Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Bohi

Šílená komedie o kámoších kteří neprožívají své životy zrovna tak jak si je představovali tak se rozhodli se vrátit na místo kde prožívali nejlepší období života. Celý film jsem se skvělě bavil . Čekal jsem co předvede v takovém stylu John Cusack , nezklamal ale taky to nebyla žádná senzace.Dobrý film na oddech. ()

Gesicht

V intencích žánru spíš podprůměr. Herecké obsazení je jedno větší pozitivum a druhé snad jen to, že se film nebere moc vážně. Pobaví jen popkulturní odkazy a hláškování, což by sice na komedii mohlo stačit, ale při absenci rozumného příběhu by měla být kadence povedených vtipů větší. Scénář je ale mizerný a režie taky není úplně jistá. Nad úroveň "uprděných Murphyovek" tak film pozvedá pár opravdu povedených fórků a příjemné obsazení. ()

Bieseger

Nevím proč to má tak nízké hodnocení (teď 59%). Výborná komedie u které jsem se nenudil, drobné hraní si s přítomností a minulostí dodává filmu šťávu. Herecké výkony jsou, jak jinak u takové grupy skvělých herců, skvělé. Co se týče humoru, ano vtipy nejsou tak časté ale v kontextu s dějem z toho je jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. ()

apolite

Tuto niekto pojedol hríbkov a v šialenom tripe zbúchal "scénár", niekto sa zhúlil a zrobil "film". Primerane stupídne, fekálne, vulgárne, nechutné a miestami brutálne. A ako bonus sa tu dajú vidieť aj ultimátne kozy! Nanešťastie neustále kydy Jacoba, že čo sa v tej minulosti môže a čo nie splachujú hodnotenie blízko k odpadu filmovej žumpy. Z neho ho vyťahuje jen bombová plechovka Chernobilu. Viac dať nemôžem. ()

Kubasino

Tenhle film měl potenciál, ale ten byl včas uhašen tvůrci. Je to škoda, protože se s tímto nápadem dalo rozhodně vyhrát lépe. Sem tam se člověk zasměje, ale je to relativně řídký jev. Těšil jsem se na tento snímek, ale mé očekávání rozhodně nenaplnil. ()

TVManiac

Až na těch pár nechutností to jde. Z celýho hereckýho ansámblu je nelepší Rob Corddry, kterej se svýma hláškama strčí všechny do kapsy. 65% ()

Scooby..

Žádná sláva to není, ale účel komedie to splnilo. No nesmí se u toho tolik přemýšlet pak by to nedávalo smysl. ()

MaximusMax

Strašlivě nevyužitý potenciál, zbytečně velká snaha o "myšlenku", nevyužité 80's...trailer a samotný film mají bohužel pramálo společného, velká škoda. ()

Ladas6

Nebýt Roba Corddryho, tak je to na odpad. Ale s ním jde přemýšlet i o 3*. Film je natřískanej hláškami, ale to bohužel na označení díla za zdařilé nestačí. Je fakt, že některé hlody jsou takřka nezapomenutelné (Mötley Lüe, Lougle), ale některé nechutnosti se na druhou stranu mohly úplně vynechat. ()

teseth

Sice fekální ale vtipná komedie, která se snaží si pohrát s tématikou "motýlího efektu". Sice to páni až tak nedomysleli ale dalo se to. A nemůžu říct, že podruhé se na to nepodívám. Ten napudrovanej nos byl super!!!! ()

Majklkm

Vcelku příjemné překvapení. Čekal jsem béčko jak vyšité, ale docela sranda. Že bych se chlámal od začátku do konce se nedá říct, ale bylo tam hodně vtipných pasáží. Nejvíc jsem slzel, když Craig Robinson volal své, tehdy ještě devítileté manželce. Tato scéna neměla chybu:) ()