animaxis

To že se u toho bavím jsem mohl říct u prvních dvou sérií. Po nich se humor spoléhá jen na ztrapnování soutěžících. Šikanu moc nemusím, takže za to hvězdička dolů. ()

majo25

Lepšie ako Ninja faktor. Pády a zlyhania sú na tom najlepšie. Privítal by som, aby aj niektorá z našich televízií kúpila licenciu. ()

sir-dave

Další z řady soutěžních reality na způsob Takešiho hradu a jiných. Při drtivé porážce se ale člověk dokáže zabavit celých 50 min. Trochu škodolibé ale sledovat Super Slow Motion držkopádu tlusťochů vždy pobaví a na závěr s napětím očekávat závěrečný boj. Moderátorka Jill pěkně sexy :-) ()

tomeek

Takeshiho hrad pro náročné. Nemilosrdná soutěž, která prověřuje vaši fyzičku... i psychičku :)) Šel bych tam hned! ()

Lachtaan

Americká verze Wipeoutu se nesla na úplně stejné vlně jako ta britská. Popravdě ani nevím, kdo s námětem přišel dřív a je mi to vskutku jedno, protože ve vzpomínkách se mi jeví jako jeden jednolitý pořad. ()

danco123 odpad!

Môj názor na túto reláciu je taký, že všetky "hviezdy" nášho šoubiznisu sa tam prišli len zosmiešniť a spravit si tzv. výlet do sveta. ()

BoncheR

..a zase sa potvrdilo : NAJVÄČŠIA RADOSŤ, JE ŠKODORADOSŤ . :D ale (žiaľbohu) , niektoré kúsky sú skutočne vtipné..:) ()

Phietros

Naprosto vtipná a sportovní soutěž, ve které soutěžící dokazují svojí odvahu, balanc a nervy na trati plné překážek a nástrah! 85% ()

sskrblik

Představte si, že hrajete nějakou arkádu, kde se musíte dostat přes nástrahy k cíli. Přesně to je zábavná soutěž Drtivá porážka. Díky svým překážkám je to velmi zajímavá hra o 50.000 $. Soutěžící jsou různorodí a nástrahy o hubu. Něco podobného jako Ninja Faktor, pouze s méně japoncama :-).. ()

ssfan

Zatím jse viděl jenom jeden díl, ale je to velmi zábavný pořad ve stylu Takešiho hradu. Překážky jsou těžší, takže pády jsou pak bolestivější. 75% ()

Trapper33

Nemám rád ty moderátory a chtěl bych asi vidět víc soutěžících, kteří jsou něčeho schopní - kromě toho jak co nejdebilněji spadnout do vody/bahna. ()