Barbie mořská víla

Barbie: Mermaidia

Barbie morská víla

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 70 min

Druhý film FairytopieMermaidie je o mořských pannách a já ho mám z téhle řady rozhodně nejraději. Totiž, i pro dospělé diváky skýtá poměrně hodně dobrých hlášek i rozumně napínavé dobrodružství. Navíc mi silně připomíná Disneyo Arielu, což sice asi byl záměr, ale rozhodně to tedy není na škodu. Spíše naopak.(3.2.2009)

• blondboss

Táto vília miniséria z dielne Barbie mi vôbec nesedí a celkovo ten dej mi prišiel až moc fantasy hádam aj pre malé deti, nie to ešte pre dospeláka. Nemastné-neslané s trápnymi animáciami. Dej sa oproti prvej Fairytopii veľmi neposunul a tým pádom tento animák neponúkol v podstate nič nové. Veľmi podpriemerný diel, pri ktorom som sa značne nudil. 25 %(6.2.2017)

• Jacinda

totální výmaz mozku malým dětem(30.10.2008)

Morské panny môžem v hocijakej filmovej podobe a žánri, i ako rozprávka Barbie.(11.5.2012)

Tržby za predaj DVD v USA $17,917,362 //počet predaných kusov 1,510,153(10.4.2009)