Zevlovat a prudit

Observe and Report

Kráľ shopping centra

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 86 min

Derek Zoolander ma buranskeho nasledovnika. Sice postrada jeho lehkost a obcas az zbytecne moc tlaci na retardovanou pilu, zato je ale obklopen spoustou samoucelne nahoty (ne vzdy zenske) a neboji se otevreneho nasili na teenagerech. No a kombinace: Zpomalovacka + Rogen + Queen muze byt za urcitych podminek smrtelna.(3.8.2009)

• Cival

Nechytlo, ani na chvíli, přestože je tenhle film divnej, nepříjemnej a překvapující celkem chytrým způsobem. Normálně bych se spoustě nadšených hodnocení okolo divil, ale vím, že film pochválil guru Tarantino... a ten má furt moc moc oddaný kluky za sebou, který by kvůli němu blahořečili snad i Lidice. Enjoy :)(5.5.2012)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $24,007,324Tržby Celosvetovo $24,881,177Tržby za predaj DVD v USA $10,574,720 //počet predaných kusov 580,613(5.1.2010)

• choze

Ani by nevadilo, že je Rogen za takové nesympatické hovado, ale ten film prostě není vtipný.(6.5.2015)

Těžce rozprouplný film. Hlavní postava mi nedělá problém ani nejmenší, ale děj mi připadá tak zvláštní, depresivní, ale i tak koukatelný, že mé hodnocení je amplitudou od 1 do 5. Komedie bych z označení vyškrtnul nebo minimálně doplnil o další žánrová zařazení.(2.2.2010)

• - Poté, co se Sethovi Rogenovi během filmování v nepříznivém ovzduší v Novém Mexiku, nabyl herec přesvědčení, že by měl zhubnout. (cvaky32)

• - Během natáční jedné z bojovích scén Seth Rogen zlomil omylem jednomu z kaskáderu nos, když jej skutečně uhodil do tváře. (cvaky32)

• - Role detektiva Harrisona byla původně napsána pro Dannyho R. McBrida .Ten jí musel odmítnout kvůli závazkům k jiným projektům. Roli tak dostal Ray Liotta. (cvaky32)