V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

dalziel

Skvelá komédia ktorá ma zakaždým dokáže pobaviť.Chémia medzi Jonahom a Channingom funguje skvele.Povedal by som že je tam priam " Kovalentná väzba " 😂🤣😂🤣 ()

Jajar

Povedená akční komedie ve stylu buddy movie, ve které se doplňuje zavalitý Jonah Hill s nabušeným Channingem Tatumem. Film stojí na prosté premise, kdy se hlavní hrdinové jako absolventi policejní akademie musí po sedmi letech v utajení vrátit zpátky na jejich střední školu. Jump street 21 není o sofistikované zábavě, ale jednoduchém, nekorektním humoru, který pobaví většinu diváků 15+. Celkem vydařená parodie původního televizního seriálu z 80. let, u které mi stačilo jedno zhlédnutí. ()

stratocasta

Když jsou myši pryč, kOCOUŘI mají pré. Jen počkejte, až se film dostane do kin za čtyři roky... Co si to nalhávám, 240p rip Howarda Sterna už je určitě venku, takže mohou obtloustlí uživatele, které patřičně rozzuřil namakaný Warrior, sázet dvojičky, protože i ten Jonah dokáže shodit 21 kilo po urputném skákání na ulici. Navíc je to remake, ve kterém hrál Johnny Depp a ten je teď vlastně Francouz, takže netuším co si to ti Američani zase dovolu... Už držím zobák. Pět! ()

maniche

Velmi zábavná komedie, ve které skvěle, pro mě překvapivě, funguje ústřední dvojice. Těším se na sequel, sem s ním. ()

patushik

Asi bych marně lovil v paměti nějaký moment, kde bych se zasmál. Takže pokud to měla být komedie, tak se opravdu nepovedla. ()

haWranka

Musím přiznat, že jsem docela zklamaná. Na tohle jsem se dost dlouho těšila, pak jsem viděla ta procenta a těšila jsem se ještě mnohem víc. Bohužel jako něco úžasně zábavnýho mi to nepřipadalo. Asi jsem čekala moc, ale podle mě je tohle naprosto průměrná a zapomenutelná komedie. ()

vlado90

Tak toto je dalsia bomba, perfektna komedia s perfektnym hereckym obsadenim. Super pribeh super hlavne postavy jedna s naj komedii spolu s prcickami co som za poslednu dobu videl. ()

karovka

Kdyby se posledních 20minut naservírovalo jiným způsobem,byl by to fakt dobrej film.Jenže to tím koncem prostě pos*ali a až ke konci toho filmu se z toho stane trapná komedie.Jinak super film! ()

dodona

Aj keď som sa vynikajúco zabávala, na 4* to nie je. Trošku som sa obávala typickej high school buddy-movie trápnosti, ale film je zvládnutý v medziach a je plný perfektných hlášok. Inak neverím, že sa môže vyskytnúť toľko presladených rečičiek medzi dvoma hetero chalanmi aj v reáli. Hlavne, že sa film neberie vážne. Hey, hey! Stop fucking with Korean Jesus! He ain´t got time for your problems! He´s busy ... with Korean shit! - Ice Cube rocks, Channing s Jonahom tiež nie zlí a Johnny a Peter pri konci bezkonkurenční - We had to get fucking tattoos on our dicks, man! - Actually, I just said that to mess with you. - What? - It looks tough. :DD Pokračovanie by bolo určite zaujímavé a nenechala by som si ho ujsť. ()

Franc1s

Budu vypadat po tomto komentáři jako puberťák, ale přesně tohle jsem od filmu čekal a taky jsem to dostal. Super komedie od začátku do konce! Hlášek tolik, že jsem si nemohl ani jednu zapamatovat :D Zítra se musím podívat znovu. jak byla vyobrazena ta droga, tak jsem se po celých 5 fází smál a smál a přetáčel. Masakrálněkrutolikvidační :D A hlavní herci byli výtečně vybráni,dobře jim to klapalo. Jen se bojím dvojky, aby to nebyl odvar... Ale 4**** hvězdy jsou povinnost ()

GodKnows

Cakal som trochu viac. Pozitivum je ze vo filme som prakticky nenasiel nejaky ubohy vtip, negativum je ze sem tam som tam nenasiel ziadny :) Napriek tomu som sa celkom dobre bavil a tri hviezdicky su zasluzene. ()

Lorge

Pokaždé, když byl na scéně Ice Cube, jsem si vzpoměl na Hitmana od Gartha Ennise, kde jedna z hlavních postav hodnotí Anakondu, jako "...ten film, kde se Ice Cube snaží během dvou hodin neříct jediný sprostý slovo." N, tak tady si to bohatě vynahradil :-) "Don´t fuck with Korean Jesus!" ()

tomikan

Jo, jo, jo.. ale cekal nekdo z Vas od toho neco vic? Da se v tom najit dost neokoukanych a originalnich vtipu a hlasek.. navic honicka v limuzinach?! Obcas sem se zamyslel, ale pak sem se zas nastesti zacal bavit. Balancuje to na hodne tenky linii, no po vetsinou se to povedlo udrzet na ty pozitivnejsi vlne, si myslim. ()

Withree

Až nečekaně chytrá a správně ujetá komedie se spoustou popkulturních narážek. Film se nebojí vysmívat celému hollywoodskému filmovému průmyslu (pozor!, vybouchne to!!!). Chemie mezi tlusťochem Hillem a hezounkem Tatumem je až nadpozemská, on vlastně Tatum velice příjemně překvapil, přesně tento rolí mu sedne jako prdel na hrnec. Ice Cube je v roli věčně nasranýho policejního kápa jako utržený ze řetězu a motherfuckeruje o stošest. A co se týče vynikajícího camea Johnyho Deppa + jednoho z parťáků z původního seriálu (tohle jsem tak nějak vydedukoval, seriál jsem neviděl a toho herce ani neznám), tak bylo opět po dlouhé době vidět Deppa bez šíleného kostýmu, i když... Hodnocení někde na pomezí mezi 4 a 5, spíše to tíhne k té čtyřce. ()

Chip89

Já se tak nasmála a bavila jsem se. Jasně má to být akční film a je to víc komický než akční, ale účel plní. Myslím, že se na to dobrovolně ještě párkrát podívám až se budu chtít bavit. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)