Zevlovat a prudit

Observe and Report

Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Jenom tak úvodem: Mnozí potřebujou nakopat prdel. A nýní k filmu. Řeči o tom, že se jedná o nejhorší "rogenovku" jsou naprosto zcestný. Připadá mi to, že někdo zde film vůbec nepobral, možná to někdo sledoval ve výrazném stádiu opilosti, či zhulenosti. Rejpat do toho nechci. Každopádně se jedná o prvotřídní zábavu, která je dokonale vystavěná na perfektní hudbě a mnohých situacích, ze kterých jsem byl totálně paf (v dobrym slova smyslu). Dvě hvězdy za Rogena, dvě za výbornej výběr hudby a poslední za celkovej dojem.(7.9.2009)

Je pravda, že je to trochu jednoduché, ale tých osemdesiat minút je celkom znesiteľných. Čosi ako príprava na ZELENÉHO SRŠŇA. Seth je fajn, dokonca aj bitky sú fajn. CLERKS alebo PINEAPPLE EXPRESS sú určite lepšie. Na tento film sa však nedá hnevať, lebo je miestami taký uletený, že ho nemôžete brať vážne - rovnako ako ho vôbec neberú vážne ani tvorcovia...(10.4.2012)

Jedna z najlepších Rogenových komédií. Seth hláškuje, fuckuje a je ten pravý sympaták s ktorým by ste po práci zašli na jedno, dve chladené. Film ma príjemnú 86 minútovú stopáž a tak tam nenájdete jediného hluchého miesta a k tomu počas celého filmu hrá skvelá muzička. Proste parádna zábava na teplý večer(nie teplý ako gay večer, ale skurvene nechutne teplý večer akože "je teplo večer"). Ten kto dáva nízke hodnotenie prípadne fuckuje: nemá zmysel pre humor a nemá čo strkať nos do takýchto filmov. PS: Zedli ste mi všetci čo dali pod 4* Nie ste hodný tohto filmu!(3.8.2009)

Derek Zoolander ma buranskeho nasledovnika. Sice postrada jeho lehkost a obcas az zbytecne moc tlaci na retardovanou pilu, zato je ale obklopen spoustou samoucelne nahoty (ne vzdy zenske) a neboji se otevreneho nasili na teenagerech. No a kombinace: Zpomalovacka + Rogen + Queen muze byt za urcitych podminek smrtelna.(3.8.2009)

Příběh prostého Ronnieho, který si bere za cíl jako ochránce obchodního domu chránit svět před zlem. Celkově pokud by se ubralo pár vtípků a krapet ubral ten "americký svět" tak je to zajímavé drama. Ronnie má doma matku alkoholičku, má sen být policistou a problémy najít pravou dívku. Takto kdyby v tom hrál třeba Ed Norton by to vypadalo uplně jinak. Seth Rogern je momentálně v kurzu a jeho Ronnie je opravdu typický hero-looser v dnešním světě. Co mu nejde tomu nejde. Musíte si taky dost zvyknout, že je slušně nesnesitelný, ale já ho prokoukl. Půl hodiny jsem se krapet ztrácel až jsem našel smysl filmu. One-man hero-looser Ronnie tak jako hledá úchyla tak stejně jsem hledal svůj bod v tomto filmu. Není to žádná taškařice od první minuty. Byť se dalo těžit mraky komických situací, tak si myslím, že by pak tento film spadl do frašky. To hlavní je však příběh Ronnieho, který se pro mě stal uvěřitelný. Odmažete-li nezajímavé postavy ostatních bezpečáků, neskutečně nesympatickou Annu Faris (poslední dobou se mi líbila, ale buď to bylo postavou nebo něčím jiným) a onen "americký svět" pak se dostanete k slušnému filmu o jednom obyčejném hrdinovy od vedle, na kterého už těch neuspěchů a všeho bylo tolik, že mu ruplo v bedně. Komu by ne? Vysvětlím ten americký svět: zmlácení skejtáků nikdo neřeší stejně jako nepadlo obvinění, když normálně odpráskne uchyla a nebo zbije desítku policistů. Za to vše dostane náš Ronnie zpět svou práci, novou dívku (moc příjemná Collete Wolfe) a ještě prostor v TV. Jen abych neříkal, že jsem si film užil jako drama tak má film skvělé zábavné scény: zanechání na křižovatce, zmlácení skejťáků, honění úchyla a bitka policajtů. Musím pochválit, že v celém filmu znějí hlavně Queen, které mám moc rád (songy Hero, Its Late). Jsem zvědavý jak si s hrdiny popere Seth Rogen v Green Laternovi. Nemusím se určitě po tomto bát. "BUM"(29.11.2009)

• - Skladba znějící při závěrečné scéně během honičky za nudistou v nákupním centru je "Where is my Mind" od kapely Pixies, která se objevila již v závěrečné scéně a titulcích filmu Klub rváčů (1999). (8Dandee)

• - Poté, co se Sethovi Rogenovi během filmování v nepříznivém ovzduší v Novém Mexiku, nabyl herec přesvědčení, že by měl zhubnout. (cvaky32)

• - Během natáční jedné z bojovích scén Seth Rogen zlomil omylem jednomu z kaskáderu nos, když jej skutečně uhodil do tváře. (cvaky32)