Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

brzozin

I když k plnému počtu tomu ještě hodně chybí, tenhle animák považuji za hodně dobrý nadprůměr. Rozhodně jsem se v kině zas po dlouhé době od srdce zasmál. A smálo se nás tam víc. Opravdu vtipných scén, skečů a humorných hlášek je ve filmu opravdu hodně. Dokonce bych řekl, že dospělí se bavili víc než děti. Pro ty tu bylo možná až moc uřvaných, hektických scén, kde postavy divoce pobíhají, vřeští, pitvoří a s dějem to moc společného nemá. Ten je banální, což u pohádky pro děti oceňuji. 3D bylo taky zvládnuto velice precizně. Ocenil jsem hlavně minimum divoce rozmazaných scén, ze kterých mně ve 3D děsně bolí oči. ()

teltri

Super rozpravocka. Velmi ma potesila v tomto studenom tmavom novembri v Brne. Mile to bolo :) Hlavne stary dobry Frankie. ()

matab

Občas jsem se zasmál a námět pravda špatný nebyl. Ke konci už to bylo typické klišé přesto považuju za standartní animák s nadstandartním námětem. Přesto všechno 65 %. ()

mark9th

Krasne prevedena klasika do modernej animovanej podoby. Hoci to uz nepripomina tie stare dobre rozpravky z mojich detskych cias, casy sa menia, tak preco nie ? Proste taka mila, vtipna, hudobne skvelo spravena rozpravocka 21. storocia. A ten zaver bol tiez cool :). ()

Vykuk

Velmi ale velmi odlehčená podívaná, opravdu spíš pro děti, fórky přitroublé, párkrát jsem se i zasmál a celkově bylo i na co se dívat, takže nezatracuju, ale víckrát eee. ()

Veniss

Sice to trochu zavánělo klišovitostí, ale zas tak to nevadilo. Bavily mě všechny ty hlášky a vtípky, fajn zábava :-). ()

pekas

První dojem mám velice pozitivní. Já Sandlera stále můžu a tohle je v jeho stylu. Možná trochu nadsazuju, ale já to za pět cítím. 85%. ()

Lucius55

Kdybych měl tento film přirovnat k jídlu, bylo by to cokoliv s velkou dávkou glutamátu - není to špatné, v podstatě jsem si to i užil, ale cítím v tom ten "oblbovák", který mě plně nezasytí:-( Prostinký děj mi nevadí, je však tak přecpaný situační komikou a gagy, že to působí až chaoticky a zmateně. Méně je někdy více... ()

Nessos

No, upřímně řečeno, neumím si představit, že bych tenhle animák pustil malým dětem.. až příliš ujeté a dětinské pro dospělé, ale zároveň příliš výstřední a bizarní pro děti. Ale některé fórky stály vážně za to. ()

darthvader77

Po vizuální stránce, nejlepší animák za posledních pár let. Tady jsem měl pocit, že když se na mě podívala animovaná postava, tak mi ty oči připadaly jako živé. Jinask spousta dobrých vtípků, vcelku zajímavý příběh, s velice orignálními nápady. Všechny postavy od Franksteina až po neviditelného muže pobaví. Hodně jsem se zasmál, takže už se těším na dvojku. ()

Fenris 13

Zábavný animák s roztomilými monstry a řadou opravdu výtečných fórků - boduje zejména v letadle pouštěný Twilight "Tak takhle nás lidé vidí?" :-) Škoda jen otravné hudební složky, která k filmu skutečně nepasuje. ()

rob_troy

Ztráta hvězdy do plného počtu kvůli mainstreamově přetvořenému konci pro silně retardované party-boye, justiny biebery a jiný vykalený teens. ()

rala

Podívaná pro děti do 15 let... U některých kreslených filmů typu Shrek se lze setkat s humorem, který pobaví děti i dospělé. Zde je humor ale velmi dětinský a vyhýbaní hanlivým výrazům je až téměř přehnané. Na jednu stranu je to dobře pro cílovou skupinu, na druhou stranu rodiče, které na to vezmou svoje děti do kina, tam pravděpodobně usnou nudou. Také je na filmu vidět výrazné pronikání moderní doby, kde staré ideály už dávno umřely. Možná bych ale zvážil, jestli na takový film nechám koukat svoje dítě. Hlavní člověčí hrdina totiž není zrovna ztělesněním ideálů. ()

anyonecek

Skvělé animace, občas je tam i nějaká ta temnější, ale stále pohádková atmosféra. Spousta vtipů a plno skvělých postav, které jsem si hned zamiloval. Jediné co mi trochu vadilo byly některé písničky, které byly fakt jako pro děti a nebo náctileté holky, ale tak zkousnul jsem to a dávám plný počet, protože je to překrásný animák. Příběh jednoduchý a perfektně udělaný. ()

Wooke

Začiatok bol sľubný, no potom sa z toho vykľula obyčajná rozprávka s predvídateľným dejom a ako inak nesmel chýbať záverečný spev postáv. Neviem, stále čakám na rozprávku, ktorá sa bude podobať rozprávke Ako vycvičiť draka, no žiaľ márne. Priemer a teda tri hviezdičky. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky