Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

Ygnor

No to je dobré, trojka má nakonec o deset bodů více jak proklamovaně nejlepší jednička :-O Na druhé pokračování, na jednu noční projkeci z pohledu pouhého videofilmu, docela koukatelné. Hezký návod jak pokořit "ježky" na prorážení pneumatik. ()

Kadas97

Asi by som sa nedonútil tento film pozrieť, ale Tesco ho predávalo za pár centov tak som ho kúpil. Po zhliadnutí uznávam, že sa nejednalo o totálnu somarinu. Pobavili ma hlavne stávky na umierajúceho. 5 z 10 ()

Vabr

Tady jde vidět, že se někdo chtěl přis*at. Trojka je úplně narandom vymyšlená v Las Vegas s jinými lidmi, organizací, průběhem vražd a samotnými prostory mučírny. V tomhle případě nudírny. Postavy jsou nezajímavé a ploché. Hostel III vlastně ani vůbec nedostává svůj osobitý vibe. Killy jsou CGI nebo takové nijaké a upřímně slabé. Té hrůze z killů ubírá i mlhavá atmosféra, která ve 2 předešlých dílech byla odvedena dobře. Dokonce tenhle díl snad působí nejvíc typickým odpadovým dvoutisícovkovým vibem (výbuchy, technologie, postavy…), a to z těch let není. Byla to nuda a jediné, co bych pochválil, že se snažili místy překvapovat, což se i podařilo. Vyhodnocení: Na Slovensku vám to zavřeli nebo co, že jste tady? ()

cinemaboy7

Zbytečné pokračovaní. Jedinou povedenou myšlenku, a to že se příběh odehrává v gamblerském centru Las Vegas a úchyláci si můžou vsadit na to, kdy a jak kdo zdechne a co přitom bude říkat, tvůrci vůbec nevyužili. Toho je škoda, protože mohl vzniknout zajímavý kousek, srovnatelný alspoň s předchozími díly. Šokujících zvratů je nekonečně moc a jsou neskutečně hloupé. ()

Zikus

Kdyby ho tou motorovkou rozřezal hned, tak by ten konec nebyl tak předvítalelnej, a moje hodnocení bylo rozhodně vyšší, ()

Likan7

Tak nakonec je nejsnesitelnějším dílem dvojka. Ale trojka se drží v závěsu. Nemá sice tak chuťový scény jako první dva díly, filmově je ale nejspíš nejzajímavější. Všichni se sice chovají jako idi*ti, ale to asi tak nějak od takových postav čekáme. Je to krátký, takže Vás to ani nestačí tak nudit jako hypernudná jednička. ()

mira.l odpad!

Zajímavé. Pozoruhodné. Jak lze sračku nořit do stále větších sraček. Posledních asi 7 - 10 minut podruhé, stejně jako ve dvojce, zcela popřelo jakoukoliv logiku (no jasně, v tomto případě "logiku") a poslalo to celé opět do sféry nepovedeného vtipu. Tohle fakt vymyslela parta duševně zdravých lidí?? Opravdu?? ()

Slidger odpad!

Zase Hostel. Už prosím ne! Jediná změna je, že se to odehrává v Americe a zabezpečení celého objektu je mnohem lepší. To zabíjení, jsem čekal, že proběhne ve vyšším stylu, ale nedočkal jsem se. Takže je to pořád jen hostel. ()

john.h

Pařba ve Vegas zmixovaná s Hostelem ve straight to DVD céčkovém kabátu. No, nepovedlo se to. Přesto je to tak blbé, až to baví. Nápad s tou zvrhlou vegaskou show není špatnej a ten přehrávající ukrajinskej neherec by zasloužil nějakou speciální cenu za pozdvihnutí zábavnosti tohoto veledíla o úroveň výš. Ještě bych upozornil na to, že jednou z hlavních hvězd je zde ten podivnej dvojník Michaela Jacksona, co hrál v seriálu Nip Tuck syna Christiana Troye, což taky o jistých kvalitách filmu vypovídá. ()

TommyDiamond

Ukázka brutality a nelidskosti v nejvyšší možné míře. Některé scény byly nejen na hranici vkusu, ale i nesmyslné ( třeba stahování kůže s obličeje). Rozhodně si při těchto scénách nezakrývám oči, ale víc se mi líbí tzv. lekavé horory. I když Hostel 3 nebyl uveden do kina, určitě si své diváky najde. Celkově 30% ()

masekjc

Poslední hřebíček do rakve (doufejme, že jen) trilogie Hostel. Když chci, aby useknutá ruka vypadala realisticky tak si aspoň tu "zdravou" schovám tak aby to nebylo vidět. I přesto že je to video film tak efekty a originalita porcování je příšerná. Nakonec jsem ale jednu pozitivní věc zaznamenal - herecké obsazení je celkem sympatické :) ()

playboy_05

podobně zvrhlé a zvrácené jako předchozí dva díly, ovšem béčkovostí (místy i céčkovostí) je to cítit na sto honů, zejména v chování hlavních protagonistů...podle mě ještě víc než Eliho, mnohými opovrhovaná jednička...nápad dobrý, provedení ušlo, ale zbytečně je to natahované a pak rychle rychle nějak zplácat konec ()

Knor

Jedna hvězda za jednu dobrou scénu s vyříznutím obličeje, jinak je to už hrozně přehnané, hloupé a nudné. Toto už se nemělo točit, je to pouze jen stupidní pokus o pokračování dobře rozjetých předchozích dílů. ()

DjMetal

Vsetky morbidne sceny su schovane. Uplne napatie bolo vo mne,ale zbytocne. Chcel som vidiet tu brutalitu a nie blby pohlad s kamerou mimo dianie. ** za film a ***** za pekne dievcata :) ()

Kariya odpad!

Žádná výjimka, sračka stejně jako předchozí 2 Hostely, snad jen říct, ať už se na to všichni vyserou. ()

Shanen29

Sakra sakra,toto jde dolů.Bezzubé,prostě je to už slátanina,kdy scénář už zřejmě nefunguje a rejža se snaží pomoci dávek gore tomu trochu přidat,ale ztrácí to smysl.Film sice ty grády už nemá,ale stále to tam jiskří a koukatelný to je. ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem