Lilien

Miera nechutnosti,stupidita, akcia, čierny humor to všetko je v správnom množstve namaľované v tomto akčáku. ()

milwaukee

Taková lehká oddechovka s Clivem. A když ještě hlavní padouch v napjaté chvíli sdělí všem přítomným, "to mě mrdej do kulata", tak z dva a půl zaokrouhlím na tři. Na víc to ale není i když při jedné ze stříleček hraje Lemmy a Motorhead ()

Shitonit

Akční nářez s povedeným akčním hrdinou, zabalenej v poněkud gamesovým akčním kabátu. Od první sekundy to baví, střílí a vyvražďuje, porod a ustřelená pupíková šňůrka byl fajn nápad, je to sadomaso který neklopýtá a letí, stačí bejt buď dost zhulenej/nalitej/či cokoli jinýho. Jako střízlivýmu parchantovi mi to přišlo skoro moc. Ale podruhý/potřetí/.... vybaven výše zmíněným mozkoztišením, jsem byl dosti spoko. Hláška: To mě mrdej do kulata... Překonala klasickou.. To mě polejvej :-) ()

Ex_Machina

Je to taká akčná blbosť bez deja, ale jemne noirová atmosféra a priamočiarosť tomu dodáva určitý glanc jedinečnosti. Na pozeranie tohto bijáku sa musíte duševne nadsadiť a ani tak nakoniec nebudete vedieť " vo co vlastne go ". Clive Owen ako mrkvičkový zabiják v dlhom čiernom kabáte strieda jednu akciu za druhou a je viac než ťažké ho zabiť, Komu sa to nepáči, tak sa snáď nájde v hláškach Paula Giamattiho a mlieku Monike Bellucci. ()

BFG2000

Oceňuji velmi originální pojetí akčního filmu a Clive Owena, který si to zjevně užíval. Ale to je za mě vše. Jinak, přestože to je akční jízda od začátku do konce, pro mě v podstatě nuda. ()

jns

Zarputilí kritici tohoto filmu dávající mu jednu či dvě hvězdičky asi málo chroupali mrkvičku a nedohlédli tak pořádně ze své řady na plátno. Tenhle film je recese, úchylárna a parodie, která využívá všechny možné klišé a postupy akčních filmů, vrší je na sebe a dělá si z nich srandu. A to: zábavně, vynalézavě, nekomplikovaně. Nízké hodnocení se dává filmu, který se nepovede - nebo si hraje na něco, co není. To rozhodně není případ Shoot them up! Tohle je prostě 90ti minutová kontinuální střílečka se spoustou výborných (i když totálně ujetých) fórů a nápadů. Prostě takový sitcom stříleček = SHOOTCOM :) ()

jojoping

Napriek tomu, že sa jedná o paródiu na akčné filmy a s nadhľadom sú podávané scény už videné, je tu veľký počet novátorských prvkov. V ktorom filme sa dnes dá vidieť niečo nové? Shoot 'Em Up patrí rozhodne k jedným z mála. Neopozerané akčné scény, cool hlášky, výborný Clive Owen, sexy Monica Bellucci, záporak Paul Giamatti, skĺbená hudba a všadeprítomná mrkva – to sú hlavné atribúty, ktoré rozhodli o pridelenom počte hviezdičiek. ()

piglit

Totální oddychovka pro milovníka akčních žánrů - neurazí ale ani příliš nenadchne. Cleavovi Owenovi se nedá příliš věřit v jeho roli, ale přinejmenším se počítají náboje v zásobníku a občas se kulka dotkne i hrdiny, takže jde rozhodně o jakýsi posun od bezduchých stříleček. Ovšem čerstvě narozené děcko je trapná hra na city - do střílečky moc nepatří. Solidní 3 hvězdičky. ()

Fanak

Dejme tomu, že Clive Owen je cool. Dejme tomu, že pár akčních scén je celkem cool. Ale to je asi tak všechno. Když už to má být jen o střílení, tak mohlo být tempo ještě o něco zběsilejší, trošku ubrat na vycpávkách by nezaškodilo. Otíkovo shrnutí děje vystihuje vše podstatné, co se o tomto snímku dá říci. ()

unrocker

Na odreagování super na začátku se začne střílet do všeho co chodí a může nějak ublížit a na konci se přestane do tohos scény sexu se zabíjením protivníků, skoky skrz stěny, a ta mrkvička na dobré očka to je BOMBA!!! ()

Cortesz

Akční nářez u kterého když vypnete mozek tak se musíte zaručeně bavit, a co si mi nejvíc líbí je, že ten film je blbej a dává to těžce naejvo. Škoda zbytečné zápletky s tím senátorem, ale budiž. Clive Owen je zde hodně nasranej a nemá chybu. Monica Belluci hraje celkem slušně a je hezká což jí rozhodně stačí. Paul Giamatti je dobrej záporák. Navíc celkem dobrá choreografie přestřelek, které těžce čerpají z Woo filmů, ale to je jedině dobře. Je zde spousta klišé, která jsou tak typická pro akční filmy 80-tých a 90-tých let a tento film je taková připomínka na tu dobu a na to, že se v té době točili hrozně blbé filmy, které se tvářili strašně vážně. Tomuto filmu buď 5 nebo odpad, takže pro mě rozhodně za 5, protože si tento snímek na nic nehraje a dělá si srandu sám ze sebe a to se cení. ()

AnnaMae

Mohlo by se zdát, že tenhle akčňák je pořádně přihlouplej - ale on si vlastně jen strašně krásně dělá srandu ze všech ostatních akčňáků. V ději jde, přesně jak říká název, o jediné - sejmout je všechny. A jak říkám já - největší drsňáci jsou ti, kteří se nestyděj použít mrkvičku. ()

DJ Kritik

Nehľadal som žiadne posolstvo a ani nebazíroval na nereálnosti scén. Jedná sa o akčný film a tak som si ho aj vychutnal. Nič viac a nič menej. Akcia, streľba, krásna padlá žena tajomný kladný hrdina a proti nemu celá armáda zloduchov. Musím uznať, že milostnú scénu a počas nej streľba na cieľ to som ešte v takomto podaní a s dialógmi nevidel. A hlavne Bugs Bunny má rád mrkvičku. ()

BUFUU

Docela zdařilej filmek s výborným Clivem Owenem a počtem mrtvol vyšším než v Total recall. Pokud se nebere vážně,tak se u něj člověk výborně zasměje (nad tvrďáckými gesty, která bych na Mohsově stupnici tvrdosti ohodnotil 9,5, a nad neprůstřelností hrdiny). V neposlední řadě dokáže nebezpečnost mrkve, pokud se nachází ve správných rukách. ()

Benisippo

86 minut nabitých akcí, ale více než akční si toto dílko zaslouží přízvisko komedie! Kdo tenhle film bere vážně, toho já lituji :-) Fuck me sideways! Bavil jsem se královsky :-) ()

wef

Tohle je nářez. Vůbec jsem se na to netěšil, 3 měsíce to odpočívalo v mé filmotéce až jsem se teď trochu z donucení odhodlal podívat a nemůžu si to vynachválit. Spousta věcí jiště šla udělat lépe, ale i tak je tahle oddechovka pro mě překvapením. Clive Owen coby famózní frajer, Monica Bellucci jako kur.. tedy vlastně starostlivá matka a Paul Giamatti jako parchant. Nedovedl jsem si ho představit a už vůbec ne doufat, že by do odvážné skládanky Michaela Davise mohl zapadnout alespoň s přimhouřeným okem, jenže právě on tomuto filmu dodává šťávu. Akce, akce, trocha hudby a akce. Nenudil jsem se ani chvíli. Uvidím, co po dalším zhlédnutí udělám s hodnocením. Podle mě může jít i nahoru. // Po několika dalších zhlédnutích to tedy musím zvednout! ()

LuNaj

Tento film se dá hodnotit ze 2 úhlů: buď to vezmete jako strašně stupidní snímek a dáte tomu max. 2*. Nebo je taky možné, že máte v oblibě akční filmy, C. Owen vám je nesmírně sympatický a v tom případě se budete parádně bavit. Je to poměrně fajn jednohubka, Clive všechno glosuje poměrně vtipnýma hláškama a připomíná mi Maxe Payne kříženého lehce s Bugsem Bunnym. ()

amyth

Desperádo a Tenkrát v Mexiku jsou podobně slaboduché filmy a podobná zábava. Kdo je ochoten snést hrdinu rychlejšího než Neo tak se pobaví. Monica Bellucci je ozdobou každého filmu a tady opět nezklamala :-D ()