Hotel Transylvánie

Hotel Transylvánia

Hotel Transylvania

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 91 min

Nenáročná, milá jednohubková pohádka pro celé rodiny, která nejvíce trpí tím, že na podobné téma (rodič se musí vyrovnat s dospíváním svého dítěte) se toho v poslední době vyrojilo přespříliš, a popravdě, častokrát s lepším příběhem. Obsahuje však pár doopravdy dobrých vtipů. (Můj favorit: "Máš něco nového, zombie Beethovene?" "Ne-e-e-ééé.")(25.8.2013)

Celkem srandovní animák. I když zápletka není nijak originální, stejně to pobaví. Hrabě Dracula má v Transylvánii svůj hotel pro strašidla. Jenže se mu tam dostane člověk. Po čase se sblíží. Jake se ale zamiluje do jeho dcery Mavis a ona do něj. Dracula jim pochopitelně nepřeje. Nakonec se ale usmíří a všechno dopadne dobře. Některé potvory jsou vážně zajímavé. Večírky tam měli hodně našlapané. ;) Dobrá byla parodie na Stmívání. "Já nedělám: bleh, bleh bleh!" :D(21.2.2013)

Nebylo to špatné, chvilkama docela hravý animák plný odkazů na klasická hororová monstra, který mě hlavně ke konci několikrát slušně pobavil a vůbec mě celou dobu bavil víc než takový Paranorman, nebo celovečerní Frankenweenie. 60% 3D: ***** u mě přesně splnilo ta očekávání, jaká u 3D animáků mám, pěkná práce, chvilkama jsem nevěděla, čím se kochat dřív.(19.2.2013)

Ja mám pocit, že som sa pri tomto animáku smiala aj na tom čo vtipné byť nemalo. Namosúrený tatko Drac, bol neskutočne úžasný ale zas keď nahodil ten ňuňu fejsík s úsmevom tiež som nevedela odolať, navyše jeho neodolateľný prízvuk sa veľmi dobre počúval, Adam Sandler má u mňa hviezdičku. Film chrlí jednu hlášku za druhou a narážky na ľudí, ktorí si všeličo o príšerách myslia ma dobre pobavili. Chcela by som pripomenúť však jednu, kde Dracula označil, práve ľudí za príšery. Keby som tam potľapkám ho po pleci a len mu kývnem hlavou na znak súhlasu, že má úplnú pravdu. Genndy Tartakovsky si u mňa vyslúžil obdiv. Teraz ho už nebudem obdivovať len kvôli Dexter's Laboratory, ale i kvôli Hotelu Transylvánia. Bravó som neskutočne spokojná s filmom. Vedela som, že práve tento ma nesklame.(18.2.2013)

• D.Moore

Čistě průměrný film. Tvůrci zřejmě zamýšleli kanonádu vtipů, jenže zdaleka ne všechny pokusy o humor jim vyšly, navíc se nevyhnuli asi největšímu nešvaru současné (především americké) komediální tvorby - bolestivě krkolomnému kombinování humoru s moralizujícím poselstvím. Ano, ano, tu a tam jsem se vážně zasmál, ale často to zkrátka bylo takové, hm, bezkrevné.___P.S. Vlk(odlak) Wayne se v českém dabingu jmenuje Helmut a má německý přízvuk. Tuší někdo proč?(19.4.2015)