Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

PepsonFikson odpad!

Já nechci bejt něak zlej. Ale tohle je je hrozný a nezaslouží si to nazívat American Pie. Od té olimpiády jsem čekal něco úplně zběsilého a zvrhlého, jak to celou dobu slibovali. A nakonec chytání prasete? To je něak zvrhlé? Ne není! Ale celkově to byl špatný nápad. Takže za mě Palec dolu. ()

mcamino

Pokračování předešlého dílu, a to je to, co filmu dodává šmrnc, jinak z těch pozdějších video filmů /tedy kromě prvních 3 a nyní i posledního/ jednoznačně nejlepší. Typické prcičky, zábava nevázne. ()

JeyeK

Další ze série volných pokračování původní trilogie American Pie. Narozdíl od minulých dílů, jejichž hlavním trumfem byl všudypřítomný pokus o humor, se tento díl ubírá zásadně jiným směrem a sází vše na tu nejlacinější kartu. Beta house je totiž prostě a bez okolků porno - snad jen s tím rozdílem, že klasické porno nebývá tak nechutné a trapné. Snímek se totiž ani nesnaží diváka pobavit či zaujmout jinak než nepřetržitou devadesátiminutovou přehlídkou polonahých a nahých ženských zadků. Jakkoliv ale můžu celý film hanit, musím na druhou stranu přiznat, že když už na ničem jiném, tak aspoň na tom zmiňovaném hlavním taháku si dali tvůrci záležet, a tak na snad téměř všechny herečky je radost pohledět a Meghan Heffern je třešničkou na dortu. 30% ()

Hadrian

Beta krásně navazuje na Nahou Míli...Erik už není panic, z jeho holky se stala kurva a Cooze se přeorientoval ze sadomasochistky na holku s rozbitým rozstřikovačem mezi nohama. Ale musím uznat, že ze všech holek v AP měla Ashley nejblíž k normální cool girl. ()

nudlis odpad!

Úplně zbytečná variace na předchozí Prcičky. Je vidět, že někdo (producenti? studio?) se snaží vyždímat téma a původní film do poslední kapky, bez špetky soudnosti. Ale ze suchýho klacku se nic vyždímat nedá. ODPAD! ()

Michal118

Pokračování pátého dílu Nahá míle mě opět překvapilo svou kvalitou. Opět nechápu zdejší hodnocení, bude to nejspíš dobrým smyslem pro humor. Film se mně líbil a mohl bych se na něj podívat klidně znovu. 88% ()

soukyd33

Super komedie pro mladé. Za soundtrack 3*** 👍 Spolek Beta zase řádí, ale někomu se nemusí líbit. Spolek šprtů udělá cokoli, aby zrušil kolej Beta. Poznámka: Lituji, že jsem na tom nebyl v kině. Ten soundtrack musel znít hodně daleko chodbami. 😁👍 Za mě nejlepší ze všech dílů, které nesouvisí a nemají nic společného s původními filmy. U Řecké olympiády se pokaždé dobře bavím. Hvězdiček 5***** ()

Camel91

Je to divné, ale spolek Beta mě bavil o něco víc než předchozí Nahá míle... zde mě nový Stifflerové dokonce i baví narozdíl od předchozí dílu, samozřejmě kočky ve filmu dobrý, některé scénky srandovní ale nic nového. ()

Nataniel73

Tú jednu hviezdu dávam v podstate len za holé prsia a aký taký dej aj keď mimoriadne chabý. Táto "komédia" nie je vtipná ani náhodou. Je len maximálne nechutná. V podstate sa dá nazvať americkou sračkou. ()

Jansuper

Tady bylo vidět že už tomu prostě došel dech, první půl hodina je úplně o ničem, vůbec nic se tam neděje, skutečně sem si myslel že to bude odpad jak vyšitej, a že takto nudný bude celý film, opravdu jim už tak strašně dochází nápady, co oni prostě eště nevymyslí, a je vidět že prostě se snaží natočit teen komedii o sexu ale už se to tak nedaří, každopádně že bych litoval toho že ten film vznikl, tak to úplně ne, skutečně dost erotický snímek, hraničící s pornem, scénáristi i ten štáb se skutečně ničeho nebáli, a skutečně tomu dodali i efekty, musím uznat že posledních cca 45-60 minut bylo docela dobrých, ale i tak víc jak 2 hvězdy už si to tedy fakt nezaslouží, humor není skutečně k výbuchum smíchu, jako zatlemíte se, pobavíte v duchu, nebo možná ve skupince lidí budete  mít hlasitý smích, jinak ne, postavy nic moc, ta hudba taky nic moc, ten scénář skutečně omletej, a patrně tupej, bylo vidět že už nebylo co vymýšlet,  musím uznat že tato komedie má některé dost nechutné scény, že někomu by bylo i nevolno, tudíž se skutečně připravte a počítejte s úplně čímkoliv, na jedno kouknutí eště OK, několik střeleností, šílený nápady na scénář které by mě ani ve snu nenapadli, a pokud přežijete první půl hodinu, tak pak je to už docela dobrý,  ale jinak je to tedy rozhodně lepší než 3 díl svatba, a 4 díl školní sraz,  ale na první díl a naprosto zbytečně přehnaně kritizovánou nahou mílí (která nechápu proč je tak kritizovaná) to tedy rozhodně zdaleka nemá ()

Gagin

Bavil jsem se jako u klasické komedie. Kde jsou ty časy prcičkových serií, první tři díly byly bezchybné a vytrácením hlavních hrdinů (hlavně Stiflera) se pomalu dostává tato komedie směrem ke dnu. Ovšem příjemným překvapením pro mě byl oproti minulému filmu (náhá míle) tento snímek, který znovu trochu oddálil tu propast do které se tato série řítí. Přeci jen *** hvězdy ()

kuba.luk

Další teenagerská komedie, u které se zasmějete, ale nesmíte ji vůbec brát vážně, film je dobrý na oddychnutí, ale určitě nebude patřit do zlatého fondu kinematografie. Producentům se záměr splnil, vložené peníze se vrátily. Úplný propadák to také není, až na ty litry semene, zvratek a všeho dalšího. Musím navc uznat, že po 4. a 5. dílu se kvalita mírně zvedla. ()

Dart

takové nemastné, neslané s krásnýma babama, často nahýma. Dělal jsem u toho počítač, takže mi ten film ani moc nevadil, ale už je zase hned smazanej ()

Filmoušek

Ta jedna hvězdička je pouze ze závisti, že jsem nemohl studovat nějakou americkou školu. Být přímým účastníkem, tak bych dal určitě 5*, ale pouze to sledovat je někdy nadlidský výkon. ()

Maci

Tady už jde opravdu jenom o to ukázat co nejvíc nahých bab. Ani nevim jesli si tu hvězdičku zaslouží, ale na druhou strany někerý ženský za to stály :+) A jak píše AngelAngie, prosím víc prciček už ne. ()

Cool.Mila

Tenhle film dělá špatné jméno původní trilogii "American pie" a vůbec si toto jméno nezaslouží, protože jediným pozitivem je plno spoře oděných žen, což samo na dobrý film nestačí. Dokonce ani žánr komedie tohle dílo nemůže pojmout, zařadil bych to do kategorie soft-porno pro teenagery. Pravda, neočekával jsem něco extra kvalitního, ale toto se neblíží ani k průměru. ()

CrashHP

Škoda, že z tak skvelej teen série (mám na mysli prvé tri časti) sa stáva čosi iné, čo čerpá už len z názvu. Komédia o párty, krásnych dievčatách. Je to stále o tom istom, čo sme už mohli vidieť, no tentokrát v slabom odvare, aj keď pozrieť sa to dá a nenudí. ()