animaxis

To že se u toho bavím jsem mohl říct u prvních dvou sérií. Po nich se humor spoléhá jen na ztrapnování soutěžících. Šikanu moc nemusím, takže za to hvězdička dolů. ()

majo25

Lepšie ako Ninja faktor. Pády a zlyhania sú na tom najlepšie. Privítal by som, aby aj niektorá z našich televízií kúpila licenciu. ()

sir-dave

Další z řady soutěžních reality na způsob Takešiho hradu a jiných. Při drtivé porážce se ale člověk dokáže zabavit celých 50 min. Trochu škodolibé ale sledovat Super Slow Motion držkopádu tlusťochů vždy pobaví a na závěr s napětím očekávat závěrečný boj. Moderátorka Jill pěkně sexy :-) ()

tomeek

Takeshiho hrad pro náročné. Nemilosrdná soutěž, která prověřuje vaši fyzičku... i psychičku :)) Šel bych tam hned! ()

danco123 odpad!

Môj názor na túto reláciu je taký, že všetky "hviezdy" nášho šoubiznisu sa tam prišli len zosmiešniť a spravit si tzv. výlet do sveta. ()

Lachtaan

Americká verze Wipeoutu se nesla na úplně stejné vlně jako ta britská. Popravdě ani nevím, kdo s námětem přišel dřív a je mi to vskutku jedno, protože ve vzpomínkách se mi jeví jako jeden jednolitý pořad. ()

BoncheR

..a zase sa potvrdilo : NAJVÄČŠIA RADOSŤ, JE ŠKODORADOSŤ . :D ale (žiaľbohu) , niektoré kúsky sú skutočne vtipné..:) ()

Phietros

Naprosto vtipná a sportovní soutěž, ve které soutěžící dokazují svojí odvahu, balanc a nervy na trati plné překážek a nástrah! 85% ()

sskrblik

Představte si, že hrajete nějakou arkádu, kde se musíte dostat přes nástrahy k cíli. Přesně to je zábavná soutěž Drtivá porážka. Díky svým překážkám je to velmi zajímavá hra o 50.000 $. Soutěžící jsou různorodí a nástrahy o hubu. Něco podobného jako Ninja Faktor, pouze s méně japoncama :-).. ()

ssfan

Zatím jse viděl jenom jeden díl, ale je to velmi zábavný pořad ve stylu Takešiho hradu. Překážky jsou těžší, takže pády jsou pak bolestivější. 75% ()

Trapper33

Nemám rád ty moderátory a chtěl bych asi vidět víc soutěžících, kteří jsou něčeho schopní - kromě toho jak co nejdebilněji spadnout do vody/bahna. ()