pacino byl skvělej a trojka Parťáků je určitě lepší než dvojka, ale s jedničkou se to vůbec nemůže rovnat. Každopádně opět se vrátila ta grácie a vtip, která dvojce trošku scházela. ()

Kingjiri

Tahle akce se povedla Dannyho parťákům mnohem víc, než jejich druhej podfuk. Sodenbergh se vrací ke kořenům úspěšný jedničky, takže partička podfukářů opět vymýšlí způsob, jak obrat majitele kasína a jejich vynálezavost nezná, v pozitivnim slova smyslu, mezí. Konečně bylo hvězdný herecký obsazení zase plně využitý a příběh měl něco do sebe (pointy v závěru byly hodně slušný). Minimálně stejně dobrý, jako první díl, pro mě možná ještě o něco lepší. Každopádně však nečekaně příjemný zakončení celý trilogie (i když na dvojku je nejlepší rychle zapomenout, tak si budu řikat, že jde jen o duologii:)). ()

Doski

I do třetice jsem spokojen. Nic moc se nezměnilo. Skvělá hudba, herci opět samozřejmě a jejich výkony, kamera, záporáci, prostředí, střih, režie. Atmosféra si drží svoji decentnost. Dobrý humor se starými i novými triky. Pokud je tohle konec Dannyho party, nebudu se zlobit, protože mi dali to, co jsem očekával. 76% ()

bono22vox

Dokonalé zakončení trilogie o hvězdné lupičske partě, s opět nabitým obsazením a největší hvězdou mafiánskych filmů v roli hlavního zaporaka... co víc si na závěr přát... ()

Likan7

Kvalitou jsme se vrátili jen kousek pod skvělou jedničku. Ansábl se rozrostl o další hvězdu a přitom všichni mají celkem dost prostoru. Sice to není tak lehké a svěží, jak působila jednička, ale i tak je to o třídu výš než dvojka, škoda tržeb, dal bych si s chutí další 2 díly s takovou partičkou. ()

mrtn

potrebuju druhe shlednuti, abych posoudil, zda to ma na 4. kazdopadne lepsi nez dvojka. bavi me atmosfera vsech dilu. ()

Psycho.R

75% Zvláštní jev, když vás trojka baví víc, než dvojka, přitom je ještě víc utažená za kšandy :D. Velmi příjemný film. ()

gemi

No vida, stejní herci, stejné téma, akorát je z toho místo kolosálního průseru fajn film. Asi takto lze popsat rozdíl oproti dvojce. Stačilo jediné - dát scénář někomu příčetnému. Trojka kvalitativně navazuje na jedničku. Má sofistikovanou vykrádačku kasina a je vtipná. A vo tom to je. ()

Looka

Po zmatené a nepřehledné dvojce se třetí díl opět povedl. Překombinovanost nahradili přímočarou zápletkou o podvedeném - okradeném "parťákovi", kterého zbytek party pomstí tak že okrade zloděje (skvěle slizký Al Pacino). Klasická letní oddychovka, kterou je radost sledovat. Nic víc, nic míň. Ještě jedna dobrá zpráva na konec rozšklebená J. Robertsová už tu není. ()

john.h

Bavil jsem se snad celý film. Sice už to nebylo tak promáknutý do detailu, ale rozhodně Dannyho parťáci oblafli skvělého Al Pacina velmi slušně. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)