Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

Olsi

Zajímavé pojetí animáku upírské/příšerkovské tématiky zabalené do příjemné animace vykreslující hraběte dráculu jakožto starostlivého, rodinně založeného. Pravidlo alespoň jednoho roztomilého zvířátka nad kterým člověk udělá "awww" splněno v podobě netopýrků. Hotel má spád, který určitě nebude nudit. Pořád se něco děje, pořád se něco hýbe a lítá. Celkově hodina apůl animované zábavy jak pro děti tak dospělé. ()

Knowhow35

Strašidelnický animák na který vezmete děti v neděli odpoledne, když prší a nemůžou si hrát na písečku. Absolutní smršť postav a fórků. Za Vlčí rodinku jsem jednu hvězdu přidal a za rapujícího Drákulu naopak ubral. Pokud se na to někdy podívám znova tak nejdřív za 10 let :-) ()

No Remorse

No musím říct, že se poslední dobou se roztrhl pytel s kvalitními animovanými filmy. Hotel Transylvania je zábavný a velice dobře provedený animák pro celou rodinu.Rád se na to brzy podívám znovu. ()

Barghest

Moc příjemné překvapení. Krásná animace, povedené gagy (zombie sex), sympatické postavy, exploze fantazie (scream cheese, vlkodlaci, sauna, telefon) a konečně badass Dracula dělají z Hotelu Transylvania velice zábavnou jízdu. Dokonce tak zábavnou, že bych se tam k nim hnedle nastěhovala. Jediným vážným nedostatkem je (aspoň pro mé rockerské choutky) diskofilácká hudba. Jo a tu záležitost s kontaktními čočkami znám na vlastní kůži. P.S.: Tak takhle vypadá muší frňák doopravdy! ()

Ivoman

Někteří přispěvatelé, se u takového filmu asi cítí, jako by popisovali film, který právě získal 28 nominací na Oskara. Měli by se nad sebou zamyslet. Proboha, tohle je přesně ten klasický film pro děti, u kterého se mají bavit i dopělí ! Děj běží krásně vpřed, hlášek milion, paráda. Já byl převelice spokojen a 3D verze nádherná !!! ()

AgnesDee

Zábavná, rodinná animovaná komedie, kde se pobaví každá generace a děti se občas i vyděsí. Roztomile ukázané příšery a jejich pohled na lidi, proč se vlastně schovávají ve stínu apod. Nejhlavnější jsou roztomilí netopýři. ()

Stejšn

Hektické. Tak strašně hektické, že divák nemá chvílemi šanci vůbec postřehnout vtip. Natož pak dítě, kterému je to primárně určené. Kdyby to mělo volnější tempo, určitě by to bylo ku prospěchu věci. A taky otravné hlavní postavy. Ale jinak animace pěkná. ()

helrohir

Skôr priemerná rozprávka, ktorá mala na základe relatívneho zaujímavého príbehu určite vyšší potenciál výraznejšie zaujať. Vzhľadom k odfláknutému záveru a tým rádoby moderným hudobným vložkán (rap atď.) sa však o vyššom hodnotení v mojom prípade nedá uvažovať. ()

maoc

Smršť gagů a vizuálních bonbónků, která naštěstí visí na velmi jednoduché příběhové kostře - hyperprotektivní rodič s traumatem z minulosti, který nenechá volnost svému dítěti-katarze-hepáč, takže divák tuší, kam vše směřuje a může se v klídku bavit vtipnýma blbinama. Ostatní komentující často kriticky zmiňují hudbu, k čemuž se přidávám. Byla až příliš podbízivá mainstreamovému teen publiku. Rapující Drákula mi přišel ještě OK, ale zvokodérovaná mumie byla strašlivá. Jinak fajn animák pro děti i dospělé se spoustou klišé, které trumfuje tsunami fórů. ()

Arccos

Zábavný animák, ze kterého je patrný Tartakovského rukopis. Ale jako by mu chyběly ambice být lepším než průměrem a z povedeného panoptika příšer a příšerek se určitě dalo vytěžit víc. Každopádně si zasloužil pokračování a já nezaváhám se na něj podívat. ()

adakraj

Velice povedený film, jak pro děti, tak dospělé. Ve volné chvíli jsem si ho pustil ze zvědavosti a vůbec jsem nemusel litovat. Skvělý humor, akce a příšerky. Pro mě trošku až moc slaďárna, ale jedná se především o film pro dětí, takže to mohu odpustit ()

macetoma

Fajn animák, který hraje na strašidelnou notu. Zajímavá myšlenka udělat z Drákuly hoteliéra, ale funguje to a postavičky jsou zábavné. Dávám 3 hvězdy. ()

PlayEasy

No, tak tenhle animák nás tedy hodně zklamal. Ono to bylo asi námětem, protože to už samo o sobě mělo hodně zlý námět takže tady to režisérovi dávat za vinu nebudeme a ani animaci, která byla opět skvělá, ale je nám to líto, mělo to určitě zajímavé scény, ale jako celek to nepůsobí moc dobře, smůla, ale musíme dát 3* a 65% ()

ostravak30

Rozhodně nelze filmu upřít nápaditost. Nechybí snad jediné důležité strašidlo. Navíc jsem se opravdu zasmál. Příběh sám o sobě není silný, ale možností pro humor je mnoho, takže tohle rychle zastoupí. Upřímně se přiznám, že nevím, co bych dodal. Rozhodně se Hotel Transylvánie nestane animovaným filmovým hitem typu Shreka či Doby Ledové, ale naštěstí ani nezapadne jako Kocour v botách. Své fanoušky si zcela po zásluze najde. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky