Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Blazis34

Další díl z populární série Prci prci prciček má občasné podařené chvilky s pěknými herečkami, avšak v ději mírně zaostává. I když se snaží navázat na příběh z prvních dílů, moc se mu to nepodaří a vznikne tak další díl, který s Prcičkami toho moc společného nemá. Nejvíc me mrzí, že už ve filmu nejsou ti herci, kteří tuto sérii rozjeli. Jinak ale příjemná puberťácká podívaná. ()

Erichy

Že jim to už není trapný. Sedmý díl a jak jinak než totální propadák, jako předešlí tři díly. Otřesní podprůměrní herci, bez žádnýho charisma, absolutně se nehodící před kameru. Hudba klasická pro tento druh "teen komedi". RaB a Punk Rock se sice do toho filmu hodí, ale ne tak strašidelně zakomponovaná do scén ( z toho se mě chtělo opravdu blit ). Ale nejhorší na celým filmu byl další neuvěřitelně trapnej Stifler, nepovedená náhraška originálu, a pár špatně zkopírovaných scének z prvího dílu. Sice se budu opakovat po většině uživatelů, ale dávám aspoň 1* za ty krásný, uměle vypadájící slečny, co ukazovaly své vnady, jak na běžícím pásu. A za to jim děkuji :) ()

asader

S 1,2 a 3 se to vůbec srovnávat nedá to je jiná liga,ale je to určitě lepší,než nahá míle,zábavnější než na táboře a o trošku lepší než spolek beta,ale i tak průměr. ()

rafix

Tento film mi doporučoval kamarád, že to je nářez. A měl pravdu. Dobré hlody a scény. Hlavně ta scéna se Stiflerem a losem, to bylo nezapomenutelné. Vřele doporučuji. ()

Don_Salier

Tak tohle vážně ne. American Pie byl kult, takže tohle má byt jako co? Nehorázná kravina, která je plná příšerných scén, debilních dialogů, bez příběhu ("nečekaně" :D), jedině jsou tady pěkny holky, ale i přesto.... vážně příšerny ()

Raptile odpad!

Nejhorší díl ze všech směřuje to do záhuby :( nehorázná nuda po tom co jsem se na to kouknul jsem to hned smazal, naprostá ztráta času ()

kenny79

Jaj proč tady to slabé hodnocení ?? Jasně je to béčková teen komedie, ale viděl jsem už mnohem horší a nemyslím nejen předchozí díly. S ženou jsme se u knihy lásky dobře bavily. ()

Gladi

Cakal som, ze to bude viac uchylnejsie podla vzoru poslednych dielov, ale bol som v celku milo prekvapeny, ze to malo aj nejaku tu myslienku. ()

Prochy84

Pár vtípků je dobrých, ale ti herci jsou hrozní, občas se nevyplatí sázet na neokoukané tváře...na druhou stranu tvůrcům nic jiného nezbylo, protože po přečtení scénáře by se musel takový S.W. Scott nebo Jason Biggs napřed oklepat a pak teprve odmítnout... ()

ynnel

Od jedničky do trojky jsou to opravdu povedené kousky... ale od čtyřky už to jede čím dál více z kopce... Toto už prostě není originál, jiní herci, jiné prostředí, to už není co to bývalo.... ()

lobo87

Najslabší diel American Pie, ktorý sa s pôvodnou trilógiou ani nemôže porovnávať. Dobrý nápad s knihou lásky je pokazený zlým scenárom a stupídnymi hereckými výkonmi. V pôvodnom obsadení a s kvalitnou réžiou by to mohlo dopadnúť celkom dobre. Ja len verím, že nič ďalšie (horšie) nás už nečaká... 30% ()

Nowasek22

Nechutné, nevhodné, stupidní, místy sice vtipné (možná 2-3 momenty za celých 93 minut), ale také velmi neoriginální. Tento videofilm je jen dalším důkazem, jak lze těžit ze slávy svého předchůdce se stejným názvem. O něco lepší než úplné dno této série "Na táboře", ale zase o dost horší, než "Spolek Beta" nebo "Nahá míle". 1,5* je až moc dobré hodnocení pro tuto suť série American Pie. ()

fingerme

Jednoznačně nejhorší ze všech devíti filmů ... jednu hvězdu dávám za Beth Behrsovou .. a to ne za její herecký výkon, ale za vypadací schopnost :) ()

Marty_cz

Sedmý díl této úspěšné komediální série pro mě dopadl jako naprostá katastrofa. Návrat ke střední škole by ještě šel, ale zvolit zase ten samý příběh co prakticky v jedničce byl blbý nápad. Jenom zoufalý pokus jak shrábnout peníze za to, že lidi přijdou do kina na trhák. Jako možná tam je jiný scénář a herci, ale jaký je rozdíl od prvního dílu? Jsou tam tři panicové a Stifler rovnou říkám, že Stifler byl tady trapný a stál za prošlí žrádlo pro kočky ani jeho hlášky nebyly vtipný. Tři panicové z nich je jeden zadaný, ale nemůže se dostat k svému vysněnému cíli. A takhle bych mohl pokračovat. Největší rozdíl je v tom, že tady když započítám i trapného Stiflera jsou jen, i když to před tím pět lidí. ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. Možná až na tento díl, protože u tohoto dílu jsem se necítil až tak moc trapně při jeho sledování. ()

DaWz

Zezačátku jsem to chtěl vypnout, přišlo mi to nesmírně trapný, ale nakonec jsem to dokoukal, protože pak už to docela šlo. Ale je to určitě nejslabší díl... ()

Sethlans

Naprosto suchý. Co se ted natáčí je ohromný omyl. V každem díle se řeší jak se zbavit panictví a musí ulovit nějaký "kočky". Vážne už me to nebaví. Do druhýho dílu jsem se zasmál, ale ted už to neni o smíchu,ale o kroucení hlavou. Btw: Stifler se fakt nepovedl. ()