Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

adamix

Najvtipnejší animák od prvých dvoch častí Ja, zloduch. Až po dopozeraní filmov o universalovských monštrách považujem tento výtvor za maximálne vtipný s nápadmi, i keď aj s tou modernou prehnanosťou pôsobiť čo najšialenejšie a niekedy až zbytočne ,,cool". Slovenský dabing je dokonalý a scény s neviditeľným mužom ma vždy dostanú do kolien, nehovoriac o otrávenom vlkolakovi :). Za mňa 80%. ()

HellFireFery

Do kina jsem se šel bavit a film mě pobavil skvěle. Animace jsou úžasné, děj je jednoduchý, ale zajímavý a postavičky jsou perfektní. Dokonce mi ani nevadil český dabing, který při písničkách skvěle vynikl. :-) Chcete na chvilku vypnout a užít si skvělou zábavu, tak utíkejte do kina. :-) ()

Palisander odpad!

Instantná polievka. Pestrý obal, fádny obsah, žiadna energia. Synteticky prifarbené a ochutené. S každým ďalším sústom chutí menej a menej. Posledná lyžička chce naozaj silný žalúdok. Bábika v cene to nezachráni. ()

Mr.Keli

Animace je zvládnutá na jedničku, zvláštní tvary ladí oku a nutí sledovat i ty nejmenší drobnosti. Hodnocení se zakládá na dabované verzi, ale pochybuji, že výrazně narušuje oproti původní verzi pochopení děje a jeho splynutí s divákem. Škoda, že ve filmu není žádná scéna, která se vám vryje do kůže. Vytěžit se z toho dalo více. 60% ()

Anarion odpad!

Haló, pane Tartakovsky, Sandlere a další, máme rok 2012. Dnes už vážně nestačí vzít totálně klišovitý příběh, podprůměrnou animaci (které ani „3D“ nepomůže), prošpikovat tento mix tunou popkulturních odkazů a považovat to za jakkoliv konkurenceschopný animovaný film. Věřím, že obzvláště americké děti možná na něco takového uslyší, ale zde v Evropě ještě nejsme zcela dementní. My bychom rádi alespoň trochu té originality. Jediný alespoň zdánlivě novotou vonící iniciální nápad o záměně špatných za dobré totiž hrubě nevychází, poněvadž pro příběh samotný je k ničemu. I když ona snaha o zápletku přichází vniveč celkově, neboť nesympatickým animovaným postavičkám stejně žádný divák nic moc dobrého nepřeje, o sžití s nimi nemluvě. A celou tuto neoriginální hanebnost nezachrání ani přiblížení se (mladším) divákům kompletním domácím dabingem. ()

SheldonShamy

Milé, vtipné, trochu i romantické. Taková novodobá pohádka pro děti. Příběh originální, to se musí nechat, ale nic světoborného to zase není. Klasická úsměvná komedie. Nutno zmínit, že některé vtipy se jim opravdu povedly, ale některé mi přišly zase naprosto nemístné. Doporučuju na odreagování, uklidnění nebo zlepšení nálady :) ()

Eonex

Neni to nuda. To je důvod, proč tomu dávám tři hvězdičky. Bavila jsem se, ve filmu je plno vážně vtipných scének i hlášek a to oceňuji. Jakmile ovšem dojde na posuzování děje, charakterů postav, hudby a celkové kvality filmu, je to podstatně horší. Písničky jsou jednoduše příšerné (možná je to způsobeno českým dabingem, ale moc bych na to nevsázela), postavy jednají naprosto nelogicky a děj je klasika pro čtyřletého diváka. ()

-VINCE-

Jeden z nejlepších animáčů co jsem měl tu čest vidět. Pár záchvatů i nějaká ta slza ukápla. Doufám v pokračování... ()

Don Maty

Hotel Transylvánia je nezvyčajný animovaný film jedine pár vtipmi, na ktorých som sa ale naozaj schuti zasmial. Nekoná sa žiadna veľkolepá udalosť a hlavne, koľko krát sme už počuli, že láske nesmieme brániť, a koľko krát sme videli uvedomenie postavy zo sekundy na sekundu? A zvlášť v animákoch... 3* ()

Scarsyan

Film, ktorý by som si asi druhýkrát nepozrel sám od seba, ale každopádne som sa pri ňom bavil a niektoré scénky, ktoré už boli aj spomínané podaktorými, ma dostali do kolien :) Dej je veľmi rýchlo plynúci, ale nemyslím, že by sa dalo nejak v ňom stratiť a skôr by som povedal, že je ťažšie predvídať nasledujúce minúty. Koniec je samozrejme jasný od prvej chvíle, čo sa tam "Johnnystein" objaví :D Celkom príjemná oddychovka, ale uvidíme ako sa Tartakovsky popasuje s dvojkou, pretože neviem v akom dejovou duchu by sa mohlo pokračovanie odohrávať.. ()

AARONN

Po neuvěřitelně vtipném traileru jsem se opravdu těšil, avšak přišlo zklamání v podobě jednadevadesátiminutové nudy. Vtipy ohrané a nezáživné. Není to špatný film to vůbec, animace, zvuky, kamera je kvalitní, ale ta nuda..a popravdě, kdo se dívá na film aby chvilku nudy zaplácl nudou? Nikdo. ()

natalie15

Už tak dávno som sa na niečom tak zchuti nezasmiala! Hotel Transylvánia je inteligentná animovaná komédia pre celú rodinu, je svižná, vtipná, parodujúca, dojemná a najmä - s dobrým nápadom - strašidlá sa boja ľudí, to tu ešte nebolo! :) Príšerky sú skvelé, ale najlepší je Drakula - pretože každá jedna scéna kde chýba mi pripadala akási... suchá. Takže **** a slušných 80%. ()

CrazymanM

Další výborný animák,skvěle jsem se bavil,ta kombinace všemožných monster byl dobrý nápad.Ono aby někdo zkurvil animovanou rodinnou komedii,to už musí být opravdu "umělec"!!! ()

GoloBB

Možno to chcelo väčší vklad Sandlera a jeho party do scenára... neviem... ale niektoré fóriky určite ušli :) ()

Rastman

Dobrý animák pro mě znamená hlavně zábavu, chechtat se u něj, nějakou tu láskyplnou linku a dobrý konec. Má to být nenáročná odpočinková zábava, která ve vás zanechá pocit lehkého, radostného blaha. A to Hotel Transylvania splňuje. Není to nejoriginálnější z příběhů, ale to ani být nemusí, neboť kulisy a samotný původní námět dostatečně postačují k tomu, abyste se místy chechtali jak malí. Za mě rozhodně na plných 5 hvězd, protože už teď vím, že si ho rozhodně pustím ještě jednou, což samo o sobě něco znamená. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky