Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

Ryšty

Sice to nebylo tak dobré jak se čekalo, ale mě to určitě nezklamalo. Na pokračování s Predátorem sem se těšil dlouho a zklamaný nejsem. Škoda jen malého využití Fishburna a že nakonec si ve filmu nezahrál Arnie. Jinak ve filmu bylo hodně narážek na první díl. Doposud sem nevěděl, že existují dvě rasy predátorů. Brody nezklamal. Za mě za 4. ()

markotter

Bohužel nahradit Arnolda v pro něj tak typických filmech je stejně nemožné, jako udělat z jemného Pianisty Brodyho drsnýho chlapíka, který se dokáže postavit komukoliv. A oproti původnímu Predátorovi tomuhle filmu hodně chyběla ta atmosféra tajemna, kdy se Predátor představí až na samém konci. ()

Searison

Nečekejte od toho víc než akci... žádný hluboký příběh , žádný větší smysl, ale efekty a akce funguje. Mě to stačilo . ()

LukyLago

Hodně zábavná podívaná a od natočení jedničky je to určitě to nejlepší pokračování série predátoru. Ale ve filmu bylo tolik nejasností a scénář mi připadal jak kdyby byl psaný bez námětu přímo při natáčení a děj se odpichoval od nesouvisejících bodů. Mnoho potencionálních scén které se nesmyslně vytratili ve filmu proto dvě hvězdy dolů! ()

Sign

Je dobré že si režisér pamatuje předchozí díly a nedělá stejné chyby jako pan Anderson v AvP, jediné co mi však kazilo celkový dojem na filmu bylo moc povídání, poměrně málo akce ale hlavně se režisér nějak nesnažil pořádně rozvinout pořádné seznámení s charaktery, jinak vcelku dobrý akční film o Predátorech ()

danny_21

Back 2 Jungle :-) Docela se mi to líbilo, samozřejmě se na prvního Predátora dívá z dálky, ale čekal jsem velký propadák i díky tomu, že se režie chopil neznámý Maďar a hlavní roli dostal Adrien, takže jsem ve výsledku překvapen, že jsem se vůbec nenudil, příjemně pobavil nad dalším zajímavým nápadem Predátoří ságy. Jen mi přišlo škoda, že potenciál tohodle námětu nebyl dostatečně využit a elitní zabijáci mohli být víc elitní - no třeba v dalším díle. Za mě slušných 75 % ()

Armin82

Ach jo :( Jednička bezkonkurenční,dvojka taky super,ale všechno co přišlo potom,už prostě nestojí za řeč! Adriana Brodyho mám rád,Fishburne tady tolik prostoru neměl a Dannyho Treja si pamatuju ještě z filmů s Van Dammem nebo z Desperada,ale ani oni, už to nemohli zachránit!Stejná hudba,zase džungle,zase rotačák,ostnatý prasata z Cesty do Pravěku,novej druh predátora,nic z toho mě prostě nenadchlo.Predátor zase loví bandu lidí se speciálním výcvikem, akorát s tim rozdílem,že tihle vojáčci, vypadají oproti jednotce z prvního dílu, jako účastníci paintballovýho turnaje...Strašně tady smrdí podobnost s jedničkou!Chybí mi tady to klasický predátorství a to kouzlo se s každým nově natočeným filmem o tomhle vesmírném zabijákovi,pomalu vytrácí.Jestli chtějí v takové práci pokračovat i v následujících letech,tak v tom případě by bylo ideální, nechat Predátora v klidu odpočívat v Holywoodských filmových análech---->50% ()

Likan7

Rozhodně to není špatný film. Před 10 lety by to byla akční pecka, která by bortila svět. Jenže čas trochu popošel a dneska už tohle nestačí. Není to nijak urážlivé, ale na druhou stranu ani strhující a fantastické. Dělá to na jednu stranu velkou poklonu svým starším bratříčkům. Pomyslné pomrkávání je na každém kroku (pokud jste fanouškem série a máte dobré oko, tak že těch odkazů najdete spousta). Jenže to postrádá všechno kulervoucí. Do týdne si nevzpomenete na jediný zapamatovatelný záběr. Škoda. ()

10Domik10

Nesadlo mi to tak ako by som od tochto filmu možno očakával a musím povedať, že prvá polovica filmu mi sadla oveľa viac ako druhá. No po celý čas som nepocítil nejaký vážnejší záuem o linku tohto deja, ktorý mi prišiel dosť fádny. Herecké hviezdy nevylepšia to čo sa už asi vylepšiť nedá. ()

Pavel82

Hodnocení je hodně subjektivní a nostalgický, protože objektivně snímek nemá na víc než tři hvězdy. Kvality tohoto dílu se ovšem násobí po zhlédnutí zatím posledního vtipu, který šlape po všem, co se nám mohlo zdát svaté. Děkuji tedy za Predators a doufám, že Prey, jehož odvysílání už je na dosah ruky bude alespoň tak kvalitní jako tento kus. ()

Jenislávek

Su velké predátoří fanoušek a mrzí mě, že dávám tak maly hodnocení. Ale asi vic dat nemužu. Nevím co, ale něco mně tam zkrátka chybělo. Myšlenka výborná, zpracování ucházející, obsazení zajímavy. Ale nemělo to to pravy grády. Pokud es k tématice Predator ještě někdo v brzky budoucnosti vrátí, tak snad zaplácne ten pocit těžko popsatelny prázdnoty, které ve mě po shlídnutí tohoto filmu zustal. Je to škoda. ()

Nix

Takový příjemný restart se svým vyprávěním. Adrian je dobrej a ani mi nevadí velký zlý Predátor, tým je taky dobře poskládaný a celkově to funguje. Je to důstojná pocta originálu. ()

Baron Noktur

Ak by tento film mal o hodinu viac, vďaka čomu by sa dalo zapracovať na charakteroch postáv v štýle Saving Private Ryan, začiatok nebol tak na rýchlo spíchnutý a objavenie, že sú na inej planéte, by postavy viac postihol (fakt, doslova to s nimi ani nepohne a berú to úplne v pohode, LOL), mohla by byť z Predátori bomba. Takto len priemer na úrovni AvP 2. ()

Hellknight12

Tento film bola moja úplne prvá skúsenosť s Predátormi, keď som ho videl prvý krát som bol nadšený a dnes? Poviem to takto ukameňujte ma ale stále sa mi zdá výborný. Minimálne je lepší ako Predátor 2. Film sa snaží až príliš priblížiť pôvodnému filmu. Na jednej strane je to plus a na druhej mínus. Neprekáža mi, že spomínajú ako flashback udalosti prvého filmu ale skôr záverečný súboj, ktorý mohli upraviť alebo aspoň v niečom ho zmeniť a nie spraviť z toho presnú kópiu. Skvelý výber hercov a tiež sú tu popísané veľmi dobre charaktery postáv v pár vetách. Tiež je tu napínavá atmosféra od začiatku do konca, čo ale musím vytknúť je, že ubrali na brutalite. Nie že by mi nejako chýbalo v podobných filmoch ale tu mi to vyslovene chýba. Film môžem odporučiť každému kto má rád Predátora. Celkové hodnotenie za mňa je 85%. ()

web-dat

Nebylo to špatné, ale moje 100% očekávání tento film nesplnil :-( bohužel :-( (potěšila mě možnost 2 ras predátorů - a zklamal výkon Fishburna) celkem 80% ()

RajCZitko

Predators, aneb suprové pokračování souboje po svý-hlavní-4-"zuby" vyzbrojených příšerek vs lidí. Film jsem si opravdu náramně užil. Celá ta atmosféra touhy po přežití a přitom i malé zoufalosti byla pro prostředí džungle prostě skvostná. Líbila se mi návaznost i návaznost na první díl. Prostě všechno super. Super krvavý, takže bych nedoporučoval rodičům brát na to děti. Nicméně záběry, jak predátor vytáhne celou páteř s lebkou ještě ze živého člověkou jsou prostě suprové :D Sice pravda že tam občas padalo přespříliš slov místo divoké akce, ale i tak hodnocení = 92% ()

Chuppa

Pro mě vcelku příjemné překvapení. Brody mě sice do této role moc neseděl, ale vcelku si mě získal svým radikálním přístupem k celé věci. I odkazy na původní snímek byly fajn (povídka o incidentu v Guatemale 1987, hudba a Long Tall Saly na konci). Efekty dobrý, myslím, že postava Predátora se po těch nejrůznějších sračkách (AvP, AvP2) opět rochu zvedla. ()

john.h

Skvěle oživená klasika. Dokonalé to není, ale skvěle jsem se bavil celou stopáž. Když zazněla v úvodu klasická hudba a bubínky se záběrem na džungli, úplně mi přeběhl mráz po zádech. Vrcholem filmu pro mě ale nebyl samotný konec, ale souboj na férovku predátor s vysouvacíma bodákama versus asiat s katanou. To nemělo chybu. A co se konce týče, ten mě trochu zamrzel. Je totiž otevřený a nechává si zadní vrátka na pokračování, což ve filmech nemám moc rád. Ještě me mrzelo, že jsem se koukal na některé scény uploadnuté na YouTube a připravil se tak o asi největší překvapení filmu. Finální hodnocení? Dám tomu nakonec bez debat pět hvězdiček, protože chopper muzika a nejklasičtější song z Predátora v závěrečných titulcích mi vynahradily trochu slabší závěr. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel