V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Desmi

Jednoznačně nejlepší komedie, kterou jsem za poslední rok viděl (cca 100). Narozdíl od těch vysoko hodnocených se tady, obzvlášť teda mladší ročníky, doopravdy pobaví. Hill s Tatumem si to jedou ve velkým stylu a já si to jdu pustit znova.. ()

blekekeke

Přesně, a přitom stačí tak málo, aby toho bylo dost pro všechny. To je totiž přesně to, že od toho nic nečekáte a dostanete velkou porci. Je vidět, že to jde i bez fekálního humoru, že to jde s málem, že není třeba extra hvězd (si říkám, je to Johnny, není to Johnny :o) a je to Johnny z Jump Street :o) Bavil jsem se, nepřepínal, dokoukal, perfekt :o) ()

scattered

Na nič sa nehrajúca ujetá blbina, ktorá je prekvapivo fakt dobrá. Teda, až tak zase nie, ale bavil som sa a niektoré hlášky sú perfektné. Nikomu tu nie je nič sväté, vykráda sa všetko možné a namiesto toho aby sa film tváril, že je originálny, tvorcovia nám to napália rovno do ksichtu ("Lidi co to dělaj sou nekreativní a úplně jim chybí originální nápady, takže to teď jenom opisují z toho starého..."). Čo je viac ako robiť si prču sám zo seba? Treba na to gule a 21 Jump Street ich má. ()

kramatos

Viděno po Jump Street 22 a tyto 2 filmy nemají v podstatě nic společného, jak je 21ka vtipná, tak je 22ka trapná a laciná. ()

moriero

Jump street 37? Hustý týpek s nalepeným nosem? (...to abych moc nespoiloval...) Z těch odkazů na legendu jsem se tetelil blahem. Méně už z provedení. Střídáních nejšílenějších převleků (Peter Pan) a nejšílenějších aut (růžový sporťák) mi trochu připomínalo Slečnu Drsňák 2, kdy Sandra zběsile pobíhala v karnevalovém kostýmu po kasínu, jenom proto, abychom se smáli. Kdyby od toho tvůrci upustili, mohla to být i tak docela srandovní akční jízda. A to, protože chemie mezi Hillem a Tatumem fungovala bezvadně. Přesto všechno se na dvojku docela těším. Anebo právě proto. ()

bonovox

Prekvapujúco kvalitný buddy movie. Hill je v podobných úlohách vždy skvelý a Tatum dobre zapadá svojím tupím výrazom. Už sa teším na dvojku. ()

Tsuki003

Tahle nehorázná blbost mě bavila. Nese se v duchu moderních komedií, které se zaměřují na teenagery (a ty, co se jimi ještě pořád snaží být) a tomu je přizpůsoben vzhled, prostředí i styl humoru. Ale co se dá dělat, i přesto, že jsem některé scény spíš nestačila zírat a tiše trpěla, docela výrazně převažuje dobře koukatelný film. Hlavní dvojice byla poměrně dobře sladěná, a i když příběh jako takový byl jasně daný a předvídatelný, hodně často to ujede někam, kam bych to asi nečekala. Možná, že za pár let při pohledu na svoje hodnocení udělám facepalm a budu se hodně divit, ale zrovna teď mi 21 Jump Street přišlo docela vhod. Mimochodem, miniroličku, kterou tady ztvárnil Johnny Depp (nejspíš narážka na stejnojmenný seriál), to bylo k popukání. Na tak malém prostoru může excelovat jen málokterý herec a Johnny to dal pěkně. ()

PatrikP4

Ze začátku mě zabil Jonah Hill jako Eminem a Tatum s dlouhejma vlasama. Jejich první zatčení taky za to stojí. A největší zabiják je Ice Cube fakt dobře mu napsaly roly. ()

punco

Tak opať po dlhej dobe som bol svedkom veľmi vydarenej a hlavne Zábavnej ! komédie, čo som ani zďaleka nečakal, kedže Tatuma vobec nemusím. Na moje prekvapenie ústredná dvojica posobila celý čas príjemne, chémia fungovala na 100 percent a to ich hláškovanie bolo skvelé. Nikdy by som nečakal že sa tak zabavím pri tomto filme. 80% ()

Ironhead

Zdaleka ne tak dobre, jak jsem od toho ocekaval... ale neurazi... skvele cameo Deppa odkazujici na puvodni serial :_)... postava Jonaha Hilla (mozna i samotny Jonah) mne celej film strasne srala... slabsi tri hvezdy.... ()

damine178

Infiltrujte sa medzi dílerov a nájdite dodávateľa! My sme bratia hej? Infiltrujte sa medzi dílerov a nájdite dodávateľa! Čo ak nájdeme dodávateľa skôr? Mňa snáď trafí šľak! Infiltrujte sa medzi dílerov a nájdite dodávateľa! ()

LencaN

Bála jsem se, přiznávám, nechtěla jsem vidět špatný film a být zklamaná. Ale bylo to zbytečné. Ani se mi nechce věřit, ale ono to klapalo. Super vtípky, neskutečné příhody, které byly k popukání. Nejlepší je bezpochyby kabinka školního záchodku a prsty v krku. Nic mi tady nepřišlo otravné, odporné či trapné, jen správně ujeté a dobře vykorigované tak, aby to nepřepadlo přes hranu do oblasti braku. Opravdu jsem nečekala, že se budu řehtat u tolika scének. Plusovým bodem je taky obsazení do štěku Deppa z původního seriálu Jump Street 21 (a dle zajímavostí i dalších herců). Takhle se mi Depp totiž líbí nejvíc, civilně, ne křečovitě. No nakonec to nebyla jen komedie, ale i akční film. Už teď se těším na dvojku. ()

tynusxxx_

Nepochybně zde zazní spousty skvělých hlášek, ale na druhou stranu tu je i dost takových těch trapných momentů (nevtipné "vtípky"). Herci byli fajn, na můj vkus mohl být film o trošku kratší. Není to sice špatné, ale bohužel ani dobré. ()

belinko

Zozačiatku slabšie, tuctové a koncom sa to nijak nemení. Avšak príjemné herecké obsadenie a pár živých hlášok. ()

Rian_witcher

Absenci děje, humoru a napětí nezachrání ani cameo roličky původních jumstreeťáků a už vůbec ne snaha o humor stylem Prci, prci, prcičky. ()

collapse

Na tenhle film jsem se těšil po tom, co mi ho známý doporučil. Déle než polovinu filmu jsem se fakt bavil a smál (když přeskočím americkou nutnost dávat všude rádoby vtipy o blowjobu - nevim, asi jak jsou navenek puritáni, tak si pak připadají strašně cool, že o tomhle mluví?!!). Každopádně jak se pak film blížil ke konci, stávala se z toho taková ta typická americká sra*koidní trapárna a když se tam objevil J.Depp, tak to úplně zazdil. Ne, že bych ho neměl rád, ale to co se tam dělo se snažilo bejt strašně vtipný, ale bylo to naopak strašně trapný. Už jsem to ani nechtěl dokoukat. A je to škoda, protože naopak ta první polovina byla úplně skvělá. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)