Strejda Ruckus, že by jedna z nejvtipnějších postav kinematografie? Tak bizardně absurdní a nasranou postavičku jsem ještě neviděl (zpětně koukám, že ho možná překonal Billy Boss z Human Centipede III). Černý a politicky nekorektní humor vystavěn na reálných problémem, či stereotypech odrážející skutečnost. Jsem velmi rád za český dabing, páč ten tomu dodal potřebnou ráznost a hustotu, která angličtině chybí. Boondocks řadím hned vedle South Parku, Fur TV a nebo Rick and Morty. Každý nabízí něco jiného, ale každý z nich je vtipný a animovaný.(14.12.2013)

Booondocks asi příliš nezapadají do běžného profilu anime serialu, ale právě originalita je dělá tak vyjmečné a návikové. Je očividné, že po shlédnutí několika pár epizod, se lec komu může zdát, že jde pouze o bezduchou vulgární a rasistickou vymejvárnu pro narkomany a mentálně choré. Ale posléze zjistíte, že Boondocks vpodstatě svou neortodoxní formou poukazuje na aktualní problematiku spojených státu a vůbec celé společnosi ( ať už je to politická scéna, problémy s afroamerickým obyvatelstvem, či naboženský fanatizmus). Tvůrce tohoto serialu se snaží demonstrovat jakousi karikaturou, kam až jsou nekteří lide schopni zajít, nebo s jak absurdně prostými jedinci jsem nuceni žít. A přitom se nám pokouší naznačit svůj pohled na dannou věc prostřednicvým jedné z postav, většinou hughyo freemana, který je podle mého názoru duší celého serialu.(14.8.2011)

Americký seriál kreslený japonským štýlom o afroamerických stereotypoch? Neviem kto na ten nápad prišiel ale je génius. Výborné vtipy na všetky možné témy od raperov či wannabe syndrom, cez černošské práva a správanie sa, až po všeľudskú hamižnosť. Btw diel s Martinom Lutherom Kingom jr. a jeho prebratím z kómy a sklamaním nad afroameričanmi 21. storočia je pre mňa nezabudnuteľný a dokonalý.(7.6.2011)

Podľa počtu hodnotení mám taký pocit, že v našich končinách je tento seriál ešte neobjavený čo je rozhodne škoda lebo si pozornosť určite zaslúži. Seriál si nedáva servítku pred ústa a srandu si kľudne robí aj z prezidentských volieb v Amerike - konkrétne z Obamu, obrovská kadencia vulgarizmov a postavy, ktoré sa snáď ani nedajú vymyslieť (strýček Rukus - nepríbuzný) a to všetko v animovanom seriály, ktorý sa točí okolo dvoch maloletých bratov. "Huey ak tak si ku*va!"(8.1.2014)

Viac sa mi páčila "hraná verzia" o černošskom živote za veľkou mlákou s názvom Chrisa nemá nikto rád. Na niektorých scénach sa dalo dobre pobaviť, ale mnohé mi pripadali až príliš komické alebo v mojich očiach ostali úplne nepochopené. Tento negerský humor bol na môj vkus až príliš výstredný. Každá epizóda však obsahovala inú moralizačnú pointu na zamyslenie, čo hodnotím pozitívne.(21.8.2011)