Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Drky

Dalo by se říci, že jsem úchyl a, že mám rád úchylné filmy. Musí to mít ovšem meze. Tato komedie, ne že by byla přímo nechutná, nebo nějak pobuřující, ale prostě mi nesedla. Aby stále hlavní hrdina, mimochodem nepřemožitelný agent jež již chtěl být po smrtí a mít klid od všemožných teroristů odjel do USA aby tam dělal kadeřníka a při té příležitostí tam svým malým, ale bohatě zarostlým penisem ošu*ával vše co má více jak 50let, bylo trošku mimo. Neřekl bych k tomu ani půl slova, kdyby tuto službu nabízel krásným mladým američankám, ale starým oplzlým babkám? dávám 1* hvězdu za alespoň občasný trefný humor a druhou za dojemný happy end. Hodnocení 2* a 40%. ()

Jurcekk

Toto nie je štvorhviezdičková komédia. Ale zopár sexuálnych narážok a tuším jeden palestínsky vtip ... na sandlera to celkom ujde. Čo kua! na tomto stojí 90 mega!?! ()

Arassuil

Upřímně, nejraději bych tomu dal odpad. Ale nemůžu. Ten film je prostě o Mossadu a ten si odpad nezaslouží. A nejen proto, že by mě během deseti minut nacpali do lodního kufru, odvezli do Izraele a tam popravili.:-) No a ta druhá hvězdička je za ty vtipné narážky na všechno okolo Izraele a Palestiny. Jinak ten sexuální humor byl příšerný, ale to je daň za to, že je to Sandlerovka. Alláh Akbar. ()

Stinger78

Výborná, politicky nekorektní komedie, plná naprosto šílených scén, které si dokáží udělat srandu prakticky z čehokoliv. Palestinské svolávání se patřilo k tomu nejlepšímu. Leslie Nielsen má definitivně nástupce! ()

Kopřivák

Jestli je to blbé? No jasně, je to Adam Sandler! Jestli je to vtipné? No jasně, je to Adam Sandler. Vypněte hlavu a jděte do toho, pobavíte se... ()

Ounak

Mezi těmi všemi Boraty a Bruny nejlepší ze všeho. Vytříbený humor, skvělé hlášky, skvělý scénář. Prostě Zohan je bůh mezi všemi těmihle komediemi. Babuchen! ()

robbez

Opravdu originální pohled na izraelsko-arabský konflikt. Něco tak bizarního jsem snad ještě ani neviděl. Sandler chtěl asi napodobit humor S.B. Cohena, ale spíše mi to připadá jako americká multikulturní verze Babovřesk nebo Bud Spencer a Terence Hill v akci. Pár scén mě pobavilo, ale celkově výrazně převažoval dojem trapnosti. ()

datel13

Trapný humor dotažený tak moc za hranu, až se stává… v podstatě zábavným. Je docela ironie, že Sandler dokáže být trochu vtipný jen za takových okolností. Pestrý svět arabských a izraelských komunit v barevném a potrhlém New Yorku taky baví, jen poselství schované ve sladkobolném závěru filmu znovu nechává diváka trochu na rozpacích. ()

agent00074

Co říct víc... lol... hrozná krávovina ale zasmál sem se... ps: řek bych, že Adam Sandler je první na seznamu palestinců... :D ()

Pythonator

Orgasmické vyvrcholení spolupráce Dugan-Sandler. Ujetá komedie dle mého gusta. Izraelsko-Palestinský konflikt s humorem a inteligentním mírovým nadhledem. Zohan je kandidát na nejšílenější a nejzábavnější Sandlerovu postavu. Je dokonce tak ujetý, že by si rozuměl i s Boratem. Zohan má místy sice skomírající tempo, ale těch málo hluchých míst je dokonale vykompenzováno hromadou hardcore vtipů, které prostě člověk nemůže nemilovat. Leda by to byl pseudointelektuální puritán, co se domnívá, že žláza smyslu pro humor se nachází někde dva centimetry nad tím pravítkem, co má zaražené v prdeli. ()

grandir

Hrubozrnný humor nemusím, ale tady jsem se fakt nasmála a velice "klátitelně" nasvaleného Sandlera jsem málem nepoznala, takže proč ty čtyři nedat? ()

Harroc

Kdyby film udržel tempo vtipů až do konce, nebránil bych se 4 hvězdičkám. Některé vtipy jsou tak černé až to bolí, v dobrém slova smyslu, ale na druhou stranu některé trapné zvláště na konci filmu. FIlm je prostě parodie ať už na super vojáky/kadeřníky nebo na válku mezi Izraelci a Palestinci. Jenom škoda, že tento které film dal na začátku nevydrželo až do konce. ()