Reklama

Reklama

Hra o trůny - Série 6 (2016) (série)


Vichry zimy (S06E10)

(epizoda)
  • USA The Winds of Winter
Z natáčení  - D.B. Weiss, David Benioff

VOD (1)

Obsahy(1)

Daenerys se chystá na cestu do Západozemí. Jon a Sansa sjednocují sever a Jaime se vrací domů. (KajusaK)

Videa (1)

Z natáčení  - D.B. Weiss, David Benioff

Recenze (73)

Kimkong 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další kvalitní díl, ale jeden z mála v této sérii. Likvidace spousty hlavních postav bravurně natočená, napínavá a obohacena o zajímavou hudbu vymykající se zbytku. Tommen, to slaboch a vždy byl. Alespoň mají různorodé krále. Citadela vypadá hezky, jen ti lidé tam jsou mimo realitu. Johnův pův poodhalen. Jeden z nejsilnějších momentů seriálu. Měla to být spíše závěrečná scéna. Lady Mormont opět výrazná postava a další pokud na krále severu. Závěr patřil Daenerys jen proto, aby nás bylo odhaleno, co bylo slíbeno snad již v první epizodě. ()

Ergon

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O tom, že HBO boří seriálové mýty a určuje TV kulturu už dávno víme a taky to, že GoT je jejich vlajkovou lodí. Nicméně toto nikdo nečekal. Neustále se divím, jak tvůrci dokáží diváka překvapit, šokovat. Díl plný emocí, zvratů, rozuzlení, odhalení, při jehož sledování jsem měl doslova husí kůži, tajil dech a přál si, aby nikdy neskončil, navíc umocněný skvělou hudbou. Dokonalost sama a asi nejlepší díl ze všech. ()

Reklama

SimcaJB 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát se poslední díl opravdu vydařil. Vše, to co jsme od posledního dílu očekávali, tak se stalo. Ale stalo se o hodně více, než by fanoušek od knihy a od seriálu čekal. Posledním díl řekl, že už jsou kostky vrženy, celých 59 dílů to byl úvod pro to, aby se postavy, které zažili mnoho utrpení, postavili za své sny a přání. Nad tím, co bude v dalších sezónách žádní fanoušci ani nepřemýšlí. Má přijít zima a s ní armáda nemrtvých v čele s Nočním králem. Bude to velké. Postupně se odbyde mnoho bitev, ve kterých se bude bojovat o království, o korunu a samozřejmě o to, aby to co přichází ze Severu za zdí, bylo poraženo.100 % ()

LukH 

všechny recenze uživatele

Game over by Cersei! Jediná epizoda, kterou hodnotím samostatně, a to zejména kvůli úvodním 22 minutám - zatímco rudá svatba (tři série zpátky) mě šokovala svým šíleným obsahem, "soudu se Cersei" se podařilo mě dostat nejen obsahem, ale i fantastickou formou podpořenou nejlepším hudebním podkresem od začátku seriálu. ()

mclenin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslednej epizóde šiestej série nejde dať menej než 5*. Už si ani nepamätám, kedy naposledy bola posledná epizóda zo všetkých doterajších sérií tak kvalitne vybudovaná, ... asi nikdy, myslím, že táto bola najlepšia. Tvorcovia sa poučili a oproti minuloročnej last ep., ktorá bola jedným veľkým cliffhangerom ukazujúc divákovi vztýčený prostredník priamo do tváre, ponúkajú neskutočnú dejotvornú jazdu od začiatku až do konca, ktorej snáď ani nie je čo vytknúť. Zima prišla, príbehové linky sa pomaly začínajú uzatvárať a (snáď) už spejú k definitívnemu záveru veľkej vojny a k snu o jari. P.S. voči šiestej sérii som bol spočiatku skeptický, no po jej zhliadnutí musím konštatovať, že sa (aspoň pre mňa) zaradila do prvej polovice pomyselného rebríčka. "... jeden Apríl 2017 si poprosím ..." ()

Galerie (36)

Zajímavosti (4)

  • Sept Baleora bol zastúpený reálnym natáčaním v meste Girona v Katalánsku a jej slávnej katedrály. (Arsenal83)
  • Epizóda bola dovtedy najdlhšia v histórii seriálu (68 minút). (Arsenal83)

Reklama

Reklama