2:37

All in a Day

(pracovní název)

Drama / Psychologický

Austrálie, 2006, 95 min

Tohle je celkem síla. Moc se mi líbí jak je celý film poskládaný dohromady, jak do sebe všechno postupně zapadá, jak se postupně seznamujeme se všemi postavami....A postupně zjištujeme co se vlastně stalo. Všechny postavy vlastně poznáme celkem do hloubky, což je přesně to, co u hodně filmů postrádám a co mi přijde na tomhle filmu hodně dobrý. No ale ten konec ten mi nesedl. Je takový nic neříkající, jakože prostě tečka a tím to končí, už se nevracíme k ostatním postavám, nedovídáme se co bylo dál, prostě tam není závěr. Ale není to ani tak, že by si člověk řekl- tenhle film má otevřený konec- mě to prostě přišlo, jako by to někdo useknul a zbytek tam nedal....Ale nápad skvělý, postavy nádherně promyšlené a krásně zahrané.(14.5.2012)

Tak luxusní propojování jednotlivých příběhů jsem snad ještě neviděla. Aby někdo dokázal vymyslet tak složitou kompilaci dějových linek, v kterých se ale divák vůbec neztratí, to je seksakramenský umění. Jen obecně, nad dramaty ze studentského prostředí mi zůstává rozum stát. Díky bohu, že jsem měla vlastně boží telecí léta...(6.6.2013)

Zajímavé australské drama ze školního prostředí. Prolíná se nám tu linie jednoho školního dne a zpovědi jednotlivých studentů. Moje očekávání bylo ale zřejmě příliš vysoké a tak jsem mírně zklamaná, přeci jen jsem čekala něco trochu jiného. Navíc někteří studenti mi byli více než nesympatičtí. A i když závěrečná scéna byla velmi silná, pro mě lehké zklamání, celkově slabší 4*.(5.7.2012)

• grizly007

To neni škola ale Psychohouse. Docela se mi to líbilo ale je to strašně přehnaný. A opět musim jedním dechem dodat že dneska je hrozně módní že mládežníci vytvářejí hromadu mnohdy malicherných problémů a jediný způsob jak věci řešit je že se zmůžou maximálně na myšlenku sebevraždy. Hodnocení zde je naprosto přestřelené. Není to špatné ale za týden si na to nevzpomenete.(18.4.2013)

Snad kvůli fyzické podobě Teresy Palmer a Kristen Stewart, také kvůli podobnosti osudu Melody a Melindy, mi tento snímek připomínal podobně silný komorní počin Speak. Nicméně 2:37 mě opravdu upoutalo, pustil jsem si jej vlastně omylem, nevěděl jsem co to je, tak jsem to pustil a už jsem to nevypnul. Je to ze života, je to všední a právě proto tolik chytlavé. Myslel jsem si, že jsem měl těžkou školu, ale dnes jsou děti dospělé, akorát že jsou pořád dětmi. Řeší co by neměli, vypořádávají se s tím s čím by neměli a žijí v tom, že jim nikdo nerozumí. Myslím si, že kdo to zná, tak je ohleduplnější k druhým, protože ublížit se dá snadno a následky mohou být tragické, jenže to bych si nesměl říkat - to mě se nestane...(8.1.2012)

• - Joel Mackenzie (Saun) je bývalým studentem školy, kde se natáčelo. (muskcz)

• - Úvodní scéna se stromy a oblohou se ocitla ve filmu náhodou. Zaznamenala ji odložená nevypnutá kamera a štábu se tak líbila, že ji natočili znovu a zařadili do scénáře. (muskcz)

• - Spoiler: Film je inšpirovaný skutočným príbehom tragickej smrti. Je venovaný Kelly - blízkej kamarátke režiséra, ktorá mu v podobe videa poslala "list na rozlúčku" a následne spáchala samovraždu. (Avathar)