Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

J.Cobra

Vizuálně velice povedené a chvíli jsem uvažoval i o 4 hvězdičkách. Nicméně celkový děj ani atmosféra se mnou téměř nehnula. I přesto však doporučuji shlédnout. ()

migele

I těch 5 hvězd by to zasloužilo. Pořádná akce, efekty, drželo mě to celé necelé 2 hodinky. Takový popkornový trhák, který můžete vidět při každém opakování v tv. Slušná atmosféra a drsňácké kecy nechyběli ani vteřinu a děj jednoduchý při kterém si nemusíte lámat hlavu jen si užíváte atmosféry. Ovšem to je možná rozdíl proč takovéto filmy budu oceňovat hvězdičkou méně. 90% ()

Prcos

Kde začít to je asi nejhorší co jsem poslední dobu co jsem viděl.Přiznávám že ani starý predátoři mě nějak neoslovily ale tohle bylo naprosto strašný.Nebylo koukatelný asi pětkrát jsem si říkal ze to vypnu ale nakonec jsem to dokoukal a ten konec mě dostal nejvíc.:)Jedinou hvězdu dám za Adriena Brodyho protože ten tam aspoň tolik neplaval jako ostatní. ()

gicous

Predátoři se hrdě hlásí k odkazu jedničky a vůbec se za to nestydí. Dočkáme se podobného děje, a dokonce scén natočených jako přeskopirák podle prvního dílu. Koneckonců není to žádná ostuda, jednička patřila k tomu nejlepšímu, co v 80 letech v daném žánru vzniklo. K jednoznačným kladům patří celkem slušná atmosféra a dobrá režie. Potěší také camea L.Fisburna a D. Treja. Akce je natočená přehledně, kvalitně a svižně, bez jakychkoli klipových zaběrů či střihu, máme tak pořad přehled, co se děje. Vzniklo celkem slušné akční sci-fi, které bohužel doplácí na provařenost tématu málo originality a absenci hlavního hrdiny, který by byl predátorům rovnoceným protihráčem. První díl zůstává nepokořen a věřím, že se žádní další vyzyvatelé neobjeví. ()

Kubi21

Takže jsou tu opět lovci z vesmíru a abych byl upřímný, tak jsem velice rád. Není to pecka, žádný kult to nebude, ale jako vzpomínka a připomenutí fantastické jedničky a velice podařené dvojky, to funguje na jedničku. Tak proč jenom za 3*. Nesedí mi Brody a abych pravdu řekl, tak skoro nikdo. Jen Fishburne je ten pravý mačo, kterému věřím, že dokáže pár potvůrek zlikvidovat, jenom škoda, že vyfičel moc rychle. Vylepšení predátoři nejsou moc zajímaví. A scény ve tmě byly dost nepřehledné. Moc jsem se v nich neorientoval a čekal jenom, až na světle zjistím, kdo chybí. Na druhou stranu vcelku logický konec. Žádná super záchrana, ale jen příprava na další loveckou sezónu. Úžasná hudba a celá atmosféra je pořád ta pravá predátorská. To vše dohromady dává slušný výsledek. Nebýt zde předchozí filmy, tak by to bylo za 4*. Takhle velmi nadprůměrné 3*. PS: Do predátoří historie počítám pouze první dva filmy a k tomu i tento. Oba crossovery s vetřelcema sem nepatří. ()

LADAS79

Dost namakanej film tojsem teda nečekal že se to odehraje na tak dobrém místě a spousta perfektních triků predátoři a jejich psích bestií no prostě namakané. ()

Alishii

Suché, někdy trapné dialogy, tma, kvůli čemuž jsem vnímala asi polovinu filmu a polonahý Adrien Brody, který si zaslouží dvě hvězdy...Toť vše co ve mě film zanechal.. ()

Vykuk

Brrr, nejhorší zpracování predátorů, jaké jsem zatím viděl, přitom děj, tak jak je postaven, by mě i bavil. Herci jsou otřesní, mé sympatie si nezískal ani jeden. Prostředí nudné, jungle s Arniem byla pořádná jungle, tohle je jen lesík z jiné planety, který je náhodou úplně stejný jako na Zemi. Jediné co se mi líbilo, byla myšlenka záchrany jednoho predíka, který jim pak tak trochu helfl, ikdyž spíš pro své vlastní lovecké ego, případně ty potvůrky z klecí a odkaz na Arnieho první díl. Ani kino filmu nepomohlo, takže *. ()

anyonecek

Velice dobrá atmosféra, krásné prostředí a herci mi také skvěle padli do oka, obzvlášť Alice Braga :P (komu taky ne). Oproti ostatním mutacím AvP nebo predátor 2 je tohle hodně velká pecka, která se určitě nemá za co stydět. Vklidu se na to můžu podívat víckrát, protože tenhle žánr mě neomrzí. ()

Greendell

Ty wole to si z nás ten Nimrod co to točil dělá asi prdel :-/ Nečekal jsem žádnej zázrak, ale že to bude takovej paskvil, to mě teda taky překvapilo... Banda největších drsňáků(+jedna drsňačka)začnou z ničeho nic padat z nebe jak švestky, a přistanou na planetě, kde velký Predátoři loví lidi, a do toho i menší Predátory(+k tomu používaj i svoje "Predo-psi" nebo co to mělo bejt), a používají jí jako takový svoje tréninkový hřiště. Ten štěk Fishburna byl docela vtipnej, a ta férovka na meče Yakuzák vs Predátor mě fakt už dodělala :-D Původní Predátor by tuhle bandu kriplů vyřídil i kdyby snad neměl jednu nohu, a tady z toho udělaj skoro rovnocenou partii... A Brody je sice sympaťák, ale do role přísnýho žoldáka rozbíjejícího držku Predátorovi se zrovna moc nehodí, holt Arnie je Arnie :-) No prostě starej dobrej Predátor by se obracel v hrobě, kdyby viděl jak ho Nimród zneuctil.. ()

Mr_Moon

Smrdelo to Beckem uz od zacatku a mohli si vzit jeste vetsi kvery na ty predouse ale to by jim museli popadat dvoukolaky z nebe...Nudne, chude,dialogy pro mentaly a dorazil to negr co chodil v predatorskem ()

ManOfPhoenix

Ách, jak já se moc těšil znovu na Predouše. A k tomu, že se v tomto pokračování objeví rovnou tři. Je však nutno připomenout, že tenhle snímek, opět ze strany džungle, kašle na dvojku a je volným pokračováním jedničky. Což mě trochu mrzí. Dvojka byla parádní, a je i tento snímek. Jako v jedničce, ani zde se Schwarzenegger nevrátí, ani Glover z dvojky, takže přichází nové postavy. Hlavní roli si zahrál Adrien Brody a s ním v čele posila, které zahrnují Topher Grace, Alice Braga, Louis Ozawa Changchien nebo překvapivě, i Danny Trejo. A jak už jsem říkal na začátku, opět se to odehrává v džungli, ale né na naší planetě...byl to vskutku dobrej nápad tentokrát utkat lidi a lovce na planetě Predoušů, a né na naší. Byl to velmi dobrý nápad, a vznikl z toho pohodový snímek. Fakt pohodový. ()

helrohir

Ja som celkom spokojný. Nečakal som žiadny kultový nárez ako bola jednotka, ale obyčajné akčné béčko s porciou napätia a kvalitných efektov, a to som aj dostal. Bohužiaľ sa film nevyvaroval väčšieho množstva logických chýb a záver mi prišiel zbytočne chaotický (oslobodený predátor, doktorovo odhalenie a aj posledný súboj). Taktiež zamrzí nevyužitie potenciálu postavy Laurenca Fishburnea. Na druhej strane som spokojný s členmi komanda aj akciou, takže na tých 70% to stačí. ()

Stejšn

Technicky pěkně udělaný film, s velmi dobrou hudbou, kterému ale chybí jakékoliv napětí a který obsahuje několik závažných logických chyb. Celkově se dá vidět, asi i opakovaně, ale není moc proč na něj koukat. Tísnivá atmosféra původních dvou filmů se vytratila. Bez špetky vlastní invence. ()

Daryl.Dixon

No ten rock ´n´ roll na začátku závěrečných titulků mi tam nesedl, ale jinak obstojný film, který sice v dost věcech kopíroval Predátora s Arniem, ale měl tam i pár inovací, takže celkem spokojenost. Navíc když tam hraje někdo, kdo se jmenuje Mahershalalhashbaz, tak to nemůže být propadák :oD. Škoda jen, že fešák Trejo nedostal více prostoru, ale možná se ho Predátoři báli a utíkali režisérovi z klece, tak ho raději vyškrtli hned na začátku. Jinak to byl úspěšný hon, ale to se dalo čekat, když je rejža nimrod. ()

Brano

Slušné pokračovanie po nevydarenej dvojke. Povedal by som, že kvalitou sa vyrovná aj jednotke. Nikdy som nebol veľkým fanúšikom Predátora a tak hodnotím aj tento film ako priemer, takisto u mňa skončila jednotka. Síce je tam niekoľko výborných akčných scén, ale to nevynahradí absenciu poriadneho príbehu. V AVP ma Predátori viac bavili. ()

Boudyy

Když dva dělají totéž, není to totéž. Toť poučení pro tvůrce tohoto filmu, který sprostě vydělává na prvních dvou pokračováních, hlavně na luxusní jedničce. Všechno už tady jednou bylo, někdy se dokonce jedná o přepis postavy (vzpomeňme na přisprostlého Hawkinse z jedničky, ruského vysloužilce nebo klíčovou úlohu jediné ženské v celém příběhu). Celé je to tlačené až moc do pozice jedničky, ale kulhá to po všech stránkách (i hudebně, což je možná největší škoda). Prostě, Arnie a jeho souboj s "pěknou držkou" byl jen jeden, to víme všichni. ()

Guran

Dlouho mi tento film unikal, až jsem si našel chvilku a ten čas jsem mu věnoval a vyšla z toho slušná podívaná s dobrými herci a trošku tím béčkovým příběhem. Výprava filmu je dobrá, příběh má hlavu a patu, ikdyž místy klišovitý spád. Naši hrdinové jsou totiž smíšení vojáci, máme tu ruského Spetz Natz z Čečny, Brazilku, samozřejmě i Američana atd. Jenom škoda, že Lawrence Fishburne nedostal více prostoru. Predátoři hodně připomínají první díl Predátora, ale i tak se ve scénáři najdou originality a film vás bude bavit, ale nic extra to není. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel