Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

bobstock

Černý bijec Michael Jai White by svými super quantovými otočkami a kopy ve vzduchu ukopal Nea s Bladem dokupy.. :) 45% ()

Pavelos

Klasická béčková pouliční mlátička.. Totálně nabušenej hlavní hrdina, který je odsouzen k výkonu trestu (samozřejmě je nevinnej) a když se dostane z vězení, tak začne konat dobro, přesně dle mého gusta.. Každý záporňák si zaslouží totálně zmasakrovat držku, popřípadě mu prohnat kulku hlavou a to vše bez jediné obdržené rány;-)) ()

in nomine

Skvělé představení svalnatého mistra bojových umění M. Jai Whiteho. Jednoduchému příběhu vévodí skvělé souboje pouličních rváčů, byť s hlavním představitelem vždy dopadnou hodně jednoznačně, ale to se mi líbilo. Nepřehlédnutelný ve filmu je taky charismatický Eamonn Walker v záporné roli. ()

KOZEL84

Michael Jai White chce být asi''old school action hero''.Jako proč ne,ale tohle teda moc nevyšlo.Že byl příběh o ničem je jasné,jenže ty bojové scény taky za moc nestály a stejně jich bylo málo.Neporazitelný 3 ani 2 se nekonal. ()

Frgy

Svižná, zábavná akce, nějaká ta hláška, dobry souboje a všemu tomu vévodí hustej Michael Jai White. ()

Wardan

Musím říct, že film má velmi příjemnou kameru a střih. Po všech těch Seagalovkách, kde nikdo neslyšel o záběru na celek a kde na každou ránu připadá pět střihů, je tohle vysloveně balzám. O to víc zamrzí, krátkost soubojů, skromná choreografie a fakt, že to prostě vypadá hrozně hraně. Jinak děj je hrozná lobotomie a tvůrci to evidentně tuší, moc tedy nechápu proč je prostřední část tak ukecaná. Mohlo to být o dost lepší, kdyby se tam narvalo více akce. Mnohem slabší než Undisputed II. ()

crha

Takové Rychle a zběsile, ale namísto aut jsou tady negři a místo závodů bitky. Sympatičtí mi byli docela všichni herci, což je u takového filmu záhada. A Bob Sapp je prostě kříženec černocha s gorilou jinak to fakt nechápu. ()

Hapretor

Děj se řešit nesmí. Celkově by hodnocení mělo jít o dost níže, jenže Ten Michal Gay White vypadá kurevsky dobře a kope taky dobře - tahle role čestného, filozofií osvíceného, citlivého a milého "kick-all-bad-ass-motherfuckera" mu sedla jak prdel na záchod. Další hvězda za to, jak nakopával prdele těch mutantů (Big L, HammerMan) - Bob Sapp je sice svalnatej mamut, ale jak je velkej, tak je hnusnej. Ten chlap je vlastně loser. (to už radši Nathana Jonese) A naopak buďme upřímní - kdo by nechtěl vypadat jako Michal? - Je tu pár dobrých scének - ale nebudu spoilit - a za to a Michala ty tři *. ()

Meiers

Hodně slušná záležitost, kde Michael Jai White předváti silovější-západní pojetí bojového umění, konkrétně asi MMA, ale přesto tomu neschází vůbec šmrnc. Zápletka nedělá moc velký bobky, ale hlavní borec je frajer a ukáže toho celkem dost. Samozřejmě to má svoje mouchy a souboje by mohli být pohyblivější a i ta kamera není úplně ve své kůži, ale určitě to za shlédnutí stojí. Schválně se tu dívu, jak jste vy, co jste hodnotili nízko kvůli ději hodnotili a komentovali tady: Ong-bak a rozdávali generálský čtyřky, nedejbože magic five. A co na to říct jinýho, než že jste hovada a vaše soudnost jde srát s mrštným thajčíkem na záchod závodů v gymnastice. ()

Pacek

Říkejte si co chcete,ale mě to na stejný pocit,jako z neporazitelného stačilo.Bitky parádní(ikdyž né jako v UN 2 ale tam to všechno obstarával Adkins),dokonce i scénář mi pasoval a rozhodně se nebudu opakovat po zdejších uživatelích,kteří neustale požadují ,,originální příběh" dnes už nejde vymyslet něco originálního protože všechno už tu bylo.A mé srdce bojovníka tluče radostí.JÁ JSEM TREST BOŽÍ.KDYBY JSI NESPÁCHAL TAK OHAVNÉ ČINY,BUH BY NA TEBE NESESLAL TREST JAKO JSEM JÁ. ()

Hulk Hogan

Oproti Undisputed 2 rozhodně slabší, ale pořád ještě zábavná akční ptákovina. Pouliční zápasy jsou zábavný a určitě potěší i účast známých MMA fighterů Boba Sappa, Kimbo Slice či Giny Carano. I když jsem s Whitem viděl už lepší filmy, tak jsem se docela bavil. Dobrej film, když chcete "vypnout." ()

longercz

Holt když už se máš dát v lochu s někým dohromady, určitě není na škodu, když je to nejlepší "bitkař" na světě, to dá rozum ... :) Jinak akční scény vcelku povedené, příběh není nijak extrémně rozvleklý, tak aby vás začal nudit a snad nejlepším (nejzábavnějším) momentem celého filmu je představování vraždícího homosexuála: "mommy dearest" :D:D:D ()

papaguy

Bone je takový černý Mirek Dušín na steroidech. Hlavního arcizm$da chce dostat tak, že se k němu profightuje. A protože bombuje první ligu v kungfu a má IQ mistra v šachu, ani se u toho nezapotí. Hloupoučká zápletka z toho dělá tuctovou fight-operu. Osvěžení přináší skvěle udělaná choreografie soubojů, pár vtipných fórků a několik zajímavých vedlejších postav. ()

Kingjiri

Akční béčko, který lacinej TV look, minimální výpravu, hroznou hudbu, silně přehrávajícího záporáka nebo laciný kostýmy (ty o několik velikostí větší obleky byly fakt jak pěst na oko) vyvažuje jenom několika pěknejma bitkařskejma scénama. Jenže ty se objevěj jenom na začátku a na konci, přičemž prostřední část je hodně uloudaná a vyplněná plkánim o ničem. Co by taky člověk chtěl v dialozích objevovat fascinujícího při takhle jednoduchym příběhu. Aspoň nějaký hustý béčkový hlášky se mohly objevit, ty by možná dojem z bijáku trochu zvedly. Upřímně vůbec nerozumim tomu, proč je něco takhle příběhově vyprázdněnýho a lacině natočenýho v červenym hodnocení. Těch pár fajnovejch akčních scén na to totiž fakt nestačí. ()

lubomir91

Bitky o ničem, byly strašně krátké a suché...bone byl neporazitelný, kolikrát nedostal ani facku a protivníka odrovnal během několika vteřin.....na film jsem se podíval jen proto, že sem viděl že tam hraje Kimbo Slice, bohužel byl vyřízen v prvních 5minutách filmu. Ani kapka napětí, nic. ()

Sign

Pro mne osobně ve všech směrech mnohem lepší než všemi opěvovaný Ong Bak. A pro to dávám plný počet. ()

Azog

Zajímavá mlátička. Opět jeden z filmů, na kterej musí být nálada - ale když máte náladu podívat se na pár rozmlácenejch xichtíků, tak tady se mlátěj stylově. ()