Reklama

Reklama

Scoobyho hvězdná olympiáda

(TV seriál)
  • Česko Scooby-Doo na Olympiádě (více)

Obsahy(1)

Když se tři týmy oblíbených postaviček Hanny a Barbery – Scoobíci, Méďáci a Drsní Drsňáci – pustí ve čtyřech epizodách klasického televizní seriálu do boje o slávu, bude se obrazovka jen hemžit sportovními disciplínami, legráckami a lumpárnami. Provázet vás budou Miláček a Kočička ve slušivých žlutých kabátcích a v bláznivých utkáních se ke Scoobymu připojí i další nesmrtelné animované postavičky, které znáte z jiných grotesek, včetně Hupíka, Médi Bédi, Vali Gátora, Dynamita a mnoha dalších. Epizody: Švýcarské Alpy a Tokio, Japonsko x Acapulco a Anglie x Saharská poušť a Skotsko x Florida a Čína (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

helloween93 

všechny recenze uživatele

Velice originální seriál ve kterém soutěží 3 týmy - Scoobyho tým, Méďovci a Padouši prohnilí v rozmanitých disciplínách. Ze Scoobyho party je zde mimo Scoobyho i Shaggy. Osobně jsem vždycky fandil Padouchům...Beztak je většinou diskvalifikovali za nějakou levárnu. Sledoval jsem to na Primě v létě 08, a to bylo zároveň naposledy, co to v Česku vysílali. :D ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Tých pár epizód, čo to malo ma priznávam celkom bavilo. Bolo to niečo iné a úplne zbytočné, ale nemôžem povedať, že by to bolo zlé. Ak ste chceli niekedy vidieť Scoobyho a kopec postavičiek z Hanna Barbera seriálov pokope, ako súťažia v športových olympiádach, toto nie je najhoršie. Hodnotenie: B ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Scooby, Méďa Béďa a další postavy ze stáje Hannah - Barberra v jednom seriálu s povedenou zápletkou a ještě lepším zpracováním. Kde jsou ty časy, kdy jsme na to koukali před vyučováním a přímo královsky se bavili? Asi můj nejoblíbenější seriál o Scoobym i přesto, že se obešel bez duchů a příšer. Holt olympiáda, no... ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Postavy Mumbley a Dread Baron byly přidány do týmu Padouši prohlinlí jako náhrada za Muttleyho a Dicka Dastardlyho, které společnost Hanna-Barbera nevlastnila. (helloween93)

Reklama

Reklama