Zevlovat a prudit

Observe and Report

Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Podľa hodnotení vidím, že nie každému vonia tento štýl humoru - vulgárny, primitívny a morbídny. Taký ale ja mám rád a vždy ma najviac pobaví. Liottu síce veľmi nemusím, ale tu bol v pohode. Skvelé vedľajšie postavy a to kolegovia od ochranky, ožratá mamina a hlavne obchodník Aziz Ansari (fuckovacia scéna - vrchol filmu). Finále ma prekvapilo a dokonca príjemne šokovalo, toto som fakt nečakal.(6.7.2010)

• milka

Zatím asi nejhorší Rogenův film, aneb i pod tím vším velkým výběrem rolí můžete jednou šlápnout vedle. Příběh je docela podobnej Policajtovi ze sámošky a je snad ještě o třídu méně vtipnej (a to jsem si myslel, že to nejde). Celý je to o ničem, zasmál jsem se asi jenom dvakrát a na to, že to trvá asi hodinu a čtvrt, jsem se málem unudil k smrti. Hlavní hrdina je navíc maximálně nesympatickej a člověk mu celou dobu přeje opravdu jenom to nejhorší. A navíc je tady nesnesitelná Anna Farris a šišlající Michael Peňa. Aspoň, že ten Ray Liotta byl dobrej a ty bitky byly taky docela dobrý. Jinak ale velice nudné a trapné. 30%(13.8.2009)

Klasicky parádní a chytlavá komedie, která pobaví spíš chlapy, který si rádi sednou do hospody a daj si dvě nebo tři piva a víc v tu chvíli řešit nechtějí. Zevlovat a prudit se totiž vůbec s ničím nesere, morálně se ztrácí na míle daleko a to mě v tomhle případě dost baví. Průměrný hodnocení se dá pochopit, na druhou stranu nechápu zdejší vkus lidí, kteří film teda vidí a nakonec ho ohodnotí odpodem nebo jedním žetonem. To se ani na takový film nemusí koukat, protože pokud je u nich morálka na prvním místě, pravděpodobně s nimi nebude něco v pořádku.(13.1.2011)

Proč se na film podívat: Závěrečná scéna ( scény: ) a Seth Rogen ( poměrně jako vždy ) stojí za vidění...Proč se na film nedívat: Průměrná komedie, které by slušelo žánrové uspořádání do nějakého celku a ne jen od každého trochu a nakonec vlastně vůbec nic, podívat, zapomenout a tešit se na jiný a lepší film. Proč 3 hvězdičky: Jsem fanda Rogena, utáhne snad všechno na plátně, včetně šíleného scénáře ( špatného scénáře ), i debilně napsaný vedlejší postavy, které nepřináší vůbec nic svěžího do žánru, se náramně svezou s jeho komediálním talentem, proto dávám 3 hvězdy, nenudil jsem se!!(13.8.2009)

Moc tomu průměrnýmu hodnocení nerozumím, byla to docela prdel. Seth Rogen vypadá jako dement a tak mu role dementního hlídače obchoďáku celkem pasovala. Byly tam však momenty, kdy mi přišel badass - třeba když zmlátil šéfa tý pekárny / kavárny nebo když s Michaelem Peñou šňupali koks a mlátili nezletilý skejťáky :D Jinak Ray Liotta v roli detektiva byl mega svině a Anna Faris byla naopak docela hyper (hlavně poblitá). PS: Škoda že se pervert k Anně Faris nedostal, zajímalo by mě, co by jí proved.. Slabší 4*(14.3.2016)

• - Během natáční jedné z bojovích scén Seth Rogen zlomil omylem jednomu z kaskáderu nos, když jej skutečně uhodil do tváře. (cvaky32)

• - Poté, co se Sethovi Rogenovi během filmování v nepříznivém ovzduší v Novém Mexiku, nabyl herec přesvědčení, že by měl zhubnout. (cvaky32)

• - Role detektiva Harrisona byla původně napsána pro Dannyho R. McBrida .Ten jí musel odmítnout kvůli závazkům k jiným projektům. Roli tak dostal Ray Liotta. (cvaky32)