Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Griswold

Je to v podstatě úplně stejný jako Pařba ve Vegas, ale vlastně se mi to líbilo o dost víc (mám docela slabost pro 80s - jejich písničky a tu dobu z hlediska amerických filmů). Herci jsou vybraní dobře a je to opravdu dobrá komedie. ()

wray

taka "obycajna" komedia. ked to clovek pozera tak si vravi ze to je teda blbost a ze je to skor urcene takemu typu velmi jednoducheho divaka, ale tak napokon ked to skonci tak to nebolo zas az tak zle. a vlastne - bolo to aj celkom originalne, tak teda ok. celkom dobre, moze byt, ak nie je nic ine - da sa pozriet. ()

Muf911

Filmy s cestováním v čase mám rád. Tohle byl tak trochu Návrat do budoucnosti, ale nechyběl mu humor, spád a pár dobrých ftípků. ()

collinduff

Prekvapivo zábavná vec. Kopec skvelých hlášok, 80´s, walkmeny, drogy, alkohol a pesničky od Motley Crue!/upravený klip od "Motley Lue" v závere nemá chybu :D/. ()

MFA

Po dlouhé době je tu geniální a hodně osvěžující film se skvělou atmosférou, který mně opravdu bavil i příběhem a který si celou dobu drží úroveň a to i přes to, že obsahuje scénky s poměrně fekálním humorem. Pro mně je již tahle komedie kultovní. Nejspíš je to ten typ filmu který buď milujete nebo nenávidíte - soudím podle zdejších nízkých hodnocení. Já tenhle film tedy miluju. 4+ ()

Flamik

Návrat do minulosti, kde si tři muži začnou uvědomovat svoje teenagerovské skutky. Nic co by urazilo, ale ani nic co by se vrylo do paměti.. ()

kelet

No trošku nepodarený film, musím povedať. Čakal som od toho naozaj viac. Snaha sa uprieť nemôže, no bohužiaľ výsledok sa nedostavil. Je to film, ktorý má pár úsmevných momentov, ale od takejto témy čakáte omnoho viac. Dej nie je žiadny, takže by mal byť práve vyplnený to srandou vychádzajúcou z každej možnej situácie. No z 10 je tak max v 2, a to je strašne málo. Za nápad a retro dávam dve hviezdičky, no som sklamaný. Hodnotenie: 40% ()

v.indruchova

Velmi jednoduchý humor, vyměšovací humor hlavním tématem, což mě neoslovilo, nad tímto se nesmí moc přemýšlet. Jen si myslet, že je vám tak patníct a všechno je super. Čekala jsme, že to bude kravina, ale je to lepší než jsem čekala :) ()

Majoslav11

Nevyužitý námet cestovania v čase, ale celkom zábavné pozeranie. Johna Cusacka mi bolo v tomto filme trochu ľúto, nehodí sa na takéto role. ()

PatrikP4

Já si myslím že docela dobrá komedie... Zasmál jsem se... Příběh taky dobrý, ale jsou lepší komedie na které se podívám znovu... ()

supo

Ucházející komedie, bohužel bez dobrého zpracování cesty časem a paradoxů, které mohou vzniknout (například Frequently Asked Questions About Time Travel). Děj je lehce předvídatelný, trochu zamrzí, že hrátky s časem jsou jen na začátku a pak na konci. Za zpracování dávám jednu hvězdičku a navíc ještě jednu za téma cestování časem. ()

tahir

Perfektna komedia so super hereckymi vykonmi. Priaznivcom komedii odporucam. Ved vsetci vieme ako je to s hodnoteniami komedii na CSFD, tie su podradny druh pre miestnych pseudointelektualov a samozvanych kritikov. Vacsie hodnotenie dostane hodinovy zaber na muza od Warhola lebo to ma skrytu myslienku a je to umenie. ()

Mangus

Neskutočne dobrý nápad a neskutočné posr*nie celého filmu. Chlapi nie sú úspešní, dostanú skvelú šancu zmeniť to návratom do minulosti, ale oni sa trápne snažia dodržať všetko, ako bolo predtým, aby nespôsobili zmeny v budúcnosti. Človek by čakal od oddychovej komédie a bandy chlapov, čo sa vráti do minulosti trochu mene zodpovedný prístup. Proste si to mali užiť lepšie ako v minulosti, porobiť veci tak ako by chceli a nie opakovať rovnaké chyby. Vtipné vsuvky sa samozrejme nájdu, ale nie je to žiadna sláva. --SPOILER--> Koniec to však trocha zachraňuje, teda dáva celému filmu náboj, ktorý mal mať celých 99 minút a nie len posledných pár. Aspoň jednému totiž došlo to, čo divákovi hneď na začiatku. ()