Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Brain-D

Neskutečná fightovská řezba, která opravdu pobaví. Scénář tu není slabý, ale jde poznat že hl. věc jsou tu Michael Jay White a jeho bitkařské umění. ()

VanTom

Slušně rozepsané postavy (včetně kultivovaného záporáka) si držely své charisma počas celé jednoduchoučké story. Michael Jai White v ní ve stylizaci do "bedés" nepřemožitelného suveréna předvedl pár velmi vychytaných kopů, když každého "neporazitelného" soupeře knokautoval v několika málo vteřinách. ()

JohnSmith

Trošku jsem zavzpomínal na van Dammovo Lví srdce,ale ač jsem tenkrát hodnotil přísně za špatné souboje,mělo to alespoň nějaký děj. Což se o Blood and Bone říct moc nedá. Souboje jsou asi 4 jestli jsem dobře počítal, White sice předvádí co umí a jak má natrénováno,ale jinak nic víc. Velká škoda. ()

NoFiction

Docela levný béčkový film, kde negr oslovuje dalšího černocha : "negře". Nečekejte od něj žádnou extra zápletku. Snímek je převážně zkonstruován na základě street soubojů. Michael Jai White působí ve fightech až příliš sebejistě, jakoby to bylo vše uměle vykonstruované. Závěrem : odpočinkový film, nad kterým nemusíte přemýšlet. ()

m.a.t.o.

"...a v druhom rohu stojí muž, ktorého volajú Bone, pretože...pretože ho tak rodičia pomenovali." Fajn. Nie zlé, ale ani nič prekvapujúce. Pri súbojoch síce bolo vidno, že je to naozaj len akože, ale žeby mi to nejak perkážalo, hmm, ani nie. Michael Jai White to celkom dobre kompenzuje tým, že ešte stále vie potiahnuť film, ktorý stojí iba na ňom. Réžia nebola taká vymakaná ako pri Undisputed 2, ale súboje nezabila, takže je to v pohode. Vzhľadom na veľmi nízky rozpočet $3.700.000 si odpustím aj kritiku (najmä kamery). pretože niektorí takzvaní filmári dokážu s 10x väčším rozpočtom točiť také zhovadilosti, že Blood & Bone popri nich vyzerá ako film roka :-) 55 % ()

Kosmik 1

Trocha povedených soubojů nemůže zakrýt chatrný příběh. Pro mě navíc zcela neznámí herci, nutno dodat, že nijak zvlášť sympatičtí. Některé souboje, ač se zdají být dobré, tak po bližším prozkoumání působí dost nereálně. Přesto mě na tom všem něco bavilo a vydržel jsem do konce. Znovu bych se ale nepodíval. 55% ()

BuryGol

Příběhově, kamerově a herecky je to absolutně o ničem. I dítě ze základky by to zvládlo. Ale za ty bitky a hlavního hrdinu (Michaelovi je tady 42 let, to mě podrž) je to za ušmudlaný tři hvězdy. Ale ty fighty si budu pouštět častějc. Možná, že kdyby si s tim někdo víc pohrál, mohlo to dopadnout líp. ()

Pecival

Začátek, kde si krůtička White povodí skupinku gansta negrů v base navnadí na totální béčko s hromadou špatných výkonů, dementních hlášek a těch nejdrsnějších negrů z Bronxu. Ono - svým způsobem to film opravdu má, ale není to ono, nejede nadoraz. Navíc v druhé půlce už se tlachají nějaký srance, místo pořádných kopaček do hlavy a to bolí. Souboje nejsou vyloženě špatné, ale je to takovej balet (vždycky mě strašně štve jak si ti šašci vůbec nekrijou hlavu). Škoda, že to vyšumí během druhé půle do stracena, protože našláplo to má slušně. Tak za toho Sappa (kterej zdaleka nemá takovou formu jako když dostával naprdel v K1) dám slabší tři. Jo a White je fajn, má svý roky, tak ho snad ještě uvidíme v nějaký slušný béčko roli. ()

ZkuKol

Nechápu, proč se pro tyhle filmy stále ještě píšou scénáře. Vždycky je to vyčpělá hovadina a kluci to stejně neuhrají. Eamonn přehrává jak divej a Michael střídá tři ksichty. Děj je nelogický a dialogy při nejlepším zbytečné. Ale je to žánrové béčko, takže co chceme. Velmi dobrá je ruční kamera, obzvlášť při závěrečném dvojsouboji, hudba příjemně dunivá a choreografie přiměřeně nápaditá. Nebýt té plesnivé vaty mezi tím (ano myslím děj), úroveň zábavnosti by vzrostla o 50%. Bone přichází z vězení zachránit rodinu a čtvrť svého mrtvého kamaráda z vězení, jo a záporák nemá rád, když se mluví sprostě... 45% ()

BMAJTZ

Na můj vkus jde prostě a jednoduše o bezduchou mlátičku se špatným příběhem. Bojové sekvence jsou ale to co z tohoto filmu dělá snesitelnou zábavu. ()

sedm.1

Gigantickej námrd a film, ke kterému se přesně hodí výraz ULTIMÁTNÍ!!!! A já se opět a znovu ptám, co zatraceně už všichni vlastně chtěj a na co si to hrajou??? Je to sakra nářezový béčko, tak přece nemohu čekat nic jinýho než polopaticky odvyprávěný příběh, skvělé bojovníky, jejich nekompromisní a krvavé zápasy se skvělou choreografií soubojů a samozřejmě aby to celé bylo zabaleno do cool kabátku. A to všechno Blood and Bone má, a to rovnou v tom kurevsky nejexkluzivnějším balení!!! Já jsem u této bojovky skutečně slintal blahem. Michael Jai White je nehoráznej řezník a já osobně ho řadím spolu s Tonny Jaa k těm nejďábelštějším bojovníkům filmového světa součastnosti. Ten chlap je prostě neuvěřitelnej a podobně jako u Scota Adkinse je mi strašně líto, že se stále ještě neprotloukl do první ligy, protože to je vážně hroznej masakrátor a jeho umění, stejně jako muskulatura, je fantastické, nepřehlédnutelné, dechberoucí. Navíc právě díky jeho dovednostem si tvůrci mohli dovolit nakopat do řitě ,,akční" kameramany a střihače, takže všechny souboje jsou úžasně přehledné, vychytané, drsné a já si je užíval jako malé děcko. Co mě však překvapilo asi nejvíc, byla i poměrně zábavá a vůbec ne idiotská zápetka, která sice neoplývala originalitou, ale měla spád, poutavý příběh a i správnou, žánrovou atmosféru. Blood and Bone se zkrátka okamžitě stal jedním z mých nejoblíbenějších bojových filmů, má styl, má šmrnc a především tam je Michael Jai White. ()

herr_carter

Velice příjemně překvapen jsem byl tímto né příliš známým filmem (shlédnuto ve fázi sledování filmů Neporazitelný) a celkově v éře sledování M.J.Whitea. Je fakt neuvěřitelný, jak může být taková hora svalstva hbitá a mrštná, neuvěřitelně dynamickej kulturista.................... moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Kuny27

pár vecí bych vytknul, ale to zastiňují Bojové scény, ve kterých Michael Jai White velice vyniká, až na předposlední s Mattem Mullinsem, kde je dobře vidět, jak mu Matt pomáhá se vyšvihnout mu kolem krku. Ale děj je nic moc ()

Nemik96

Akční rubačka se slabým příběhem, ve které mě nepřesvědčily ani bojové scény ani Michael Jai White, u kterého jsem postrádal jakekoliv charisma. Zlatý WARIOR s Tomem Hardym Blood and Bone je bohužél jen průměr uděluji 3***. ()

KoRner

Takémuto typu filmu odpustím stupídny dej, hrozných hercov, ale nemôžem zabudnúť otrasné bojové scény. Ani by sa to nedalo nazvať bojové, ale čosi ako telocvik, kde "hrozne podceňovaný" 120 kg svalovej hmoty vážiaci MJ White skáče po multikolorovaných svalovcoch, niektorí viditeľne pod jeho váhovú kategóriu. Sapp je možno najväčší odstrašujúci príklad, ale ten najpotenciálnejší zápas s Kimbom vo väzení ma proste sklamal. Jediný fajt, ktorý vyzeral zo začiatku celkom dobre bol ten posledný s Mattom Mullinsom, ale keďže ho nechali zápasiť v obleku (!) asi vieme ako veľmi chceli tvorcovia vyzerať vierohodne. ()

agass

Docela nenáročná zábava. Hlavní hrdina má charizmatu až na půdu a je to takovej hrubec, že by snad rozkopal i Johna Matrixe. Nerad bych zapomněl na záporáka Jamese, kterej si svou roli viditelně užíval. Čistý tři hvězdy si tahle bitkařina určitě zaslouží. ()

Lefty86

Na radu Figuska se mi dotal do rukou tenhle "remake" Lvího srdce. S Michaelem Jai Whitem jsem viděl nedávno skvělou Favelu a tímhle filmem vysoko nasazenou laťku sice nepřelezl ale neshodil. Chvílema působí až moc béčkovitě a některý herci jsou dřeváci, ale v tomhle žánru už moc vymyslet nejde a jsem spokojený. Souboje jsou výborný a ten závěrečný je suverénní a MJW se tak tváří po celou dobu a jde mu to. 75% ()

Zombi

V rámci béčkových akčních pecek je to celkem příjemné překvapení, oldschoolová pouliční mlátička, která příběhem samozřejmě nepřekvapí, ale zato to vynahrazuje bourákem MJW v hlavní roli a slušnými bojovými scénami s překvapivě rozumnou kamerou, která je snímá. Znamená to, že bitky jsou krásně přehledné a člověk si jich užije poměrně dost. Příběh je takové to westernové: přijde chlapík z neznáma, vykydlí póvl v městečku, sblíží se s osudem ošlehanou roštěnkou s nějakým tím děckem, pomůže jiné roštěnce v nesnázích a nakonci si jde zařídit ještě pár věcí do zapadajícího slunce. Ale proč ne, mě se to líbilo, jen ta hudba není můj šálek kávy, jenže co jinýho narvat do filmu kde jsou asi jen 2% herců běloši :o) ()

SICK_BREED

Rozhodoval jsem se vážně mezi dvěma a třemi hvězdami a nakonec jsem se přiklonil k nižšímu hodnocení. Průměrný a ničím výjimečný "arena" film (což samo o sobě není špatné, rád se na podobné kýče z klece dívám), který mě po celou dobu štval dementním obsazením hlavních i vedlejších rolí. Eamonn Walker aka Said, tradičně v přehrávané póze a banda neherecký hovad v čele se stupidní kreaturou Bobem Sappem. Tomu pravděpodobně neřekli že se jedná o natáčení filmu, takže diváka zasáhne slušná dávka koncentrované imbecility, kterou toto přerostlé mimino vyzařuje i ve skutečnosti. Bohu díky za skvělého Whita, který umí hrát a navíc jednotlivé bojové scény v jeho presentaci působí celkem dobře. ()