Scoobyho hvězdná olympiáda (TV seriál)

• český

Scooby-Doo na Olympiádě

Scooby's All Star Laff-A-Lympics

Scooby's All Stars

Scooby's Laff-A Lympics

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1977, 85 min

Michael Maurer

Sporty Scoobymu nikdy moc nešly, ale vlastně to skoro žádnému animákovi.(1.8.2012)

Scooby, Méďa Béďa a další postavy ze stáje Hannah - Barberra v jednom seriálu s povedenou zápletkou a ještě lepším zpracováním. Kde jsou ty časy, kdy jsme na to koukali před vyučováním a přímo královsky se bavili? Asi můj nejoblíbenější seriál o Scoobym i přesto, že se obešel bez duchů a příšer. Holt olympiáda, no...(30.6.2012)

• Midnite

Tento seriál som moc nemusel - stále dookola to isté.. Dve hviezdičky za Shaggyho a Daphne ako postavy.. :)))(4.5.2008)

Velice originální seriál ve kterém soutěží 3 týmy - Scoobyho tým, Méďovci a Padouši prohnilí v rozmanitých disciplínách. Ze Scoobyho party je zde mimo Scoobyho i Shaggy. Osobně jsem vždycky fandil Padouchům...Beztak je většinou diskvalifikovali za nějakou levárnu. Sledoval jsem to na Primě v létě 08, a to bylo zároveň naposledy, co to v Česku vysílali. :D(26.9.2012)

• ARI50

Olympiada co fakt je podivná sebranka neurazí.(22.9.2018)

• - Postavy Mumbley a Dread Baron byly přidány do týmu Padouši prohlinlí jako náhrada za Muttleyho a Dicka Dastardlyho, které společnost Hanna-Barbera nevlastnila. (helloween93)