Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

MAST3R

Film, který s původníma prcičkama nemá snad už nic společného, až na malé výjimky(není jich mnoho). Film celkově působí dost trapně a uboze. Stifler? Absolutní ubohost... Nevidím jediný důvod si film pouštět znovu. 30% ()

rodier

Ach jo, kde je ta doba starejch dobrejch hercu. Film si po strance scenarove i zpracovani uchovava svou "hodnotu" ale herci - to uz neni ono. ()

Entfak

Jde vidět že se opravdu již vaří z vody a upřímě doufám, že další díl už nebude. Ale i tak se domnívám, že si to odpad nezaslouží, námětem je to přeci jen teen klasika :o) Takže 50% jako jiskra naděje v moři odpadu :o) ()

kishi_SO

Vlastne v tejto casti nieje nic co by mohlo byt naozaj hodnotene. Jedine co mi pride na um su asi iba kozy, kozy, kozy! Dost slabe a ubohe ale urcite omnoho lepsie ako Letny tabor! Tesil som sa na Stiffmeistra ale ponukli iba SHITmeistra!! ()

MaxQ69

Popravdě jsem American Pie už po Letním táboře úplně odepsal. Avšak sedmé pokračování mne velmi mile potěšilo. Třeba fakt, že jsem myslel, že bude další část ságy rodu Stiflerů stejně tak mizerná jako její dva předchůdci. Konečně se vracíme k samotné pointě Prciček. Konečně přibylo něco, co se mně osobně v první trilogii, a snad i ve čtyřce, líbilo. A konečně odchází to, co mi pětka, a šestka obzvláště, tolik znechutila celou tuto sérii. Samozřejmě stále postrádám vtip, originalitu (myslím originalitu na úrovní) a dobré herce. Některé věci bych vynechal, např. obřího nadrženého losa, to bylo skutečně ubohé a skoro až zoufalé volání o pomoc tvůrců, jež nutně potřebovali nějaký ten vtip. Na můj vkus i moc nahotinek. Teda ne, že by nebylo na co se dívat. Některé kousky vážně stály za to, ale je to už pomalu takový zlozvyk od pátého dílu, stavět celý film na nahých kočkách. Kniha lásky se mi líbila proto, že dostala trochu romantický nádech, vrací se ke starému typu humoru, eliminuje řadu nechutností a připomíná své stěžejní první tři díly, opravdové "American Pie". Myslím, že pokud se budou tvůrci ubírat dále tímto směrem, jsou na dobré cestě, aby deváté nebo desáté pokračování filmu pro teenagery, bylo zase ve starých kolejích, v těch které nereznou. Ode mne dostává 50%. Je to možná přehnaně moc, ale není to za docela dobrý snímek, je to za velmi příjemné překvapení. ()

Tempest

Další film z prcičkovské série. Kupodivu je to stále docela solidní humor, který je lehce nadprůměrný. Úroveň filmu je tedy zhruba stejná jako všechna pokračování po třetím filmu, kterým skončili všichni hlavní představitelé (až na Eugene Levy). Nezapomenutelná byla hlavně návštěva nevěstince v Kanadě a sex s trochu starší pracovnící tohoto zařízení. Na jedno shlédnutí dobrý, ale nic víc. ()

pikto

Nič proti nikomu,ale 4 hviezdy za toto???Ak chceš nejakú komédiu pri ktorej nebudeš rozmýšlať tak si pusti Macka uška.Tento film bol skôr trápny ako smiešny.1 hviezda za pekné baby a ich kozy ale inak nula bodov. Ku koncu som mal už pocit, že pozerám zmesku všetkých komédií,čo kedy tento svet vyprodukoval.A ta chata na konec,celá dvojka. Podľa mňa by sa mali pri dalšom natáčaní tvorcovia uvedomit,či dalšiemu filmu dajú nálepku American Pie.Lebo by sa mohol nájsť niekto,kto začne túto sériu pozerať od tohto dielu a kludne by sa mohlo stať že pri prvé tri diely ktoré ako tak stáli zato ani nedôjde. ()

sokor3 odpad!

Nejhorší film celé série... Opravdu mne velmi zklamali, tato série měla dobré jen první tři (čtvrtý ještě ušel) díly. Tento díl je opravdu humus a nedá se na něj koukat... ()

DansteR

Možná bych se na tenhle film díval jinak, kdyby nebyl titulován jako Prcičky. To by to byla možná průměrná komedie, za dobrých 50%...ale takhle to balancuje na hranici odpadu. Nakonec dám aspoň jednu. 10% ()

ogi1

Tak tohle je ubohé pokračování. Kde ze Stiflera udělaly úplného debila kterého ošuká los a holky si zněj dělaj prdel. Fakt hrůza mělo to skončit u trojky a tyhle rádoby pokračování neměly vzniknout.. (krom školního srazu). Víte problém je vtom že to má na sobě název prcičky to tomuhle filmu výrazně škodí a kdyby to neneslo tento legendární název mohlo by to aspoň za něco stát takhle 20% R.I.P: Pravé American Pie :D ()

brasek odpad!

Tuším 4. pokračovanie hrozných prcičiek... Už aby sa vrátili staré tváre a na ich kožu napísaný scenár. ()