Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

klobasa

Ale tak jo.Dostal jsem to co jsem od toho čekal.Zkrátka Pán prstenů 4.Ale co se taky dalo čekat?Nádherný exteriéry, jinak trochu rozvláčné.Ale rozhodně stojí za vidění. ()

treeny

Tak už jsem viděl Hobita. Nebo-li přenudil jsem se až ke konci. Být tento film o 10 let mladší určitě by potěšil, tedy možná. Již nejsem malé děcko cucající si palec, ale velký kluk co vyžaduje 1. kvalitní děj, 2. kvalitní akci, 3. mít po ruce řežiséra, protože kdo stvořil takový patvar si zaslouží nakopat do prdele. Zdlouhavé čekání na něco co nakonec za celý film nepříjde je prachsprostá nuda. Scenérie, masky a triky jsou fajn, ale když tomu chybí duše, nedá se svítit. ()

Bednobuch

Slyšel jsem dost negativních reakcí na tento film, proto jsem ke shlédnutí přistupoval chladně a trochu jsem se i bál, že budu mít stejnu reakci. Opak je pravdou. Jsem dost nadšen. Už si pravda moc nepamatuju knižní předlohu, přeci je to přes 10 let. Ale co se týče filmu jako takového je moc podařený. Velmi dobré herecké výkony, luxusní efekty a jsem taky moc rád, že použili stejné herce, jako při Pánovi prstenů. (Samozřejmě kromě Bilba.) Jackson se pochlapil a udělal velice zdařilé pokračování svého díla LOTR, které je, jak víme, dějově před tímto dílem. Velice doporučuji. ()

zhulosek

Počítačovými triky se nešetřilo... u krajinných záběrů to nevadí, tam to pasuje a tvoří dojem pohádkového příběhu, bohužel to trochu zamrzí třeba u skřetů, kteří byli daleko povedenější v LOTR (no vlastně i daleko děsivější) ale i tak musím dát 4 hvězdy protože jsem stejně netrpělivě čekal na každou další scénu abych věděl jak to dopadne :) ()

KICKBALL

Hobbit -neočekávaná cesta -Tento film má smůlu v tom, že ho všichni přirovnávají k Pánovi prstenu, což je špatně. Pokud se na film podíváme jako na jedince co nemá žádne předky jde o výborný film s kvalitním hereckým obsazením, krásnou přírodou s dechberoucími sceneriemi a výpravou. Není potřeba Hobbita s nečím srovnávat, pokud jste jeho fanoušci, tak myslím že vás nic neurazí, spíše naopak. Hned na začátku filmu se nám ukáže staré známe prostředí doplněné známým orchestrem a herci. Pokud ve filmu hledáte chyby, kterými by jste film mohly špatně okomentovat, popřeji vám mnoho štěstí. Každý film má nějáké ty mouchy, Hobbit samozřejmě není vyjímkou, ale chyby jsou jem malinké.. Hobbit je srovnáván s knižní předlohou a fanošci si stěžují na přílišnou podobu a mají pravdu, knihu jsem četl a některé dialogy jsou jak vytržené z knihy. Nemáme proč nadávat, protože Pán prstenu byl kritizován za to, že si Jackson dělal co chtěl. Opět kvalitní dílo, které neurazí. ---95% ()

JerryPilsen

Film pro fanoušky,natočený beze strachu z pomalého tempa.Krajina Nového zélandu dokonale využita,hlavně při napínavých scénách.Veškeré triky a masky jsou vrholnýmy okamžiky filmu. ()

Leonidas394

Po pomalém rozjezdu a zdlouhavém představování trpaslíků se v druhé polovině film rozjede ve skvělou fantasy, nedosahuje sice kvalit trilogie Pána prstenů, ale komu se trilogie líbila, bude se mu líbit i Hobit. Už se těším na další díl! ()

Marshall007

Na Hobita jsem opravdu čekal jako na spasení a očekával jsem od něj téměř stejnou zábavu, jako od LotRa, ovšem to jsem se přepočítal. Nedá se říct, že by mě vyloženě zklamal, pořád ty dvě a půl hodiny uběhly strašně rychle a bavil jsem se, ale něco v tom prostě chybělo. To kouzlo pána prstenů, který jsem tak miloval, bylo najednou fuč. Masky mi přišly strašně kýčovité a o 3D radši ani nebudu mluvit. No nic, nezbývá nám nic jiného, než doufat, že se Peter při druhém a třetím dílu Hobita víc předvede. ()

ambrobene

LOTR je film, ktorý si človek s radosťou pozrie znova a znova a znova a vždy má blažený pocit, že si pozrel dobrý film. Naproti tomu, Hobbit je film, ktorý som videl raz a som rád, že to už mám za sebou. LOTR-ovi to nesiahá ani po členky. Možno je to spôsobené aj tým, že z celej Tolkienovej tvorby sú hobiti tými, ktorých najviac neznášam. Keby tak natočili film "The Elf", to by som si veľmi rád pozrel a určite by to bolo čosi lepšie. ()

Terax

Tohle dílo obsahuje vše co jsem čekal, skvělou hudbu, krásnou přírodu, geniální efekty a do toho skvěle dosažený fantasty příběh. můžeme zde vidět skvělé výkony herců, takže nepochybujeme, že jsou pro roli stvoření. Peter Jackson mě znovu vzal do středozemě při které jsem vyrůstal. ()

floppy4

Celá unexpected journey je až moc expected. Skoro trojhodinová klasická rozprávka pre deti a fantasy nadšencov nám nezainteresovaným nemá okrem pekných záberov čo povedať a v roku 2013 už efekty nie sú vec, pre ktorú by každý druhý odpadával. Páčil sa mi Bilbo, tie polozúfalé výrazy tváre boli miestami celkom vtipné a ako jediná z postáv bol celkom zaujímavý. Možno si pozriem aj pokračovanie. ()

Kruppe

Trpaslíci zpívají,trpaslíci pochodují,trpaslíci bojují,trpaslíci neumírají!!! Stovka skřetenstva na dno dolu padá,tlupa nesmrtelného trpaslictva vesele si zpívá.Gandalf náhodně příhodně vždy zjeví se,trpaslictvo pod jeho plášť hrne se.Plášť je však stráven plameny,potrhán o neposedné stromy.Bílý ork na čivavě však netušíc,jeho největší nepřítel,malý motýl přiletíc.Všechny na svých křídlech odnese,hle Erebor romanticky tyčí se. Není to tam,ta chuť pustit si film třeba dvakrát do roka,jakou měl člověk při projekci Pána Prstenů.Hobit: Neočekávaná cesta je bohužel jen pěkná pohádka.Zbývá doufat v lepší zítřky. ()

Honza.

Měl jsem strach že ten film je vážně pohoroma pro lidi, kteří si knihu zamilovali. Není to tak. Nechápu proč tolik lidí nadává. Sice se Jackson občas odklání od předlohy,občas něco přežene, ale jinak je to určitě film na kterej se dá dívat...Já se bavil moc dobře a když nebudete hnidopiši, tak se taky pobavíte ()

CyWilly

Já nevím...onehdá jsem někde četl, že PJ natočil z předlohy každý vyykřičník, každou tečku. Nečetl jsem Hobita, ale přesně tak nějak na mě film působí. Kdyby tak rejža někdy zkusil film normální délky...proč to musí mít deset nebo kolik hodin, když na to ten matroš prostě nemá? A k tomu ty trpaslíci nejsou vůbec trpaslíkovitý, princ vypadá jak z titulky trpasličí mutace BravoGirl, ty jejich debilní umělý frňáky jsou taky moc. Pokud něco ospravedlňuje existenci 3D filmů, bude to asi právě tohle (viděl jsem pouze v TV), ale já se ani u takovýchto filmů nechci dívat jenom na efekty...chci trochu zábavy, děje... Hobit mě nezklamal, ale že bych z něj vytekl na koberec...takový nějaký...nijaký... ()

samurraj

Pěkný film...krásné prostředí, ale přehršel digi animací to trochu kazí. Je tam toho strašně moc a ty digi potvory jsou takový postě divný. V pánovi prstenů to působilo úplně jinak, tak nějak přirozeně, ale tady se to trochu chová jak nějakej komiks...takže tři hvězdy díky těm digi kravinám ()

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021