Manéž Bolka Polívky (TV pořad)

• slovenský

Manéž Boleslava Polívku

Talk-show / Komedie

Československo, 1987, 65 min

Rudolf Chudoba

Boleslav Polívka

Boleslav Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain-Polívková, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček, Jiří Stivín, Boris Hybner, Petr Nárožný, Michal Nesvadba, Tomáš Hanák, Iva Bittová, Marta Kubišová, Július Satinský, Petr Hapka, Otakáro Maria Schmidt, Milan Šteindler, David Vávra, Milan Lasica, Iva Pazderková, Csongor Kassai, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Vilém Čok, Edward Tomas, Marek Vašut, Radoslav Brzobohatý, Václav Strasser, Jaromír Tichý-Barin, Jiří Pfeifer-Fretti, David Rotter, Laďa Kerndl, Franta Kocourek, Barbora Hrzánová, Monika Maláčová, Anna Polívková, Martha Issová, Karel Greif, Jaromír Joo, Jindřich Joo, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián, František Soukup, Ida Kelarová, Jan Budař, Jakub Kohák, Michal Nedvěd, Aťka Janoušková, Daniel Nekonečný, Jitka Čvančarová, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Helena Vondráčková, Jiří Korn, Lukáš Pavlásek, Ondřej Gregor Brzobohatý, Daniel Bambas, Vanda Konečná Károlyi, Miloslav Zapletal, Jana Plodková, Ondřej Havelka, Peter "Kuko" Hrivňák, Mário "Sabotér" Sabo, Juraj "Doktor" Štefánik, Marek " Vandel" Viršík, Martin Trnavský, Pavel Liška, Liliana Malkina, Ivan Trojan, Hanuš Bor, Josef Polášek, Eva Holubová, Marek Eben, Jaroslava Kretschmerová, Dalibor Štroncer, Miroslav Džunko, František Suchanský, Daniel Škorvaga, Tonya Graves, Matěj Ruppert, Jiřina Bohdalová, Lucie Bílá, Henna Kaikula, Dagmar Bláhová, Zuzana Stivínová, Michal Malátný, Marie Doležalová, Michal Suchánek, Hana Holišová, Patrik Hartl, Hynek Čermák, Ondřej Ládek

Kostýmy:

Michaela Ježová

HUMORNÝ POŘAD, KTERÝ SE MI JAKO MALÉMU LÍBIL PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE SE ODEHRÁVÁ V CIRKUSE Humor byl ale často poněkud střídán trapností. A někdy nevíte, jestli jste blbější vy, nebo ten pořad. Na druhou stranu se člověk kolikrát opravdu zasmál. ZKRÁTKA BOLEK POLÍVKA A JEHO OBLÍBENÍ KLAUNI(6.1.2018)

Manéž je místy nezáživná dokonale šaškovská záležitost, u které si na vtip musíte chvilku počkat, ale o to víc pobaví. Není to hláškovací souboj, ani komediální smršť. Je to cosi jedinečně neopakovatelného, nepřevzatého, v zásadě praštěného, dokonale vymyšleného a sebereflexního pojetí současnosti každého jednoho dílu v dané době. Na hokejisty, kteří čas od času vylezou z díry v Evropě, vyhrajou olympiádu a zase do díry zalezou, nejde zapomenout ani za tisíc let. Bolek umí, Bolek je šašek ... 100% = 5/5(20.3.2011)

V tejto databáze sa už v honbe za číslami a bodmi hodnotia a komentujú aj klipy k jednotlivým pesničkám, tak prečo by som nemohol a nemal ohodnotiť a okomentovať jeden z najvýznamnejších počinov na poli inteligentnej zábavy - Bolkovu manéž. Je úplne prirodzené, že kvalita hostí nemôže byť vyrovnaná a dokonca aj to, že jednotlivé diely sa Bolkovi vydaria so striedavým úspechom, ale z dlhšieho časového horizontu je manéž tým, čo by nám veľmi chýbalo, kdyby to nebylo.(22.1.2015)

• WANDRWALL

TAkhle upadat kdysi tak nadějného baviče jsem si nikdy ve svém životě nepřál zažít. Manéž ještě klesá ke dnu pomaleji, ale jistě, ovšem ten pořad, kde si zve hosty a nedává jim prostor, podsouvá jim náladu svých fórů a smějeostatním nezbývá než se na jeho povel smát, tak to už je pro mě hodně silná káva, a té se vyhýbám.(26.7.2010)

Pijící abstinent, bavič, herec a klaun - Bolek Polívka. Manéž je už dávno klasikou. Který jiný zábavný pořad se u nás vysílá už více než dvacet let (i když teď už ne s takovým počtem dílů na rok) než tento Bolkův klenot? Stále zábavné, nadčasové, se skvělou znělkou a hlavně Polívkovým inteligentním humorem, který snad nikdy nezestárne. Já osobně už bych jak Polívku, tak Manéž řadil po bok těch největších velikánů českého resp. československého humoru a zábavy. Tento pořad se mi nikdy neokouká a stále má co nabídnout.(4.4.2016)