Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

Astu.

Lorenzo Lamas, baby! ___ Záleží na tom, s jakým očekávám na tenhle skvost jdete. Na tomhle filmu je příšerné prostě vše - trio dementních vědců, které BOLÍ sledovat, kamera (některé záběry jsou použity až 5x !), digitální triky, prostě vše. Guilty pleasure, už dlouho jsem se takhle nepobavil. Přesto kadence (neúmyslných) vtipů mohla být vyšší, místama jsem se nudil a to dialogový bahno mě občas přivádělo do stavu apatie. ______ ****SPOILER**** Žralok půlící Golden gate nebo strhávající dopravní letadlo do moře...... Fucking epic. ()

karelchromy

Tento film je pro filmové fajnšmekry - jak to slušně popsat - ztráta času. Ale pro milovníky "D-čkových" filmů = nejlepší zábava. Aby se hlavní hrdina objevil po 32 minutách a ještě ke všemu ta scéna se žralokem a letadlem. No nemám slov, dost jsem se u toho pobavil. ()

Method76

Proč to ty lidi dělají. To vážně nikdy nepochopím jediný co se s tímto filmem dá dělat je to, že se zasmějete jak to vypadá, že grafika na starých videohrách je lepší než tohle. 1* za 5 minut dobrýho smíchu. ()

Darriel odpad!

Dát tomu cokoli jiného než odpad by bylo v podstatě zhoršení hodnocení. Tento kousek by si zasloužil záporné hodnocení, klesnou až tam, kam se ani megažralok neodváží ;) A přesto je to žrádlo, byť samostatně nestravitelné. ()

LadaVan odpad!

Návod na lov megalodona pomocí muškaření: navažte boing a mávejte s ním v letové hladině, megažralok jistě neodolá a úlovek je jistý :-) V případě nedostatku boingů je možno lovit na plavanou, výborná návnada je 300 metrový torpédoborec. Pozor, při lovu nestůjte na mostě a to ani na tom největším, Megažralok ho přehryzne jako párátko a je po vás. Souboj chobotnice a stíhačky F16 jsem naposledy viděl na 8bidové hře na ZX Spectru. Naprosto neuvěřitelný film, řadím ho do odpadu, ačkoliv jsem se celkem bavil :-) ()

Honza.

Je to taková sračka že se člověk musí chvílemi smát nad aburdností tohoto "filmu" a chvílemi brečet, protože když si uvědomí co je to za lidi co na tom filmu dělali, tak je to k pláči. Viděl jsem to podruhé a musim zvednout za Lorenza, je to pán. ()

PORTER44 odpad!

Další zbytečná slátanina s nudnými a prázdnými dialogy,herecké výkony na nic,efekty na nic prostě mega nuda. ()

kataklysm

Sranda to přestává být ve chvíli, kdy se ta bloncka projede na tom žluťáskovi v kumbále. Lorenzo Lamač tam vůbec nejezdí na motorce a nerozkopává držky nikomu, ani žralokovi, jen přitepleně kydá sračky a žere kinedril. Ponorky se ovládají joystickem, který pamatuji tak před 20 lety, když jsem pařil olimpiádu na Atarku či co to bylo. Akční scény jsou tak fantasticky sestříhané, že jsem měl pocit, že mě někdo neustále fotí. Ty torpéda vystřelené z ponorek na megažraloka měly opravdu jedinečný výbuchový efekt, radost pohledět. Scéna kdy to ponorka valí na plný kvalt ůzkym průsmykem, je nej. Především ta časová nesrovnalost jak se tam v kokpitu něco semele, ůžasné. Grand finále je opravdu "strhující" a v konečné scéně na pláži, kde se ta kozatice cukruje se žluťáskem, nám dává čas na to, aby jsme si v hlavě udělali sjetinu této hodinu a půl trvající záležitosti. Tento film je samozřejmě v každé minutě osobitý absurditou scén a totálním brakem, že mi musíte dát za pravdu, že na 5 hvězd to opravdu není. Kolossus byl o chlup lepší. ()

mp5991

Doufal jsem, že to bude jeden z těch filmů, které jsou vtipné tím, jak jsou špatné. Ten potenciál tam už podle názvu a faktu, že to má na svědomí Asylum, rozhodně byl. Bohužel tenhle film zůstal někde na hranici, kdy už je moc absurdní na to aby se dal brát vážně, ale ne dost aby se tomu dalo smát. Výjimkou je věděcký výzkum, kterému řešení na úrovni průměrného studenta základní školy zabralo asi jen den přelévání barevné vody, to jsem fakt čuměl :-D Děj mi navíc přijde záměrně natahovaný zbytečnými dialogy, asi aby se to reálně mohlo vydávat za celovečerák, protože toho zajímavého je tam tak 10 minut. Nicméně vydržel jsem do konce, takže nejhorší to pořád ještě není. ()

Duffman 97 odpad!

Teda jedním slovem nuda.Megažralok vs Crocosaurus nebo "vlajková loď" Asylumu Sharknado jsou alespoň děsná prdel ale tohle je vyloženě nuda. ()