Jurské komando

USA, 2008, 85 min

Griff Furst

Paul Bales

David Michael Latt

Tento fil je hroznej. Neskutečně. Díky němu získáva pojem "trikově nabité akční sci-fi" zcela nový rozměr. Pět hvězdiček si rozhodně zaslouží, neboť jsme se již dlouho takto nepobavili. Jeden nesmysl za druhým, tu a tam jeden opakovaný záběr, dinosauří triky jako od Zemana a originální herecké výstupy ala Power Rangers. Prostě paráda.(17.2.2013)

• Pecival

Tohle vůbec nebylo špatné. Ani nevím na čem bych film nějak elegantně zhodil, prostě to byla neuvěřitelně mile tupá podívaná, kde každý trik raptora, vyvolá úsměv na tváři. K tomu lovci nabodávající raptory na kůl, když marináci s kvérem nic nezmohli, drsný lukostřelec co skolí ptáka, kterej dávku ze samopualu vesele ignoruje a zvláště závěrečné náhánení raptora do tunelu v ulicích velkoměsta, pomocí sprintu. No prostě nebudu vám lhát, skvěle jsem se bavil.(25.6.2010)

• Terva

CITÁT - Máte výstroj, máte mozek, myslete a choďte všude včas......... Další příběh z nekonečné palety společnosti Asylum. Cestování časem a dinosauři. A protože už jsem viděl od této společnosti dinosaury v Los Angeles, nečekal jsem kvalitní triky a kvalitní příběh. CITÁT - Sedm milionů let zpět? Kurva! Berem!......... Tak jediné, co je na příběhu dobré, je myšlenka samotná. Ostatní stojí za starou bačkoru. Příšerné dialogy, nevkusná hudba, nevýrazní herci a jejich herectví samotné, je k pláči, triky jsou snad nejhorší, co jsem od této společnosti viděl a ani kamery nic nepředvede. CITÁT - Je mi líto....... Spielberg a Emmerich se asi musejí chechtat, pokud tedy měli náladu se na to podívat. A pokud se chcete podívat vy, tak doporučuji myslet na jedni zásadní věc: TV NOVA nikdy něco tak dobrého nenatočí. Proto taky ta jedna hvězda. CITÁT - Žere helikoptéry a je chladnokrevný.............(7.11.2014)

• blekekeke

Horolezkyně, horolezčata, bacha na popruhy. No, ale měl jsem to tušit, že s prasklým popruhem, to je o držku. O přesdržku to vlastně bylo od začátku po konec. Co taky, 49 a holky jak z loňského katalogu. Kolik že? 6let života v pustině? To na ten kus kovu nikdo nešlápl? Hod granátem na ptákoješterku bylo vrcholem okamžiku ... Armádní centrum a kde jsou vojáci??(4.1.2013)

• feryk

Po přečtení oficiálního textu distributora mám pocit, že nám někdo servíruje úplně jiný film. Naprosto nechápu, kdo a proč mohl natočit v dnešní době takový paskvil. Takhle špatný film se jen tak nevidí, dějově prázdné, hercům nevěříte vůbec nic, nuda a nuda a ty triky?? wtf? Možná před šedesáti lety by to uspělo, dnes to působí slušně řečeno trapně a komicky a o akčním scifi nabitém efekty si nechte zdát. Zdatný školák vám udělá lepší efekty na svém tabletu. :D Tohle je velká, ale hodně velká amatérská práce. Za skákajícího dinosaura požírajícího vrtulníky, auto jedoucí pozpátku a další komické prvky sem uvažoval o jedné hvězdičce, ale to fakt nedám... :D(23.2.2014)

• - Natáčelo se v Kalifornii v USA a v Belize. (Cheeker)

• - Ve scéně v první minutě, kdy Michelle (Michelle Dickson) začíná slaňovat do jeskyně, lze v odrazu její přilby vidět reflektor a několik členů filmového štábu. (Terva)

• - Přestože originální název filmu zní 100 milion BC, v samotném příběhu se mluví zhruba o 70 milionech let před Kristem. (Terva)