Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

E lan

Zpočátku nudné, trapné, ale potom film docela utíká, sem tam se objeví i vtipná scénka a nakonec člověk přeje hlavním hrdinům aby to dali zase dohromady. A o to v takovéto komedii hlavně jde... ()

Primavera

Dôležité upozornenie pre mňa: Film je určený babenkám teenage. Moja vzorka malej teenage cice sa smiala od začiatku až do konca a pri pohľade do Zac Efronových sakra fakt pekných očí takmer omdlievala. A tak som odhodila všetky vnútorné predsudky o tom, aký je to plagiát oveľa lepších filmov s nápadom späť do budúcnosti... a Zac máš aspoň 3 hviezdy! ()

Shrekito

Pro me asi jedinný koukatelný film s Efronem, i když teda hodně to zachranuje geekovský kámoš v podání Thomase Lennona( za jeho postavu přidávam jednu *, protože jeho Neda nehorázně žeru, takový pako se jen tak nevidí) :-D ()

Armin82

Jako nebylo to tak špatný,jak jsem si myslel a docela jsem se chvílema i zasmál :)Zábavná komedie,akorát nevim co k tomu víc psát no...u těch komedií se toho moc hodnotit nedá,Zac Efron mi sice moc jako herec nepřijde,ale možná jednou bude dobrej...krásný ženský a příběhy,kde hlavní roli hrajou američtí puberťáci mě u televize vždycky udrží,takže za mě 60% :) ()

Lasombra

Zac Efron se asi škatulky středoškoláka jen tak nezbaví. Ale tentokrát mi vůbec nevadil a krásně jsem si u filmu oddychla po těžkém dni:) ()

Miky10

Bez mučení se rovnou na začátek přiznám a prozradím na sebe, že Efrona teda rozhodně můžu. Proto nemám absolutně problém s hodnocením jeho filmů, který mi ničim nevaděj (spíš naopak), a když se k tomu přidali i moje srdeční záležitost, Matthew Perry alias Chandler, a vždycky okouzlující a úchvatná Leslie Mann, vznikla z toho fajnová oddechová komedie. ()

karovka

Film mě sám o sobě překvapil.Čekala sem nějakou trapnou komedii ale tohle byl jeden z tech filmu co si pustíte kdyz si chcete odpocinout .Herci mi perfektně seděli a zapojení pána prstenů bylo úsměvné.Prostě film na pohodu od kterého bych to nečekala. ()

bono22vox

Jedním uchem dovnitř, druhým ven. Efrona se štítit nemusíte, není o nic horší než ostatní podobné rychlokvašky... ()

BaruM

Zac Efron mě v tomto filmu strašně moc překvapil. Měl možnost tu ukázat jinou tvář, rozdílný charakter než doposud. A hlavní je, že jsem mu to celý věřila. Takže ode mě rozhodně palec nahoru.. ()

dustur

Premňa to bola docela solídna komédia ktorá sa mi svojím spôsobom páčila, ale kto mi tu svojím spôsobom liezol na nervy troška bol práve Matthew Perry, ktorý sa mi do tejto komédie ani nehodil ,ale musím uznať že kde mi zatiaľ najviac pasoval bola krimi komédia ( Môj sused zabijak )..., ale zároveň kto ma vo filme milo prekvapil bol Zac Efron ktorý sa mi tu neskutočne hodil ,a musím povedať že tu mi jeho postava bola oveľa sympatickejšia než v ,, High School Musical" kde som ho samozrejme prvý krát videl...,a tam ma nebavil natoľko ako tu... A tiež musím vyzdvihnúť herečku Leslie Mann...,ktorá je neskutočne sympatická a krásna žena.... K filmu sa určite že ešte niekedy vrátim a znova pozriem... Ale tentokrát moje hodnotenie filmu je.: rovných 3 / 5. ()

RajAthen

Film s Matthewem Perrym bez Matthewa Perryho, kde si prakticky vše musí odpracovat Zac Efron. Být náctiletá žena, asi bych se utápěl v očích prakticky dokonalého Zaca, jako nenáctiletý muž jsem vcelku s nadhledem a kupodivu vcelku komfortně přežil trochu agitku, docela dost nenáročné zábavy a opravdu hodně Zaca Efrona. Aneb elfština stále boduje. ()

Likan7

Nenáročná, těžce předvídatelná zábava, která ale dokáže bavit. Osobně jsem měl chvilku s Efronem problém, toho kluka vyloženě nesnesu, ale můj odpor se postupem času rozplynul a jeho věčný moralizování všech okolo mě vlastně ve výsledku dost bavilo. Od začátku víte, jak to skončí, ale Burr Steers mezi tím servíruje hodinu a půl solidní zábavy, při který se přistihnete, že Efronovi dost závidíte. Proč? Protože má skoro doma Leslie Mann (vypadá božsky) a Michelle Trachtenberg (vypadá božsky). Možná to mohlo být o 10 minut kratší, hlavně ve 3/4 to dost skřípe, jak se film musí posunout dopředu, ale jako nenáročná oddychovka funguje báječně. Není hloupý, sprostý, a častokrát vtipný. ()