poster

Hotel Transylvánie

 • USA

  Hotel Transylvania

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia

 • Velká Británie

  Hotel Transylvania

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  **

  Môže to vyzerať nefér odsúdiť animovanú rozprávku len preto, že je viditeľne určená najmenším, no Hotel Transylvania je proste zlý film. Od klišé štylizácie (prečo všetky postavy v animovaných filmoch vyzerajú posledných 10 rokov rovnako?), neskutočne šablonovitého scenára až po rezignáciu na akýkoľvek nadhľad. Teda nie úplne, vo filme je asi päť minút, ktoré vyvedú film z údesnej predvídateľnosti a to je moment, keď monštrá vyjdu z hotelu a zistia, že ľudia sa ich neboja, práve naopak, sú ich fanúšikmi (zaujímavá reflexia žánru horor). Bohužiaľ vydrží to asi päť minút a potom prichádza opäť raz klišé a klišé a klišé a...(18.8.2013)

 • MMR
  ****

  Pěkná jízda a velice zábavná podívaná. Ovšem něco mi brání dát plné hodnocení, ale netuším co. Zezačátku mi to připadalo jako jeden dlouhý trailer, jaký v tom byl zmatek.(25.2.2013)

 • Shakers
  ****

  Jeden s tých lepších animákov za rok 2012, ale niečo mi tam chýbalo. Ten príbeh nie je zlý a je fajn, že je tam monštier až po strop Drakulovho hotelu, ale chcelo by to viac vtipnejších momentov. Na to kolko je tam postáv mi to príde trošku nevyužité. Každopádne sa jedná o fajn animák s dobrou animáciou a fajn postavami, ktorý viac zabaví ako nudí. Slovenský dabing tiež stojí za to. 80% - 4*(23.2.2013)

 • Skejpr
  ****

  Pár haluzních fórků, něco málo glos, v zásadě ničím vybočující, přesto neuvěřitelně feel good :))(15.1.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Lidi o strašidlech říkají spoustu ošklivých a nepravdivých věcí, třeba to, že upíři sají krev. Ale fuj, co si myslí, že by požírali něco trejfe, hnusnou lidskou krev? A vlkodlaci že jsou zlí? Takoví rozkošní vlci a ta jejich štěňátka, celá smečka těch nevycválaných zmet... bratránci drazí. Když chcete odsuzovat, zameťte si před vlastním prahem, já tam pak zkusím strčit prstík nebo dva a běda vám, jak budete asociální a skřípnete mi ho mezi dveře. To bych musela ... s vlídným úsměvem zkusit znovu podruhé, nebo po sto osmé, nebo po milion šesté, protože my strašidla jsme přímo nelidsky báječná stvoření. A je s námi neuvěřitelná sranda. Ona taky možnost měnit se v netopýra, létat na stole či na koštěti, používat draka k vyhřívání sauny nudu prakticky nepřipouští. Jedna věc funguje stejně ve světě strašidel i lidí, když se na někoho podíváte a ozve se to magické (vida, kouzlo, takže to patří přeci jen k nám) "cink". Jo, lidi, mějte rádi svoje strašidla.(22.7.2013)

 • - V pokoji Mavis je možné si mezi dekoracemi všimnout plakátu s podobiznou Seleny Gomez, která jí propůjčila hlas. (Illuminare)

 • - Vstup do jeskyně, kam Mavis vezme Johnnyho, je ve tvaru tváře Fantoma opery. (HellFire)

 • - První celovečerní film Genndy Tartakovskyho. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace