V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Brousitch

"Máme během tvorby filmů pořád stejnou filosofii a snažíme se pobavit sami sebe, akorát v tomhle případě jsme se nemuseli tak cenzurovat. - Chris Miller ()

Filec

Veľké prekvapenie... Hlavne Channing Tatum skvelá komédia pri ktorej som sa bavil od začiatku až do konca a nahánačka troch limuzín, to tu asi ešte nebolo... Od mňa má tento film zaslúžene 5 hviezd.........0,5kg marihuany? Best party ever :-) ()

Rokle

Na začátku prdel, od půlky už recyklace fórů... náběh na komedii ve stylu Starskyho a Hutcha, ale to by nesměl být scénář až příliš "zhulený". ()

Luk Skywalker

Pominu fakt, že takhle se v utajení určitě nepracuje. Jinak je to velmi dobrá akční komedii o dvou policajtech, kterým to moc nejde, ale co jim šlo, to bylo mě celý film bavit. Pro mě překvapení, nečekal jsem tak zábavnou jízdu, kde i vulgarismy byly zábavné hlavně v podání Ice Cube. ()

dave14

Spolecne s Diktatorem nejlepsi komedie roku (zatim). Sice sem nevidel puvodni serial, ale myslim, ze to ani nevadi. Tatum a Hill jsou dokonaly, Ice Cube jakbysmet, film je plnej paradnich hlasek, hudba skvela, scenar obstojnej a cameo Johnyho Deppa je temer oscarovy. Secteno podtrzeno 5* a smeju se este ted. ()

rekkky

Yeah, buddy. Povedená komedie z prostředí high school s notnou dávkou nadsázky a humoru. Trefné dialogy a gagy určitě vycházejí z hlavy nadaných herců jako je Jonah Hill a výsledek mluví sám za sebe. Solidní zábava:) ()

figliar

Svižná, zábavná, prehnaná = dobrá komédia. Tatum, Hill a výborná cameo Johnnyho Deppa prekvapivo pobavia viac, než by človek čakal. ()

sadlokan

Honička v autě s dvěma volanty,cisterny co nevybouchnou,honička limuzín,droga Á do..."Střelils mě do ptáka,vole...A vylítlo to prdelí.." ()

Mahoney.

Po 21 Jump Street by si mali ľudia uvedomiť že Channing vie úžasne zahrať komediálnu úlohu a nie len všetky tie tanečno - romantické lets dance.. ()

Gaia.M

Od teďka z nás budou pořádný policajtský parchanti. Já už jsem. / Třeba ten kluk támhle, je hezkej, ale nejspíš je dost pitomej. A pak tenhle, je malej a nijak nejistej, ale nejspíš to umí s prachama. Ty to umíš s prachama? Ale hovno. / Scéna, kde na sebe najíždí autem: Asi jsem se posral. / 1. fáze: chechtání, 2. fáze: těžké halušky, 3 fáze: přemíra sebedůvěry, 4. fáze: seru na tebe vole, 5. fáze: mrtvolný spánek / Máme vás rádi! Máme vás rádi? Máš rád moji mámu? Vžil jsem se do role! Jsi divnej. / Kdo koupí chlast? Falešný papíry nemám. Hahaha. A kde seženeme drogy? No jo! Hahaha. // A že by bylo pokračování z koleje? :) Já se pobavila. Oba hlavní hrdiny mám ráda, jak Channing tak Jonah zahráli své role opravdu dobře. Po dlouhé době celkem vtipná akční komedie. Až na pár detailů, např. ustřelený penis či zvracení, to je vážně povedený snímek. ()

WillyMarks

Celkem vtipné, akční, nenudící a zároveň hloupé, neoriginální a předvídatelné... Prakticky je tu spousta fajn momentů a oproti tomu dost trapných scén. Klasická teenagerovská komedie se dvěma tupými frajery. Kupodivu jsem se i docela bavil a neohlížel se na opravdu nelogické a hloupé momenty, kterých je tu hromada. Každopádně Ice Cube umí zahlásit 50% ()

hororwatch

Nemám rád tohle boření klišé v podobě jeho parodování v nejčirejší podobě. První půlka filmu je prostě šíleně nudná a nad trapností jsem přivíral oči. Ale na druhou stranu od druhé půlky jsem se ze srdce pár scénám zasmál a to je u podobné ptákoviny celkem vzácné. Navíc mají mé uznání za to, že jim narostla určitá sebereflexe a zparodovali konečně to, co je nejparodováníhodnější- totiž jejich béčka a rádoby sociální dramata z prostředí škol. Za mě lepší 3*. ()

drankeryth

Je vidiet, kto umi ten umi:) Dobry film, kde je kopec srandovnych dialogov a ani akcne prvky neboli spatne, skor zabavne a adrenalinove. Skvely vyber hercov do hlavnej ulohy bol spravny a hlavne Jonah Hill je komedialny typek vo vsetkych ohladoch. Konecne dalsi film, ktory stoji za to, aby si ho clovek s chutou pozrel bez zbytocneho ohovarania, co je to za shit. ()

Lyžař

Na to, že jsem předpokládal, že originální seriál nic překonat nemůže, tak jsem se docela bavil. Sic Johnny Depp je Johnny Depp, ale tihle kluci taky nejsou špatný. Jsou to sice z většiny loseři, ale vtipem je to prošpikovaný od začátku po konec. A i když je dost scén předvídatelných, já se prostě bavil. Myslím, že ten, kdo si jen sedne a chce se nechat bavit, bude za to odměněn. Kdo bude čekat nějakou díru do světa, odejde lehce zklamán. I tak čekám dvojku. Snad přijde. ()

char_t

Tohle že se nedostalo do českých kin! Shame on you, Falcon! Svěží týmovka, která se dovede pohybovat prostředím střední školy, aniž by se uchýlila k teenagerskejm sprosťárnám. Příjemné překvapení! ()

owwidius

Prekvapivo vesely filmik so super napadmi - narazky na recyklovanie starych serilaov z 80s, "37 Jump Street", drogove stavy su super a zaver tiez mrte potesil :) Cakal som ze to bude viac priemerna komedia, takze v tomto smere prijemne prekvapenie. Na scene ako prvy krat zabasli clena moto gangu sa smejem doteraz :) O niekolko tried lepsie ako Neighbourhood watch... 7 vianocnych kolacikov z 10. [#77/2012] ()

Ombak▼Penari

Velmi příjemná oddechovka, ačkoliv k dokonalosti něco chybělo. Trochu vychytanější humor, trochu lépe fungující chemie mezi ústřední dvojicí, trochu... ode všeho trochu, ale ve výsledku film pobaví dobře. Pokračování se určitě nebráním. Jedna hvězda za dokonalé dvojcameo v závěru filmu. ()

marshaall

Ked si sprt a skolsky frajer vymenia svoje postavenie v spolocenskej hierarchii, dava to priestor k vtipnym momentum. Pridajme vrieskajuceho sefa Ice Cubea a o slusnu komediu je postarane. A hezounovi Channingovi svedci, ked si zo seba vie spravit srandu. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)