lukas.pukas.

Ano je to ta z Spidermana :-) Jinak je to natočené dobře efekty jak z Počátku ale to je vše , děj průměrný jde jej aplikovat všude dva lidé co nemůžou byt spolu a přece si cestu k sobě najdou ..Můžu doporučit shlédnout jenom proto aby jste se zamýšleli nad těma spousty chyb ,berme v potaz že opravdu je tohle na chvíli možné :-) dobře odkud prší? slunce měsíc a další věci které se vám automaticky budou při koukání nabízet.38% ()

d-nao odpad!

Film hore nohami. Jednoducho nič tu nedáva zmysel a čo i len 5% uveriteľnosť možnosti tejto s.ačky je mimo logiky. ()

Nereida18

Na film jsem se do kina strašně těšila, co si tak pamatuji. Z traileru jsem byla nadšená. Ze soundtracku rovněž. Bohužel z kina jsem už tak nadšeně nevycházela. Kde začít? Námět je perfektní. Opravdu, perfektní. Myslím si, že jako kniha by to byl bestseller. Krásné jsou i vizuální efekty i soundtrack. Co už trochu stagnuje, je scénář a režie, hádám. Spoustě lidem vadí začátek filmu, kdy Adam vysvětlí základní, fyzikální principy tohoto světa. Mně to přijde zajímavé a užitečné. Člověk se pak ve filmu neztratí. Nicméně souhlasím s ostatními, že režie to "podělala". Když už diváka na začátku upozorní, jak svět funguje, upoutá tím jeho pozornost. Což by nevadilo, kdyby ani ne za 5 minut všechny pravidla porušili. Divák, který se naopak na tyto detaily soustředí, drápe nehty do sedačky a zavírá oči. Kdyby režie diváka neseznámila s fyzikou, tak dopodrobna, ani by si těch detailů nevšiml. Bohužel. Další věc... ústřední dvojice. Já bych zvolila jinou, přijdou mi neslaní nemastní (a upřímně věkově trochu nesedící). Ale proč ne, to je čistě jen můj názor. Co je obří filmový "průser", je příběh. Sice zápletka zde je, ale není tu žádné vyvrcholení, rozuzlení, nějaké BOOM! Zápletka je stejně neslaná, nemastná, jako je ústřední dvojice. Na plakátu jsou fajn, ale plakátem to taky končí. Ve filmu není žádná chemie. Kdyby aspoň fungovala ta chemie, příběh bych tak neřešila. No co na to říct... Těšila jsem se, zklamala jsem se... Ráda se čas od času na film podívám, ale je čistě kvůli science fiction námětu a nádherným vizuálním efektům. ()

Tafee

:D no ty vole... Romeo a Julie po vě-fácku. Pozoruhodně hloupá sociální, vě-fa romance, která se snaží, co to jde... Ale... Ono to přátelé prostě nejde. Pro mě jednoznačně zcela šukézní Kirsten to nezachrání. Neb úplně marnej Džim (možná ne herecky, ale výrazově úplně marnej), to projebe, jako by si spíš raději smlsnul na Bobikovi Borušmrdkovi, než na Kirsten. Zacházet do opravdu extrémně hloupých logických nesmyslů, kterýma se tohle dílo jen hemží snad ani nemá smysl - jeden za všechny - hmota z jednoho světa se při styku s hmotou druhého světa zahřívá a posléze začne hořet - wow, to musel být ale setsakramentsky horkej sex... ()

bjindy

Jako... nápad dvoch prepojených planét so svojskými gravitačnými zákonmi bol aj vcelku zaujímavý, no celý film šľapal na pol plynu. A vlastne ani to nie. Zlepenec žánrov mi väčšinou nevadí, no tu to nefungovalo. Romantická zápletka, kde sa chalan snaží dostať do zakázaného sveta svojej vyvolenej, ktorá sa pred desiatimi rokmi drbla do hlavy a už si ho nepamätá bola taká nemastná-neslaná. Akčné scény boli krátke, bez akéhokoľvek napätia, rýchlo boli uťaté a to záverečné poskakovanie po platformách pôsobilo dosť nezmyselne. Ako scifáč to tiež nestálo za nič. Vlastne furt ide len o to, že ľudia z jedného sveta sa nesmú stýkať s tými z toho druhého bez toho, aby ste sa dozvedeli, že prečo, takže ak čakáte nejaké odpovede, či dychberúce zvraty, tak to od tohto filmu nečakajte. Takže tri hviezdy fakt len za ten nápad a niektoré scény. Škoda, dalo sa z toho vytrieskať viac. ()

Rasokoule

Zklamání. Když jsem film zapnul, myslel jsem si, že bude mít atmosféru, a chvíli to tak i vypadalo. Řekněme že film měl na začátku 4 hvězdy, ale čím déle ho člověk sledoval, tím víc jich ztrácel. Proč? Protože ten příběh a scénář k němu, jakoby ho převzali od scénáristovy třináctileté dcery, která ho napsala o velké přestávce a potom ho postnula na Wattpad. Jediné co drží diváka při sledování tohoto snímku od zvednutí se ze židle jsou hrátky s tou onou podivnou gravitací a ono ne že by tam bylo nějak moc chyb, ale prostě s tak hloupým příběhem se do toho režie nějak zamotala a film chvílemi působil jak 3D šachy. S tím rozdílem že to prostě nezapadalo. Myslel jsem, že film nabídne divákovi aspoň nějakou hlubší message, ale nikoliv, vypravěč se maximalně snažil uzavřít wattpadový příběh v roli vypravěče z třetí osoby. Bylo to takové divně přeslazené a nedomyšlené. Tohle mi prostě nějak nesedlo, ikdyž byla atmosféra chvílemi skoro perfektní, ale vlastně nikdy ne úplně a maximálně na pár vteřin. ()