Eso

(pořad)
Hudební
Česko, 1994, 59 min

Účinkují:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (více)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

herr_carter

....samozřejmě že hodnocení je pouze za éru Pergnerové a za to, že jsem kdysi jako teenager divoce fandil kapele tventyfósevn, aby zase obhájila vítězství před cigánama z Kellyovic famílie.................moje hodnocení = 6 z 10. ()

rozbris

V době, kdy internetové spojení se světem bylo přes telefonické připojení a travalo to dloooooooouho jsem se na Eso díval skoro pořád (to to ještě komentovala Pergnerová) pak můj zájem postupně opadal, a dnes jen když to ráno v sobotu stihnu;-) ()

Han22

Samozřejmě když to začalo, tak jsem Eso žral a vydrželo mi to dost let pravidelného sledování a dalších pár let občasného zkouknutí. Pergnerová vytvořila kult a prakticky díky Esu zde 90% lidí poslouchalo eurodance, boybandy apod... (což dneska samozřejmě každý popírá). Co mě na Eso vždy vadilo byla absence mnoha skutečných rádiových hitů - ze začátku chyběly pomalejší věci a hlavně české věci, které se hrály všude kromě Esa, později byla spousta písniček zabita blbým sestřihem nebo nasazením, takže Esem prošuměla obrovská kopa megahitů bez povšimnutí. A co se týče moderátorů, v mezidobí mezi Pergnerkou a Marešem to byl prostě děs. ()

Zagros

Obtížně to hodnotit, přesto se pokusím. Objektivně je úroveň hodně nevalná, nicméně ve své době šlo téměř o kult. Eso znal každý, včetně mých rodičů, kteří se na to nedívali. Jako hudební pořad to nebylo nic moc, na to byly i v tehdejší televizi jiné a lepší. Přesto svým novým a tehdy neokoukaným formátem dokázalo zaujmout a podílet se na tvorbě hudební scény u nás. Jestli to bylo dobře či ne, už ovšem není předmětem tohoto hodnocení. ()

MareT.

Když pominu, že to byl kdysi pro mě symbol soboty, volna a zábavy, tak je to vcelku obyčejný průměr, který ale stojí a padá na moderátorovi. Já mám Mareše rád i jeho humor, takže já problém nemám! ()

wosho

Kvalita Esa lítala s tím, kdo jej uváděl. Celkově se jedná o průměrný pořad pro chudé puberťáky, co nemají kabelovky a nemohou sledovat MTV atd. ()

Ilhan

Pamatujete? To bývaly časy, když se v esu o první místo pořád tahaly Backstreet Boys a Kelly Family :-D. A já vždycky držel palce Kelly Family ()

Tessie

Sobotu co sobotu jsem sledovala šílenou Terezu, pak nějaké náhrady, Lunetic, .. a pak už to šlo do kytek. Tenhle pořad ale řadím mezi dobově velmi oblíbený. V momentě, kdy hlasovací záznamy překrývaly už půlku ze zobrazeného videoklipu, pohár trpělivosti přetekl. ()

Paity

Nalijme si čistého vína. V polovině 90. let jednoznačně nejlepší (a vlastně i jedinný) hudební pořad u nás. Navíc tenkrát ještě nealkoholička, ale možná ještě narkomanka Pergnerová byla hvězdou první velikosti, která by zadupala tehdy ještě po houbách běhajícího Mareše. ()

DeAthmark

Za dob s Terezou jsem se od toho nemohl odtrhnout, ale teď je to paskvil , který uvadí opravdovej král volů. Z nostalgie dávám 2* ()

Asmodin

Ráda jsem se zaposlouchala do pohodový muziky, který přinášela Terka Pergnerová, sice zfetovaná, ale fajn, jenže ty časy už jsou dávno pryč a s nimi i tento pořad. ()

Sagara

Tereza! Tereza! Tereza! Za jej dob sa jednalo o najlepsiu hitparadu v Cesku aj na Slovensku. Odvtedy sa jej ani jedna nepriblizila. ()