Scooby-Doo a kletba Kleopatry

Scooby-Doo in Where's My Mummy?

Scooby-Doo, kde je moja múmia?

Animovaný / Dobrodružný / Mysteriózní / Fantasy

USA, 2005, 72 min

Joe Sichta

Thomas Chase

Český název je Scooby Doo a kletba Kleopatry. Jinak mé hodnocení berte s nadhledem, já mám velikou slabost pro Scoobyho a jeho příběhy/dobrodružství.(30.12.2008)

Bohatství Egypta bylo navráceno jeho lidem a my jsme si při tom užili hodně legrace. Scooby Doo ten prostě nikdy nezklame. Už taky víme, proč mají sfingy ulomený nos. Že by rachejtle?(19.10.2009)

Super! Další Scooby a jeho záhady. Mumie, zombie, mrtvá armáda a typický humor partičky kolem Scoobyho. Pro všechny příznivce povinnost!(1.3.2009)

U Ascoobysse takovehle vykradani jsem v animaku jeste nevidel. Tam narvali snad vsechno :D A ta hudba... I Imothep by se divil. :) No, ale na celovecerak dobry... 8) Klidne bych si to dokazal predstavit i jako dalsi hranou verzi. Jako ze ty soucasny se veru moc nevyvedli, zejmena pak vydeni podzemniho chramu by vypadalo hodne dobre. 8) Jenze to by pak asi Sommers puknul vsteky. B) To je prave to kouzlo animovaneho sveta, nepotrebujete zazraky aby jste dokazali velka kouzla. tedy rozpocet. 8) Vyprava, interier, pribeh, humor. Super Ale ten tradicne debilnoucky konec... mno. B) Chte nechte musim jednu hvizdu ubrat. Skoda. Ale jinak super z 80% filmiku povedeny.(8.3.2014)

I keď príbeh nebol až tak tip-top vynahrádza to naozaj úžasný vzhľad Kleopatrinej armády a vlastne i samotnej Kleo. Rozuzlenie, že dovi dopo to som fakt nečakala. Bola to pecka. A tak trošku ma potešila tá lovkyňa pokladov či už to bolo spravené zámerne alebo nie, pripomínala mi moju milovanú Laru Croft. Keď mala na sebe ten plášť tak trochu som dúfala, že bude mať hnedé vlasy a zapletaný vrkoč. Škoda vykľula sa z toho blondínka s veľmi krátkymi vlasmi na môj vkus. Ale tak či tak bola príjemným obohatením.(7.6.2014)