Dvaja pubertálni kamoši Rickie (Shiloh Fernandez) a J.T. (Noah Segan) sa idú z nudy zabaviť do bývalého blázinca. Zatúlajú sa hlbšie do pivníc a objavia 'mŕtve' dievča. 'Mŕtve' dievča avšak tak úplne mŕtve nieje a tu vystupuje na svetlo konflikt medzi chalanmi, kde jeden sa snaží zo situácie vycúvať s rozumom, ale druhý má na situáciu opačný názor. Zvrátená hra, do ktorej sú pomaly zaťahované ďalšie osoby z ich blízkeho okolia začína... (phaloc)

Tomes83

Nebýt tak velkých mezer ve scénáři, například jak mohla (skoro) mrtvá dívka přežít (i zombie se přeci musí něčím živit:-) ve zpustošeném blázinci a jak se vlastně tou zombie stala, mohlo to být velké filmové překvapení roku! Nápad to rozhodně mělo, i když dosti zvrhlý! Ale film chtěl především ukázat na to, jak se člověk může v životě snažit a usilovat o cosi, co mu stejně nemusí být nakonec dopřáno! Obzvlášť, když jde o získávání si přízně druhého člověka! Tak proč si prý neužít těch pár dní slávy, když se naskytne ta možnost být tím, kdo dokáže věci ovládat a rozhodovat dle vlastního uvážení! Co vypadlo na WC z pokousaného chlapce mi ale stále není jasné! No raději to nezkoumat:-) Kam nám to dívka na konci utekla také nevíme! ()

oveckaoa

Podle popisu jsem čekal, že to bude zhruba o tom jak dva maníci šoustají mrtvolu na různé způsoby a pak se jim to zvrtne. Místo toho je o to dvou maníkoch co jdou jednoho dne za školu kamsi do bývalé nemocnice a tam najdou jakousi polomrtvou ženskou a užívají si s ní (kdyby byla aspoň pěkná budiž,ale není) . Pokud čekáte nějaké gore nebo nechutnosti též si nechte zajít chuť kromě jednoho kousance do ptáka a jedné useknuté ruky film nic nenabídne (navíc zde chybí vysvětlení kde se tam vzala a čím byla nakažená) . Ke konci to navíc zavání parodií (scéna na benzínce případně konec hláška Není mě dobře,vždyť ti usekla ruku.) 40 procent více si to nezaslouží P.s. nevěřte kecům jak je to znepokojující a nechutná a takovým sračkám a pusťe si raději třeba Sbski Film ten je daleko lepší a nabídne toho více. ()

Blue.Poison

"Zabil jsem ji už třikrát." Dva středoškolští outsideři, nenaplněná láska i dívka spoutaná ve sklepení starého blázince jsou aspekty přímo volající po pořádných zvrhlostech. Atmosféře nahrává také naoko lajdácké zpracování plus kamera, která neodhalí příliš a mnohé si tak divák uspořádá až v hlavě. Zásadní roli však v tomto případě zastává zejména velmi neotřelý námět. Deadgirl je bezpochyby jeden z nejoriginálnějších hororů, co jsem za poslední dobu viděla. ()

Brain-D

Výborný nápad s velmi nízkým rozpočtem, kdy pozornost klesá a stoupá podle jednotlivých scén. Rozhodně by snímek neměl uniknout fanouškům Explotation žánru. 60% ()

ghatos

Mě to docela bavilo. Nenáročný trošku drsnější thriller. Existují daleko větší nechutnosti. Na mě to celkem působilo přesvědčivě, i díky tomuto pánovi http://cs.wikipedia.org/wiki/Fritzl. Pocit absolutního ovládnutí druhé osoby je pro spoustu lidí nesmírně lákavý. U mužů hraje velkou roli sexualita, takže jsou schopni velkých nechutností. Po formální stránce je to slušná práce. Režisér se pokusil o trošku něco jiného. To by se mělo ocenit, jinak žádné zásadní zvraty tam nejsou. Finální hodnocení? 3 pěkné hvězdičky. ()

Soweek

Tak trochu slátanina dobrého nápadu a slabého provedení, nicméně chápu, proč tohle může být pro někoho jeden z nejzajímavějších hororů. ()

Corpsegrinder

Pomalu plynoucí ujetost která je i přes triviální zápletku dost zajímavá. Kdo by čekal že kolem party kluků která šoustá spoutanou zombie holku se dá vybudovat solidní film :)) Parádní soundtrack navnadí už na začátku a zbytek filmu vás hypnoticky vede ke krvavýmu konci. Trochu mi vadilo že se to místama zvrtlo na černou komedii což moc nepasovalo k vážnější první půlce. Na tenhle film musíte mít náladu, pak to stojí za to. ()

Beaumont07

Nakoniec sa z toho vykľul veľmi zaujímavý žánrový mix (exploitačný horor+dráma), ktorého prvá polka ma do istej miery iritovala ako príliš dlhý amatérsky úvod do bezduchého slashera; nakoniec sa však žiadny slasher nekoná a namiesto neho nastupuje zaujímavá ukážka perverzie, štúdie hrdinstva-nehrdinstva a ešte inakšie poňatie zombie tematiky, zasadenej do partie amorálnych nadržaných tínedžerov. Keď divák prehryzne viditeľne nízky rozpočet a hercov-nehercov, najhoršie na celom filme ostane zopár fakt dementných scén, ktorej kraľuje tá s orálnym sexom. Inak, aj keď sa to spočiatku nezdá, tvorcovia Deadgirl od začiatku vedeli, o čo im ide, a dlhá expozícia slúži iba na jasnejšie oboznámenie sa so vzťahmi medzi postavami. Na záver diváka čaká nejedno prekvapenie a miera brutality sa konečne zvýši, všetkého však bude akurát dosť + úplný záver je naozaj čerešnička. ()

sona123

Přátelé, tak něco takového jsem ještě v životě neviděla, a že jsem už něco viděla :-). Velké FUJ. Uf! Už i k tomu komentáři se musím zhluboka nadechnout. Takže: celou dobu jsem přemýšlela, pro koho je vlastně film určený. Je to ještě horor? Není to pro nějaké zvrhlíky, kteří vyznávají podivné sexuální praktiky? Není to nějaké ujeté porno, to už ani není SM, to je bůhvíco (nekrofilie to prostě nevystihuje). No nakonec jsem si řekla, že to pojmu jako horor, podivný třebas remake japonských hororů, který z nějakého záhadného důvodu byl přetvořen v cosi nezařaditelného. Pomiňme všechny ty nelogičnosti typu: vlezu do vybydleného bývalého blázince, po cestě potkám rozzuřeného dobrmana, ale pak se tam budu dál v noci vracet, jen tak, že jdu kolem, a vůbec se nebojím, ani na toho psa nemyslím...Není tu obsah, takže jen načrtnu (SPOILER): dva teenageři se dostanou do bývalého blázince, udělají si party a pak narazí na toho psa. Před ním utečou a dostanou se za dveře, kde najdou nemrtvou-neživou slečnu. Nahou, přivázanou na lehátku. Jeden to vzdá a jde domů (co by volal policii?), druhý si s ní zašpásuje - a pak se tam vrátí, i s tím rádoby normálním kamarádem, že je to nález podivný - slečnu možno různě týrat, střílet do ní kulky a ona žije dál. A proč tedy takový úkaz nevyužít, když je to kus, má pěkný kozy a pánové nemají holku...a pak se rozjede děj, který dál nebudu prozrazovat. Jen dodám, že nechutností a zvrhlostí se tu nešetří. Tedy, máte-li silné žaludky a jen tak něco s vámi nehne, prosím...já se divím, že jsem to nevypnula, ale přiznejme si to, nevypnula...a nakonec i usnula a sny naštěstí nebyly žádné. ()

Wancohoff

(30.7.2009) vyborny, i ked jednoduchy namet, vyborna atmosfera,zahada, okolo deadgirl,ktora bohuzial neni vyjasnena,urcite zamerne.fajn hudba, fajn herci, a surove sceny znasilnenia a vsetkeho okolo toho..proste thriller s velkym T s kuskom dramatu a stipkou hororu a mystery. nemam co vytknut..strasne mile prekvapenie,cakal som daku somarinu na vecer stych 30-40 novych hororikov co mam postahovanych... 80 % ()

JM87

A to nízký hodnocení je tu jako proč? Protože tam teenageři píchaj zombici? Nebo do ní střílí pistolí? No vážně, ten film má sice špatný momenty, ale když už tam má být nějaká scéna, která má mít efekt, tak ten efekt sakra má! Začátek mi přišel díky dvoum hlavním protagonistům jakejsi teplej, ale jinak to bylo vážně moc fajn, ten film nebyl sakra vůbec, vůbec špatnej. PS: Na tomhle filmu bylo krásný vidět, jak se stupňuje, vážně to bylo moc dobrý. ()

bolan

. . . . a jaké plyne z filmu ponaučení? Když si chcete zajistit neustálý přísun sexuálního ukájení, vycepujte si zombie girl a bušte to do ní dřív než začne smrdět. ()

Game90

Prvá polovica filmu dosť zvrátená (samé ukájanie na mŕtvej žene) druhá polovica sa rozbehla a záver bol najlepší.... ()

Junys

Když dva kamarádi prozkoumávají a ničí opuštěný blázinec tak se dostanou do sklepů. Ve sklepech najdou mrtvou nemrtvou dívku. - slabý a slabý ()

J. T. Kirk

Skvělý nápad, který byl podle mě dost dobře využitý. Kdyby tu byly lepší herci a pěknější Deadgirl, tak bych se rozmýšlel nad pěti hvězdičkami, škoda.. Konec mě velice překvapil, vůbec jsem nemyslel, že by to tak mohlo dopadnout. Je to pořádně ujetý zombie film a to je jenom dobře. Místy mě bylo docela špatně, místy jsem se smál, jenom vyděšěný jsem nebyl, ale to mě vůbec nevadilo. ()

Rathalos

Nechutna,drsna,uchylna a obcas aj chora hororova zalezitost o mrtvom dievcati,ktore najdu mladi chalani a zacina sa divadlo,ktore nebude len tak hocikomu po chuti...:-) ()

AloeB

Jestli se i filmy nedělí na morální a nemorální, ale dobré a špatné, tak je tato patlanina veskrze tím druhým. Zpočátku béčková romance a ještě béčkovější horor se ale zvrhnou do tupé úchylné zábavy, která ve stylu každého druhého béčka má nějaké dobré nápady, ale to je asi tak všechno. Dvě hvězdičky za benzínku a za skvělý milostný dialog na závěr ve stylu: BOY: "I love you, I do really love you!" GIRL: (bored) "Please, finally grow up." ()