Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

misiacik

To hádam nie, Cusak už naozaj stráca dych. Čo bolo toto za volovinu s prestarnutých Chevym ktorý má od komika ďaleko. ? . Nudaaaaaaaaaaaaaa. ()

dogzila

Zase raz oddychovka s ktorej sa dalo vyťažiť oooomnoho viac. Nebyť slaaabučkého Ch.Ch. , ktorý tam bol čooo? by som neváhal dať aj 4* ()

schebman.m

..já nemám nic moc co bych vytknul... Šlo o pobavení - který to rozhodně splnilo, a semtam nějaká ta logická nesrovnalost se u tohoto typu filmů holt musí odpustit... ()

dadiak22

Toto bol originálny nápad. Dej je už slabší, slabé dialogy ale zas humor bol dobrý. Skvelí hlavní hrdinovia, no ten záver bol veľmi zlý. 60% ()

Deacon59

Výborná komedie o cestování časem, výborné herecké obsazení. Člověk u toho nesmí moc přemýšlet a jen se skvěle bavit ()

JerryPilsen

Nepovedená scifi komedie,cestování časem nedává smysl a plno odkazů na jiné filmy z toho dělá guláš.Těch pár vtipných momentů vyšumělo do ztracena. ()

vadas

Na zaciatku som si myslel ze pozeram druhy hangover, tak som sa tesil na kopec zabavy, dostal som ale iba fekalne vtipy, nechutnu scenu s ogrcanou veverickou a kopec nelogicnosti. Dakujem, neprosim. Jedna hviezda je za amika co chcel znicit ruskych agentov a ta druha za prehnany happy end ()

pajapeta

Docela mě to pobavilo, párkrát jsem se zasmál. Fekálního humoru je přespříliš, není dialogu bez sprosté nadávky, méně by bylo více, neb sprosťačinka vtip nedělá. Za čekání na useknutou ruku a telefonát manželce je hvězda taky dobrá. Jedna hvězda navrch za Home Sweet Home. ()

sam.uel

Hodně velká bída.Moc jsem od toho sice nečekal ale že to bude takhle marný... a přitom námět to nebyl úplně špatnej.Holt zas jedna promarněná šance. ()

pan Spock

Partička neskutečně pošahaných (a nahých) maníků se vykalí ve vířivce a ráno se probudí nejen s kocovinou, ale i se zjištěním, že se posunuli v čase do svého mládí. To je jistě slušný a zajímavý námět, ale zpracování poněkud vázne. Že logika dostává na prdel by u komedie tolik nevadilo, ovšem nedostatek humoru a vtipných scén už je dost závažný nedostatek. Něco by se našlo, ale většinou se vše točí kolem nechutného, místy až fekálního humoru. Tvůrci se zřejmě zkalili ještě víc než hlavní hrdinové. S hlavními "hrdiny" je to taky potíž. Není tu prakticky jediná postava, které by se dalo fandit nebo se s ní ztotožnit. Po celou stopáž mi byli všichni naprosto ukradení a nevidím jediný důvod, proč by se měli mít po návratu zpět mít líp než na začátku. ()

danihelka

Tyhle časoskokový filmy mám rád, ale těch dobrejch je po hříchu málo. Tady to vykouzlilo "osmdesátky" jak po másle. Je to životný a živý s klasickou připomínkou, že minulost se nám vždycky zdá lepší než přítomnost. No a zákonitě musí dojít i k tomu (mě to přesně ladí i s mým časoprostorem), že je to obrázek celkem věrně hodnotící i moje 80'. Takže zavalen svými vzpomínkami na víkendy a prázdniny na horách (sjezdovkách a nočních barech plnejch lyžařek) dávám 4. ... až tady vlastně zjišťuju, že jsem byl fekální a sprostý.... (GBU: Cervenak,B!shop,Hal_Moore...) ()

mick.rourke

Komedie od které jsem absolutně nic nečekal a pobavila královsky!Fandům 80-tých mohu jen doporučit.Vtipné hlášky,občas nějaký ten sentiment a zamyšlení,naprosto nenáročná záležitost... ()

pavel80

Když koukám na některá hodnocení, tak si myslím, že jsem žil v jiné době... osmdesátky v Americe jsou nostalgická léta a to co se odehrává na plátně je příjemné komediální retro. Později narození si odečtěte dvě hvězdičky, ale i tak se budete náramně bavit. Se třemi kamarády a synovcem se skrze bránu času dostaneme do roku 1986.. nosí se zde afro, do walkmanu se zakládají poctivé 45 minutové kazety a holky jsou k nakousnutí víc než současné Piercingem prostřílené a na gothic styl namalované... celý děj jsou hrdinové a my v pokušení změnit minulost, udělat ten správný krok.. Vyvarovat se motýlímu efektu, nebo prožít ty osmdesátky na plno ... Cloumá se mnou asi nostalgie, ale plnému hodnocení se nešlo vyhnout :-). ()